Vücut Sıkılastırmak Icin Gerekli Bitkiler

gelincik06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
259
23
41
VÜCUT SIKILAŞTIRMA

a.s.
Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma ya da doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde oluşan gevşeklik ve deformasyonlarda sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğe sahip vücut sıkılaştırma programları bulunuyor. Yukarıda belirtilen nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabiliyor. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar oluşabiliyor

Cildin esnekliğini kaybettiğini nasıl anlarsınız?
Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamanın çok basit yöntemleri var: Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor ya da hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın 'jöle' gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu, o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.

Vücudu Sıkılaştırmak İçin…

Yosun yağı, Portakal yağı, Çilek yağı, Kayısı yağı, Yasemin Yağı, Kantron yağı, Susam yağı, Avakado yağı bunların hepsini bir kapta karıştırın. Bu ideal bir sıkılaştırıcıdır. Bu karışımı uygulamadan önce yosun sabunuyla banyo yaparsanız. Yağların emilimi daha iyi olacaktır.

muhakkak doğal ürünlerin etkisi olabilir lakin spor yapmak daha mantıklı geliyor bana

buğday, susam, kekik,biberiye yağını karıştırıp çöp poşetini bacaklarıma sarıyorum; çıkmaması için de bir güzel bantlıyorum. bu şekilde yürüyüşe çıkıyorum eve gelince de eliptik bisiklete biniyorum ya da dans ediyorum. bacaklarım öyle terliyor ki anlatamam. üstelik yumuşacık oluyor; tıpkı bebek teni gibi. tek sorun düzenli yapamamam ama azimliyim en kısa zamanda düzenli yapmaya başlayacağım.a.s

arkadaslar yesil cay hangi bitgi turlere giriyor acaba ihlamur veya nane poset caylar turunemi giriyor acaba bilgi verirseniz memnun olurum

canım ben çaykurun bergamut aromalısını kullanıyorum, küçük teneke kutuda. 2.80 ytl filan. kaynamış suyu kupaya döküyorum sonra 2 çay kaşığı atıyorum, çayı kaynar suda değil de 80 derece gibi demlemeye çalışıyorum, genelde günde iki kupa tüketiyorum.
bütün marketlerde bulabilirsin

VÜCUT SIKILAŞTIRMA

a.s.
Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma ya da doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde oluşan gevşeklik ve deformasyonlarda sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğe sahip vücut sıkılaştırma programları bulunuyor. Yukarıda belirtilen nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabiliyor. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar oluşabiliyor

Cildin esnekliğini kaybettiğini nasıl anlarsınız?
Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamanın çok basit yöntemleri var: Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor ya da hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın 'jöle' gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu, o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.

Vücudu Sıkılaştırmak İçin…

Yosun yağı, Portakal yağı, Çilek yağı, Kayısı yağı, Yasemin Yağı, Kantron yağı, Susam yağı, Avakado yağı bunların hepsini bir kapta karıştırın. Bu ideal bir sıkılaştırıcıdır. Bu karışımı uygulamadan önce yosun sabunuyla banyo yaparsanız. Yağların emilimi daha iyi olacaktır.

paylaşımın için teşekkürler.ama merak ediyorum ne kadar doğru bu bilgiler.denedinizmi yada aranızda deneyenler varmı arkadaşlar??

fındık yağıda iyi bir sıkılaştırıcı içine yine bu yağlardanda katarak etkisini artırabilirsiniz ben kullandım ve etkisini gördüm arkadaşlar hihoyyyt hihoyyyt tabi bitki çaylarıylada takviye ederek göbek bölgemden 8 cm incelmeyi başardım:teytey:

demek istiyorum ki yesil cay hangi caylar ihlamur nane felanmi posetlerde satilanlardanmi

Sanırım yurtdışında yaşıyorsun, yeşil çayı poşet olarak da bulabilirsin, günde 2 fincandan fazlasını doktorlar önermiyor............

:smiley-cool:

demek istiyorum ki yesil cay hangi caylar ihlamur nane felanmi posetlerde satilanlardanmi

Canım yeşilçay da adaçayı gibi ayrı bir çaydır, yani bitki çaylarına verilen bir ad değildir.
Poşette satılanlarda var ama fayda sağlamasığını duydum, en iyisi açık alıp kaynatmak diye biliyorum.

fındık yağıda iyi bir sıkılaştırıcı içine yine bu yağlardanda katarak etkisini artırabilirsiniz ben kullandım ve etkisini gördüm arkadaşlar hihoyyyt hihoyyyt tabi bitki çaylarıylada takviye ederek göbek bölgemden 8 cm incelmeyi başardım:teytey:

ne kadar süre kullandın bu yağı canımm

X