Ya Latif (dua icin)

Ben hiç kv. Nişanlıyken böyle kötüydü evlendikten sonra düzeldi miss gibi geçiniyoruz diyeni görmedim. Bu net görmedim ! Ha beni sorarsan 2ncı nişanı attığım günü hiç unutmam dünya basıma yıkıldı sanki artık bir daha ayağa kalkamıcam herşey bitti benim için diyordum ilaçlarla beslendim ve durdum ayakta sana abartısız söylüyorum ve dedim ki Ahh ben niye ilk nişanımı atınca üzüldüm o kadar hastanelere yatacak duruma geldim o acı neymişki... dedim. Şükret çünkü ben cok isyan etmiştim Allahım neden ben diye çok tövbe ettim sonrasında.. Şunu anladım Allahtan gelene razı olmadıgın vakit Allah beterini veriyor herzaman şükret Demekki Allah seni seviyor ve seni daha iyilerine layık görüyor. Allah herkesin kalplerine bakar ona göre verir bunu unutma..

Şuansa öyle içim ve vicdanım rahat ki çünkü benim ikisindede karsı tarafa tek kötülüğüm dokunmadı.. şuan sanki hiç nişanlanmamışım gibi hayata yeniden başladım.. kimsenin yanında Ağlamadım derdimi kimseye anlatmadım. Elbet arada hüzünleniyorum ama hep kendime olmadı diye değil.. sindiremediğim şeyler var cunku ama Zaman.. zamana bırak.. Elbet Allah bizlere de hepimizede nasip edecek hayırlı eşler.. ve ilerde sadece tebessüm edicez bu üzüntülere birde şükür edicez.. O yüzden üzülmeye değmez.. Sana tavsiyem sakın kendini üzüp yıpratma yahu sen daha önemlisin.. Dualarımdasın artık canım benim..
Ben asla nişanı at yok şöyle yap diyemem cunku bu büyük vebal ama sakın kendinide ezdirme sakın..

Öyle kötüyüm ki dedin ya şuan canımdan bi parça koptu öyle iyi biliyorum ki o duyguyu canın yanıp kavruluyor için sızlıyor. Rabbim hiç bi kıza yaşatmasın. Ben çocuklara öyle özeniyorum ki.. ne güzel cok mutlular can yanması nedir bilmiyorlar.. keşke hiç büyümeseydim 21 yasındayım ama akıl yaşım 35 rahat.. Evlilikten korkuyosun insanlara bu da benim canımı yakarmı düşüncesiyle hep bakıyosun. Benim hiç öyle çıktıgım konustugum olmadı iki nişan harici.. Şuanda cevremde arkadaslarım tavsiye ediyor konusun edin ama ben yanaşmıyorum yanaşamıyorum cunku cok korkuyorum.. Allahım öyle birisi olsun ki şüphesiz bu diyeyim yada sen beni o yola sokmaya tesvik et beni elde etmek için çaba sarf etsin benim artık çabalıcak gücüm yok.. sen yollarımı aç diye hep dua ediyorum.. Herşey gelip geciyor da Allah seni hiçbirzaman bırakmıyor bu bi gerçek.. bana göre asıl aşk Allah aşkı.. ona keşke daha yakın olsam cok caba sarfediyorum ama keşke daha da yakın.. tadını alıp tüm benliğinde bunu hissedenler bilir ancak bu huzuru..

Ah canım ne güzel anlatmışın hepsini maşallah 21 yaşındasın ama ne kadar olgunsun ben 29 yaşındayım ama çok güçsüzüm haksızlık yapıldı ki bana ben hayattayken o düğün yapılmayacak diyormuş annesi nişanlım 36 yaşında ama kendi kararını veremiyor dua ediyorum çıkış yolu ne senden ne ondan vazgeçemiyorum diyor ama benim arkamda durmaması beni yıktı ben tanıyamamışım onu canım yaşanmışlıklar canımı çok yakıyor nasıl olurda bu yüzünü göremedim annesi benim hakkımı aldı hemde çok üzdüler onların keyfi yerindedir bir taraf acı cekiyor diğer taraf umrunda olmuyor canım çok değişti nişanlım anlamıyorum kafayı yemek üzereyim Rabbime sığınıyorum sabır dayanma gü ver gerçekleri gördüm çok şükür Allah aşkı gerçek olan keşke yakın olabilsek bizlerde sizleri iyi ki tanımışım çok sağolun herşey için

arkadaslar liste yapmasakta 3-5 hergun okusak, sulemin duaya ihtiyaci var oyuzden soyluyorum, bir an once bitirsek duasini.
Belki biraz olsun ici rahatlar.

50 tane okudum TEFRICIYE canım. Sonuçta kimin ne derdi varsa Rabbim biran önce gidersin diye dua ediyorum.burada kim varsa Allah dualarıni kabul etsin. Herşeyin hayırlısı istiyoruz. sulem arkadaşım üzülmesin belki de hayırlısı böyledir deyip herseyi zamana bırakması bence daha iyi.

canim her okudugunda listeye eklesen olurmu. Eklendimi eklenmedimi bilemiyoruz cunku. Biri ekler sonra baskasi gene ekler filan karisiklik olur.

1. @@redvelvetcake..........100
2. @@nisa1234..................400
3. @@Ah minel.................100
4. @@suleeeem.................70
5. @@TURKUAZ00...........100
6. @@damla_22...............210

Okunan =880
Kalan = 3564

3. @@Ah minel.................200

Okunan =980
Kalan = 3464

Sulemcim inşallah derdine şifa olur okudugumuz tefriciye..

Okunan =1080
Kalan = 3364

Damlaninkini ekliyorum.
6. @@damla_22...............260

Okunan =1130
Kalan = 3314

Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşaallah.
kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz Allah sana manevi güç sabır versin çok mutlu ol inşaallah

Canlarım hepinizden Allah razı olsun çok sağolun iyi ki tanıdımvarlığınız güç veriyor bana
100 okudum ekledim bende

Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşaallah.
kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz Allah sana manevi güç sabır versin çok mutlu ol inşaallah
Tesekkür ederim turkuazcım hepimiz inşallah çok mutlu olalım çok zor nler geçecek inşallah hayırlısıyla

arkadaslar liste yapmasakta 3-5 hergun okusak, sulemin duaya ihtiyaci var oyuzden soyluyorum, bir an once bitirsek duasini.
Belki biraz olsun ici rahatlar.
Nisacım hassasiyetin için sağol canım kimseyi zorda bırakmak istemem Allah razı olsun hepinizden

4. @@suleeeem.................170
6. @@damla_22...............260

Okunan =1230
Kalan = 3214

Son durum bu kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…