Work and travel yapan hatunlar, sizi şöyle alalım

Bem erasmusa gittim orda cidden cok guzel geziliyo paran varsa

Wat icin arkadaslarim gitti ama cok gezdiklerini duymadim
Parklarda ya da hamburgercilerde calismislardi biri de kuaforde

Dil de sans biraz
Bazilari iyi gelistiriyo bazilari ayni duzryde kaliyo
Etrafta turk olmamali kesinlikle bence

Erasmusta turkler yogunlukta oldugu icin fazla gelistirememistim mesela

Kazandığın para ordaki gecimine yeterse gezersij sanirim bikac yer
Ama zaman da lazim tabi
Cok yorulmayacagin bi is olmali

Erasmusla amerikaya gidemeyeceğim için WaT kararı aldım.
Erasmusla ingiltere veya fransa düşünüyorum, artık ona ilerleyen zamanlarda bakacağım.

''Work'' kısmı zorunlu olmasa çalışmam bile. Benim yanımda zaten yeterli miktarda para olacak. Oradan gelen parada ek gelir olmuş olacak.
Gidene kadar dilimi iyi düzeye getirirsem daha iyi yerlerde çalışma imkanım olurmuş, onuda araştırmıştım..

Cok memnun kalan da oluyo
Iyice forumlari filan oku
Paran yeterli olursa gezersin bence
Zaten belli basli sehirleri gezersin muhtemelen
Gitmeden iyice speakingi gelistirmeye bak
3 ay boyunca boyunca hep calismak zorunlumu ki
Ben degil diye biliyorum ama arastir bakalim iyice

Bi de gidenler para biriktirme hevesine kapiliyo oyle bi durumun yoksa sorun olmaz bence

Çabuk sıkılmayan biriysen bence gezebilirsin.Bu arada d...haber adli forumda work and travel ile ilgili seni bilgilendirecek kadar konu var.Bence orayada bakmalisin :)

Eğer öyle bir mecburiyet yoksa yarısında hiç çalışmam. 3-4 ay arası kalmayı planlıyorum okulumun durumuna göre.

Ikinci sinif vatandas gozuyle bakiyorlardi bize. Cok rahatsiz ediciydi gercekten.

Hic de ruyalar ulkesi degil.
Bir kaç örnek verebilir misin yaşadıklarına dair,kimlere karşı önyargılılar, belli bir bölgeden gelenlere karşı mı,yoksa bu tarz başlangıç düzeyi işleri yapanlara karşı mı? Bir de bir haftan nasıl geçiyordu, iş-boş vakit dengesi açısından? Beraber çalıştığın kişiler kimler oluyor? Bir sürü iş seçeneği var, bunlardan tavsiye ettiklerin etmediklerin var mı? Yine olsa gider misin, yoksa böyle bilseydim hiç gitmezdim mi diyorsun? Sana iyisiyle kötüsüyle kattığı şeyler ne?
Benim de yeğenim gitmeyi düşünüyor, eğer kendisine bir katkısı olmayacaksa başka bir şeye yönelsin, vakit harcamasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…