ya benim göbeğim yoook gibi...

tuxgxba_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
100
2
41
arkadaşlar ben nerdeyse 5 aylık hamileyim ama azıcık göbeğim çıktı...sizinkiler nasıl...bu normal mi yoksa bende mi bi sorun var çok merak ediyorum da...

telaşlanma sende ve bebeğinde sağlık problemi yoksa normal canım...
benim 6. ayımdan sonra büyüdü karnım...

merhaba canım bazılarının iç karnı geniş oluyomuş nasıl oluyosa sonradan çıkıyomuş göbüşleri doktor her şey yolunda diyorsa normaldir

bu herkezin vücuduna göre degisiyor sanirim..
benimkisi 8 haftalikken bile belliydi..evet ilginc ama
belliydi vallahi:)

canım sen ve bebiş sağlıklıysan ne güzel senin 9. ayda bile çok belli etmiycek demekki bazısının iç karnı geniş oluyor ama 1 gecede çıktı benimki valla 18 artı 3 te daha önce hiç yoktu bi bakarsın seninde yarın öbürgün çıkar

arkadaşlar ben nerdeyse 5 aylık hamileyim ama azıcık göbeğim çıktı...sizinkiler nasıl...bu normal mi yoksa bende mi bi sorun var çok merak ediyorum da...

merhaba canım bende 20. haftamdayım benimde daha göbeğimde değişiklik yok eski kıyafetlerimi giyiyorum hala dışardan hamile olduğum anlaşılmıyor daha

teleşlenecek bişeycik yok yaa kafaya takma boyun uzunsa ve hamilelik öncesi kilon düşükse karında yağlanma yoksa iç karnın da genişse hiç belli olmaya bilir aynı benim gibi 5 aylık diyince kimse inanmıyo valla ayva göbek gibi ama belli değil şimdilik çok çıkacağını da zannetmiyoruum mam bebişim son kontrolde tam olması gerektiği gibi gelişiyomuş dr ööle demiştiii

Kişye Göre Değişiyor.daha Hafif Göbeği Olanlarin çabuk çikiyor..benim Hamile Olduğum 23.haftadan Sonra Anlaşiliyordu

tuğbacım valla benim de çok az.millet 5 aylık değince inanmıyo.ben minyonum.48 kiloyla hamile kaldım o yüzden eminim sen de zayıfsındır.o yüzden canım panik yapma.gerçi bünyeye göre değişiyo.belki önümüzdeki günlerde birden çıkar

Benimde Oyle Hatta Resimlere Koydum Bakarsin Iç Karnimiz Geniş Hem Bebişin Kilosu Iyiyse Sorun Yok Demektir Canikom

bencede kişiden kişiye göre değişir.zayıflarda belli olmuyor.ben 19+4deyim.benim göbüşüm belli.

valla arkadaşlar içime su serptiniz.evet sanırım iç karnım büyük ama herkes aaa niye göbeğin çıkmamış..aa 5 aylık hamilemisin deyince insanın morali bozuluyor...evet eskiden göbeğim yoktu 55 kiloyla hamile kaldım ama çok mide bulantısı çektim doğru düzgün yemek yiyemndim.ama dr. herşeyin yolunda olduğunu söylüyor...sanırım kendim büyütüyom...

Evet Insanin çok Morali Bozuluyor Bilip Bilmeden Yorum Yapiyolar Benimde Canim çok Sikiliyor Hatta Oyle Soyleyenleri Girtlaklayasim Geliyor Inanin..

Evet Insanin çok Morali Bozuluyor Bilip Bilmeden Yorum Yapiyolar Benimde Canim çok Sikiliyor Hatta Oyle Soyleyenleri Girtlaklayasim Geliyor Inanin..

aynen öyle yaa...bugün daha sen nasıl hamilesin sen bize yalan mı diyon falan sözler.sanki insanlara bişeyler ispatlamak zorundaymışım gibi.aaayyy çok sinirliyimmm.bu kasılmalarım sebebi onlar galibaaa.......

Merhabalar kıslar bende ekim annesi olacağım inşallah bi aksilik olmazsa eylül sonuda olabilir ....Bende şu an 23+6 günlük hamile gözüküyorum net.ten hesaplayınca ve karnım az çıktı sinirlenmeye başlıyorum hepinize sevgiler ve bide şu an kaç aylık diyorsunuz kafam iiice karıştı vallaaaa fisfisfis

X