Makyaj Ürünleri wimjo netten alışveriş

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

thejackal

......BuTTerFlyy.........
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
1.077
0
kızlar ben wimjoyu dünkeşfettim en çok hoşuma giden şey hemen hemen bütün matrkaları bulabilmem birde kredi kartı numaramı vermek zorunda olmamam yane kapıda nakit yada kartla ödeme yapabiliyorsun ama acaba ürünleri güvenlimi daha önce alışveriş yapan ve memnun kalan varmı paylaşırsanıs sevinirim

abimler alış veriş yapmışlar gayet memnun kalmışlar.bende şimdi bebeğim için bişeyler bakıcam.umarım memnun kalırım..

arkadaşlar dem,n bende orda alışveriş yaptım çok güzel bi site gerçekten her markanın her ürünü var ben makyaj malzemeleri aldım bu gün sipariş verdim bakalım nezaman gelecek

Geçenlerde kullandığımız diş fırçasının başı eskiyince yenisini almak istedim ancak çok yer dolaşmama rağmen istediğim başlığı bulamadım.İnternette araştırmaya başladım ve nihayet buldum wimjo diye biryer o sevinçle siparişi verdim ücreti de havale ile ödedim 40 TL sonra bekledim baktım haber yok sordum ürün stoklarda kalmamış dediler bende siparişimi iptal ediyorum o zaman dedim tamam dediler siz hesap numaranızı verin biz iade yaparız verdim hesap numarasını sonra bekledim 1ay oldu hala ödeme falan yok anlaşılan paramızı göz göre göre yedirdik wimjoya.Netten baktımda daha öncede çok kişiye aynı şeyi yapmışlar.Sizlerde dikkatli olun arkadaşlar uyarmak için yazmak istedim.

X