Elektronik Ev Aletleri Xiaomi mi irobot marka mı anker eufy mi?

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
21.685
56.602
Merhaba hanımlar..

Akıllı robot süpürge alacağım.
En uygunlarından almak istiyorum.
Üc model arasında kaldım.
Fiyatları çok yakın.
Xiaomi hem paspas hem süpürme özellikli 250 tl fazlası var. Sitede 4.4 puan almış.
Irobot ise sadece süpürme ama 4. 8 puan.
Anker eufy sadece süpürme 4.7. Fiyatı aynı civar

En iyisi sizin tecrübelerinizden yola çıkıp seçeyim dedim. Bugün yarın sipariş vereyim. Her gün süpürsün ben keyif yapayım :)
Ben de Katyaaaa ellerine sağlık diyeyim. :)

K Kazen ya da Mune Mune abla bildirim olarak sorar mısınız?

Son düzenleme:
Arkadaşlarım xiaomi kullanıyor ama paspaslı değil.
Neden silme özellikli almadıklarını sorduğumda, iki özelliğinin de verimli olmadığını söylediler.
Sadece süpürme robotundan çok memnunlar.
Diğer markaları kullanan hiç tanıdığım yok maalesef.

Ha bu arada bir yurtdışı sitesinden sipariş ettiler, tr ye göre bin tl sanırım fiyat farkı varmış.
En geç gelen 3 haftada geldi.

Ben de xiaomi kullanıyorum silme ve süpürmeli modelini çok memnunum. Silme performansını çok yüksek beklemiyordum ama silmeyi de epey güzel yapıyor. Tülleriniz uzunsa neden olduğunu anlamadığım bir şekilde tüllerin altına girmiyor başka bir eksisi yok benim için

Anker eufy alacaktim ama tamamen baska bir marka aldim. Sadece fiyati daha uygun diye.
Supurme isi yapiyor sadece. Daha bugun kullandim Ilk defa. Ve Simdilik memnunum. Pek yardimci olmadi galiba bu cevap

Anker eufy alacaktim ama tamamen baska bir marka aldim. Sadece fiyati daha uygun diye.
Supurme isi yapiyor sadece. Daha bugun kullandim Ilk defa. Ve Simdilik memnunum. Pek yardimci olmadi galiba bu cevap

Bu saydıklarımdan daha uygun marka mı var? :)
1500, 1700 civarından ucuz mu aldınız?

Konuyu takipteyim ben de düşünüyorum, tek bildiğim bi video izlemiştim irobot xiomiye göre epey gürültülü çalışıyordu. Ondan vazgeçtim irobottan.

Merhaba hanımlar..

Akıllı robot süpürge alacağım.
En uygunlarından almak istiyorum.
Üc model arasında kaldım.
Fiyatları çok yakın.
Xiaomi hem paspas hem süpürme özellikli 250 tl fazlası var. Sitede 4.4 puan almış.
Irobot ise sadece süpürme ama 4. 8 puan.
Anker eufy sadece süpürme 4.7. Fiyatı aynı civar

En iyisi sizin tecrübelerinizden yola çıkıp seçeyim dedim. Bugün yarın sipariş vereyim. Her gün süpürsün ben keyif yapayım :)
Ben de Katyaaaa ellerine sağlık diyeyim. :)

K Kazen ya da Mune Mune abla bildirim olarak sorar mısınız?
Ben xaiomi V3 modelini kullanıyorum cok memnunum. Etrafı topluyorum oğlumla parka gidiyoruz biz gelene kadar temizlemiş oluyo. Emiş gücü ve bataryası çok iyi.

Ben de xiaomi kullanıyorum silme ve süpürmeli modelini çok memnunum. Silme performansını çok yüksek beklemiyordum ama silmeyi de epey güzel yapıyor. Tülleriniz uzunsa neden olduğunu anlamadığım bir şekilde tüllerin altına girmiyor başka bir eksisi yok benim için
tülleri duvar sanıyormuş. ondan girmiyormuş. ben koltuğun üzerine alıyorum katyam temizlik yaparken 😋

Allah hepimize birer canlı kanlı katya nasip etsin inşallah😍
Vay arkadaş neymiş bu robot, geçen sene bir ara alacağım diye kafayı taktım ama bizim eve imkansız.
Sürekli büyük oyuncakların yeri değiştiğinden, haritalama yapamaz dedim, vazgeçtim.

Bu kadar mühim bir şey ise, oyuncakları yollayacağım evden😂😂

tülleri duvar sanıyormuş. ondan girmiyormuş. ben koltuğun üzerine alıyorum katyam temizlik yaparken 😋
Ben de öyle yapıyorum ama salonum komple cam içerisi direk gözüküyor o yüzden pek hoşuma gitmiyo o durum. Gerçek duvara çarpıyor ama tülü denemiyor bile garip bir iş 😄

Allah hepimize birer canlı kanlı katya nasip etsin inşallah😍
Vay arkadaş neymiş bu robot, geçen sene bir ara alacağım diye kafayı taktım ama bizim eve imkansız.
Sürekli büyük oyuncakların yeri değiştiğinden, haritalama yapamaz dedim, vazgeçtim.

Bu kadar mühim bir şey ise, oyuncakları yollayacağım evden😂😂
Haritayı kaydetmezseniz sorun olmaz her seferinde yeni harita çıkarır. Ama zaten haritada boş gözüken yere sonradan bir şey konulunca bi şansını deniyo ama baktı bişi var devam ediyo süpürmeye. Bence oyuncaklar gitmeden de alınabilinir 😄

Haritayı kaydetmezseniz sorun olmaz her seferinde yeni harita çıkarır. Ama zaten haritada boş gözüken yere sonradan bir şey konulunca bi şansını deniyo ama baktı bişi var devam ediyo süpürmeye. Bence oyuncaklar gitmeden de alınabilinir 😄
Paw bana Katya hediye alsana :KK70:

X