Yâ Erhamerrâhimin

elfce92

Ol dedi Oluverdi. Elhamdulillah :)
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
1.953
701
Her hangi bir dilek için,her hangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım.

Her gün (313) defa ” Yâ Erhamerrâhimin” şeklinde yada ” Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram” şeklinde okunur ise Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır.İnşallah.

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir.

Resülullah Hz. Muhammed (Aleyhisselam) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse ” Ya Erhamerrahimin ” kelimesini üç defa söylerse melek:

“Ya Erhamerrahimin olan rabbin sana yöneldi. ne dileğin varsa iste”der.
Kendimizi sıkıntılı, içinden çıkılamayacak bir durumda bulduğumuzda, bir hazine olan bu dualara sığınalım.

Kaynak:Münacaat Duaları(Havva Özkan)

bu hafta benim için çok önemli. önemli bir mesele hallolacak. listeyi benden başlatarak okuyalım inşaallah.
müminin mümine duası makbuldür.
önemli işimin kolaylıkla hallolması için allah rızası için salavat + Yâ Erhamerrâhimin

Sayılarıyla birlikte yazarsak bilmiş oluruz

elfce92 elfce92
@suleeeem
@Debusi
@Yagmur-Suu
@Nara87
@damla_22
@yasemin8085

arkadaşlar ilk liste böyle

1 salavat çekerek başlarsak daha etkili olur diye düşünüyorum.

elfce92 nin duası

Rabbim sayısız kapısından hayırlı olanı en kısa sürede hayırlısı ile aç.zorlukların arkasında ki kolaylıkları nasip et inşallah
elfce92 nin bittikten sonra
suleeeem suleeeem in duasını yazmasıyla devam edelim diyorum.

313 ü tamamlayalım inşaallah. okuyan yazarsa karışıklık olmaz

Son düzenleme:
elfce92 elfce92 --------------------------------------- 313 adet okudum
@suleeeem
@Debusi
@Yagmur-Suu
@Nara87
@damla_22
@yasemin8085

elfce92 nin duası

evlilik yolunda sevdiğimle attığım yolda ailem karşımda engel olması. Rabbim sayısız kapısından hayırlı olanı en kısa sürede açsın.
S suleee
Her hangi bir dilek için,her hangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım.

Her gün (313) defa ” Yâ Erhamerrâhimin” şeklinde yada ” Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram” şeklinde okunur ise Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır.İnşallah.

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir.

Resülullah Hz. Muhammed (Aleyhisselam) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse ” Ya Erhamerrahimin ” kelimesini üç defa söylerse melek:

“Ya Erhamerrahimin olan rabbin sana yöneldi. ne dileğin varsa iste”der.
Kendimizi sıkıntılı, içinden çıkılamayacak bir durumda bulduğumuzda, bir hazine olan bu dualara sığınalım.

Kaynak:Münacaat Duaları(Havva Özkan)

bu hafta benim için çok önemli. önemli bir mesele hallolacak. listeyi benden başlatarak okuyalım inşaallah.
müminin mümine duası makbuldür.
önemli işimin kolaylıkla hallolması için allah rızası için salavat + Yâ Erhamerrâhimin

Sayılarıyla birlikte yazarsak bilmiş oluruz

elfce92 elfce92
@suleeeem
@Debusi
@Yagmur-Suu
@Nara87
@damla_22
@yasemin8085

elfce92 nin duası

Rabbim sayısız kapısından hayırlı olanı en kısa sürede hayırlısı ile aç.zorlukların arkasında ki kolaylıkları nasip et inşallah
suleeeem suleeeem in duasını yazmasıyla devam edelim diyorum.

313 ü tamamlayalım inşaallah. okuyan yazarsa karışıklık olmaz

X