Ya FETTAH hatmi

Kara_gozlum canım Allah kabul etsin inşallah tez zamanda yüzünü güldürsün
dua sırası bende: Allah'ım benim duam için yapılacak bu Fettah ismi celilin hatim sevabını peygamber efendimiz (sav) in ve bütün ashabının ruhlarına, Doğu Türkistan'daki Afrikadaki ve dünyanın her yerindeki insan zulmüne mâruz kalmış çocuk, kadın ve yaşlıların ruhlarına hediye ediyorumimkan verdiğin ölçüde insanlara yardımcı olmak için çalışıyorum ve çalışacağım Senin her şeye gücün yeter oysa bizler aciziz, Sen tamamsın bizler eksiğiz sıfatlarınla tanımak için çabalıyoruz ve dertlerimize dermanı Senden istiyoruzSenden başkasının kapısına gönderme bizi, biz Senden istemeyi seviyoruzbizim Rabbimiz Sensin, dermanımız Sensin, yaramız Sensin ilacımız dermanımız sensin, göz yaşımız Sensin, gülüşümüz Senbizi çaresiz boynu bükük bırakmabizi nefsimizin ihtirasına şeytanın aldatmacalarına düşürmeSenden başka yollara saptırma dermanı başka yerde aratma ya RabbimBenim ve duama ortak olan arkadaşlarımın dualarımıza icabet et sınavlarımızı ağır tutma ki utanacak sözler söylemeyelim sonradan kendimize geldiğimizde Sana tekrar el açacak yüzümüz olsunamin.

1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. yellowkaya
Newplanet 9196

Sizler 9197 tane okuyacaksınız

Amiin çok Amiiinn

Ami Aminn inşallah bitanem rabbim hepimizin yüzüne baksın inşaallah

Okudum canım Allah kabul etsin

@newplanet canım okudum

Canim okudum rabbim kabul etsin inşaallah

Okuduk canm Allah kabul etsin

@newplanet arkadaşım için okudum Allah dualarını kabul etsin inşaallah Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…