Vücut Kremleri Vücut Parlatıcı Krem Aryiorum ??

Vücut kremleri, losyonlar
E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Özel günlerde dekolte giyinince böyle vücuda parlaklık verecek bir krem var mı arkadaşlar? Eskiden arkonun simli bir kremi vardı, hafif de bronzluk veren. sanırım üretimden kalkmış, yok şimdi:1no2: avonun bir parlatıcısı var ama çok sıvı o, yani arko gibi krem tarzında olan var mı? mezuniyetime kadar bulmayı umuyorum, önümde daha 8 ay varnaniknanik

• Konu Sahibi EU2
avonun parfümlerinin yanında bi de simli kremleri var dı halaa ben ce bi kataloğ bul bak bide simli parfümleri vardı onlara da bakarsın .....

• Konu Sahibi EU2
valla uzun süredir kataloglara bakmıyorum, eğer varsa ve gözümden kaçmışsa da hayret bana:)) teşekkürler. bulamazsam dönerim buraya:)

• Konu Sahibi EU2
niveanın ve dove un vardı ben nivea almıştım ama elbiseye bulaşınca felaket leke yapıyo hele siyahsa aman yani dikkat:1shok:

• Konu Sahibi EU2
haftasonu çarşıya çıktım, parlatıcılı kremler vardı ama çok aptalca geldi. yani bildiğin kremin içinde tek tük sim vardı. anlattım nasıl bişey istediğimi, böyle gelinlere veya özel günler için verdikleri vucüt simini gösterdi,,, renk renk göz farı gibiydiler:S valla galiba allığımı kullanıcam:))) renkten çok simli allığım, ayrıca neden alayım madem...:))))

• Konu Sahibi EU2

c.diorun öyle bir kremi var çok güzel ama avondavücut için bu son katalokta simli pudra çıkartmış sipariş verdim ama daha elime geçmedi o yüzden nasıldır bilmiyrum ben kremden ziyade pudra şeklindekileri tercihediyorum pupa nın süper bir pudrası var simli vede kalıcı öyle uçup gitmiyor hem vücut hemde yüzde kullanabiliyorsun

• Konu Sahibi EU2
benkozmatikcilerde stilan ponpon gibi birşey aldım 2 ytl falan çok uygun birşeydi.vücüduma krem sürdüm ve onu sürdüm süper oldu kremi daha etkili olsun diye yaptım ama zorunlu değil kremsiz de oluyor üstelik hiç leke flan yapmadıııı

• Konu Sahibi EU2
Benimde farım var çok hoş ve ucuzda bişey resmini koyamıyorum şuan ama ben vücudumada sürüyorum çok hoş duruyor fiyatı 1 veya 2 ytl olması lazım....

resize olsaydı küçültebilirdin:) bilgisayara kaydedince biraz küçülüyor zaten... ben biliyorum bunları:) dediğim gibi bunlardan kullanmak daha ekonomik sanırım..ne de olsa aynı işi görecekler:) teşekkürler...

ben avondan aldım geçenlerde.broşürde vardı hemde çok ucuz bişeydi.o kadr umutlu deildim bişeye benzemez zannettm ama bir geldi ikincisinide istedim çok süper bişey bence bi bakın .

Bu vücut parlatıcıları ne işe yarıyor tam anlayabilmiş değilim. Biri bana anlatabilir mi? Yani ışıldıyacak mıyız hafiften yksa göndüz fenerine mi çeviriyor sürünce bu meret?

bende avonun piriltılı ponponunu aldım ve evet kremin üzerine uygulandığında çok hoş duruyor tavsiye ederim

birde Tavsiye Edilen ürünlerin Adini Kodunu Yazarmisiniz

Bu vücut parlatıcıları ne işe yarıyor tam anlayabilmiş değilim. Biri bana anlatabilir mi? Yani ışıldıyacak mıyız hafiften yksa göndüz fenerine mi çeviriyor sürünce bu meret?

:) böyle özel günlerde dekolte giyince vücuda hafif parıltı vermek maksadıyla :)

ben terracota allığımı sürüyorum vücuduma hem bronz bir parlaklık veriyor

yağmurun sesi canım kimse tam isim vermemiş bendede avonun bi kremi var onu öneririm adı:
extraordınary shımmer gel (pırıltılı jel) kullanımı çok basit nemlendirici kremler gibi sürüyorsun kesinlikle leke yapmıyor ve öyle tek tek renkli sim değil hafif pembe -bronz bi parlaklık veriyor çokda uygundu fiyatı
tavsiye ederim

duru moosun bir duş jeli var hiç kullanmadım ışıltı veriyormuş cilde almayı düşünüyorum bir dene istersen

doveun silky glow diye iki kremi var biri sadece simli digeri bronzlukte veriyo ama heryerde yok bence bi yerlerde gorurseniz kacirmayin derim gunduz gunesli havada kollara ve dekolteye suruldugunde cok dogal bir sekilde parlatiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…