YA FETTAH HATMİ

Ve bu hatmi bir kişi için mi yapıyoruz? Mesela ben çocuğumun olması için yapmak isterim olmuyor mu öyle? Hiçbir bilgi verilmemiş ki direk sonuca geçmişiniz resmen

Ve bu hatmi bir kişi için mi yapıyoruz? Mesela ben çocuğumun olması için yapmak isterim olmuyor mu öyle? Hiçbir bilgi verilmemiş ki direk sonuca geçmişiniz resmen
Hayır canim sadece bir kisi için olmayacak liste de sırası gelen herkes için okunacak çocuk için de okunur tabi istedigin neyse onun için niyet alıp okuyabilirsin
bende Bagislanma nasıl olacak onu bilmiyorum

Canm herkesin niyetine göre yapılıyor benim hatmi bitiyor mesela senin hatmin başlıyor hepimize o dua okunuyor senin de niyetin neyse bizler ona NİYETLENİP duanı okuyoruz

Arkadaşlar hrpibizden özür dilerim bir çıkıyom biri katılıyoö diyom kurslarım başladı bugün oyüzden çok zpr olcak ben katılamıcam

Onayliyorum canim. 4 ya da 5 gun olursa daha guzel olur canim . Yoksa 17.000 bana da cok gelecek

Çoğu kişi ayrılmış zaten sayı daha da yükseldi haliyle bende katılmıyorum maalesef başka kısa dualarda buluşalım inşallah

Zaten okuyamayacak olan kesinlikle baslamasin bosuna kul hakkina grmeyin daha once de y8ne fettah hatmi grubu vardi 1 ay gecti nerdyse hala.okuyamayan var dagildik tabi gercektn okuyacak olan alsn gun icinde 1.5 saatiniz bile mi olmuyor 5bin okusaniz gnde 3 gunde biter lutfn yanlissam duzeltin ve 5bini 1.5 saatte bitiremeyen btiremem desin tamam diycem

Okumayacak ve zamanında bildirim yapmayacak olan lütfen katılmasın. İnsanlık hali bazen şaşabilir hepimizin başına gelebilir ama bunu mazeretsiz yapacak olan lütfen katılmasın ve kimsenin hakkına girmesin.

Okumayacak ve zamanında bildirim yapmayacak olan lütfen katılmasın. İnsanlık hali bazen şaşabilir hepimizin başına gelebilir ama bunu mazeretsiz yapacak olan lütfen katılmasın ve kimsenin hakkına girmesin.
Ayne mazereti olur insanlik hali deriz elinde olan tamamlar camasirir bulasiktir cocuktur calsmaktr bahane oldugunu sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…