Göz Makyajı waterproof maskara kullananlar!!!...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben 1-5-2 sene boyunca waterproof kullanmisdim rimelimi (ki maybelline kullaniyordum) ve kirpiklerim azalmaya basladi.. benim kirpiklerim kalindi, uzun süre waterproof kullaninca böyle oldu.. temizleyici olarak yves rocherin göz makyaji temizleme suyunu kullaniyordum (mavi beyaz olani)... cünkü waterproof u ancak o cikartiyordu.. sürekli kullandigim icinde zamanla kirpiklerime zarar verdi..

simdi normal rimel kullaniyorum ve gayet memnunum :KK66: her wc gittigimde aynaya bakiyorum akma varsa siliyorum ve islem tamam o kadarda ugrastirmiyor yani :KK66:

ben 1-5-2 sene boyunca waterproof kullanmisdim rimelimi (ki maybelline kullaniyordum) ve kirpiklerim azalmaya basladi.. benim kirpiklerim kalindi, uzun süre waterproof kullaninca böyle oldu.. temizleyici olarak yves rocherin göz makyaji temizleme suyunu kullaniyordum (mavi beyaz olani)... cünkü waterproof u ancak o cikartiyordu.. sürekli kullandigim icinde zamanla kirpiklerime zarar verdi..

simdi normal rimel kullaniyorum ve gayet memnunum :KK66: her wc gittigimde aynaya bakiyorum akma varsa siliyorum ve islem tamam o kadarda ugrastirmiyor yani :KK66:
artık bende maxfactor alcağım 1 tane normalinden( kipriklerim zeten az tamamen kaybolmadan )waterproof uda gerektiğinde kullnaırım .düşününce en mantıklısı bu .saol düşüncelerin için!!!...-tatlicadiarzu-

arkadaslar bende waterproof kullanmak ıstıyorm ama gercekten seyretme yaptıgına ınandıgım ıcın kullanmıyorm,yanı suda bıle cıkmayan bı urunun ıcınde yogun bı kımyasal ıslem warkı demekkı ondan cıkmıyo,ayrıca arkadslar goz makyajı temızleyıcı jellerınızı mumkun oldugunca bebek sampuanlarıyla cıkarmaya calısın,ozellıkle bu waterproof makyaj temızleyıcılerın ıcınde cok yogun kımyasal oldugundan makyajla yatmayalım zarar wermsen cıkaralım derken temızleyıcılerlede seyrelmeye neden oluyo

bnde hep waterproof kullanıorum loreal lash arhitech we maybelline define lash kullandm .fakat artık bıktım waterproof maskaradan çıkmıo,bazen ders çalıştıktan sona öok yorgun oluorum yatarken uğraşmak çok zor gelio rimeli arı temzle onu ayrı temzle,artık normal rimel alıcam bn suyla yıkayayım bitsn bu işkence diye düşünüorum=)
birde temzleyici konusunda da çok ürün denedm.
avon---hayatımda bu kdr dandk bişi görmedim desem yeridir wala gözümü yaktı haşladı
neutrogena---çok ii temizlio ama yağlı yağlı
loreal----beğenmedimmmm
maybelline---onu da beğenmedmm
bebak acı badem---SÜPERRR=) pamuğa dök sür bii su wur geç gittt yaaaaa :lepi:

nivea nın waterprooflar için göz ve dudak makyaj temzleyicisi var kızlar ben cok memnunumm yeni adlımm tavsiye edermm
hazır indirimde yarı fiyatına...

Pamugun ucuna azcik bebek yagi dokun ve temizleyin supperdelikafadulden hemen cikariyor:nazar::sm_cool:

selam kızlar maybelline waterproof maskara aldım.ama ilk defa kullancağım aslında hep normal maskara(suda çıkan) kullanıyordum ama ben çok sulu gözlüyüm malum önümüz kış gözler ister istemez sulanıyor, bide bunun havuzu var.bende avonun göz makyaj temizleme losyono var. onunla temizledim ama kipriklerim kopma derecesine geldi.bide çok uğraştırdı siz ne kullanıyorsunuz temizleme jeli veya losyonu olarak .artı ben badem yağı koymayı düşündüm rimelin içine faydası olurmu beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tenk!!!...-tatlicadiarzu-

Maalesef havuzda akıyor ben yazın alıyorum ama hiiç memnun kalmadım.üstelik diğer rimellere göre kirpiği daha havasız bıraktığı için artık almıyorum.Mabellin 5 kat alıyorum.

174590_1_Nivea_Visage_Oog_lip_Make_up_Remover.jpg

ben hep waterproof rimel kullaniyorum.. rimelim hiç akmiyor suya dayanikli.. ama niveanin bu temizleme urunune gelince dayanmiyor çikiyor hemen zarar wermeden..

Bende maybeline waterproof rimelini kullanıyorum.Sürekli elini gözüme sürdüğüm için diğerleri gözümün etrafına bulaşıyo.Ama onu çıkarmak da ayrı meziyet en iyi dove krem çıkarıo.Ama kirpiklerimde seyrelme war çıkarayim derken dökülüo fisfisfis normale dönücem yine

denize girerken gönül rahatlığıyla kullanabileceğim bi rimel tavsiye edermisiniz, maybelline loreal falan olmayan :sm_confused:

oquacım bende maybelline waterproof kullanıyorum avonun göz makyajı temizleyicisi tam bir fiyasko. sürmeli'nin tavsiyesiyle nivea suya dayanıklı göz ve dudak makyajı temizleyicisini aldım çok memnunum

oquacım bende maybelline waterproof kullanıyorum avonun göz makyajı temizleyicisi tam bir fiyasko. sürmeli'nin tavsiyesiyle nivea suya dayanıklı göz ve dudak makyajı temizleyicisini aldım çok memnunum

hayatım ben avonunkini sürüyorum ,biraz uğraştırıyor ama gözlerime kaçıncada çok yakıyor. bende alıyım şu nivea nınkini...sağol çiçeğim!!!...-tatlicadiarzu-

ne demek canımm rica ederimm, hatta bak sürmeli'nin açtığı topik var resimli olarak gösteriyor nasıl temizlediğini

bende maybelline waterproof maskara kullanıyorum
hintyağını pamuğa damlatıp temizliyorum çıkıyor
hintyağı kirpikleri besliyor ayrıca

bende maybelline waterproof maskara kullanıyorum
hintyağını pamuğa damlatıp temizliyorum çıkıyor
hintyağı kirpikleri besliyor ayrıca

hayatım hint yağı kipriklerin rengini koyulaştırıyor ve kalınlaştırıyor.ben hiç denemedim makjay temizleyicisi dışında bir şeyi.peki hemen çıkarıyormu uğraşıyormusun biraz??CADIARZU

hayatım hint yağı kipriklerin rengini koyulaştırıyor ve kalınlaştırıyor.ben hiç denemedim makjay temizleyicisi dışında bir şeyi.peki hemen çıkarıyormu uğraşıyormusun biraz??CADIARZU

fazla uğraşmıyorum cnm,yağı sürdüğümde çözünürlüğünü gösteriyor yumuşuyor çıkıyor,kalıntı bile kalmıyor
benim gözümü hiç yakmadı şimdiye kadar Allahıma şükür hint yağı,zararını hiç görmedim aksine kirpiklerim canlandı:dance:

X