Ya Grip Oldum Yardımmmm

ninno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
70
6
45
Kızlar Hem Grip Oldum Nefes Almakta Zorlanıorum Burnum Tıkalı Hemde Nefes Alırken Gogsum Ve Sırtım Agrıor Korkumdan İlacta Alamadım Dr u Aramadım Kötülesirsem Daha Beter Aricam Bildiginiz Bir Yontem Varmı???

ayy canım ya bende grip oldum işte ilaçta alamıyoruz 4 gündür çok fenayım inşallah bir an önce geçer gerçekten bilgisi olan varsa yzabilir mi acaba?

Tavuk suyuna çorba yap,limon sık iç..Tavuk suyu musevi penesilini etkisi yapıyor..Doktorumdan tavsiyedir..Hamileliğimde tavuk suyu çorbası beni kurtardı ayağa kaldırdı..Bunu mutlaka uygula..Bir günde iyileşirsin..Sıcak tavuksuyu çorbası ve limonlu..Sevgiler

Merhaba arkadaşlar
öncelikle geçmiş olsun (tarçin kabuğu)aktarlarda var 1 adetini kir elma kabuğu ve limon kabuğu ile birlikte kaynatin 2 -3 saat de 1 fincan için mutlaka bu arada sabah öyle akşam da bol limonlu ihlamuruda ihmal etmeyin ilk hamileliğimde doktorum önerdi ve beni hemen ayağa kaldirdi.geçen gün henüz 8 haftalik hamile olan bir arkadaşima ben önerdim oda 2 günde toparlandi.ayrica tavuk suyu çorbasinada katiliyorum. Tekrar geçmiş olsun

Aman ateşe dikkat edin
bence sakın ihmal etmeyin dr a gidin,
bir arkadaşım bebeğini ağır grip sonrası kaybetti

Kızlar bende 4 aylık falan hamileyken çok kötü grip olmuştum ve dr.um ilaç verdi bana hamileler için kullanılan antibiyotikler var kullandım ayrıca burun tıkanıklığı içinde okyanus suyu vermişti ve çok iyi geldi şimdi 33 haftaya girdik bebeğim gayet iyi herhangi bir zararı yok yani ama dr.danışmadan kullanmayın.Geçmiş olsun.

kizlar bende 6aylik hamileyken oyle bir grip olmustum ki oluyorum sandim dr burnum icin okyanus suyu spreyi vermisti agri kesici olarak parasetamol verdi hamilelik ve sonrasi icin kullanabiliyormusuz ,birde antibiyotik yazmisti, cunku artik en siddetli aniydi ve bol bol ihlamur, elma kabugu, tarcin ,karisimi bir cayi bal ve limonla ictim taze meyva tukettim arkadasin dedigi tavuk suyu corbasinada kesinlikle katiliyorum bence ilac almadan atlatmaya calisma cunku bu bebege cok daha buyuk zarar verebilir dr gitmeni oneririm zaman kaybetmeden

Geçmiş olsun arkadaşım.. Allah şifa versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…