Vücudumdan utanıyorum

soruyorumoyleysevarim

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
100
22
20
Kızlar tekrardan selam. Benim derdim sarkmalar ve çatlaklar. Şimdi ben çok fazla kilo verdim. Belli belirsiz sporla toparlanabilecek sarkmalar. Makro derece değil yani. Ama yine de sıkı bir vücut durmuyor. Ayrıca ben bu dönemde çok fazla da çatladım. Germe ameliyatı demeyin kuzular. Hiçbir şekilde param yetmiyor çok pahalı ameliyatlar ve yaşım çok genç. Bu sarkma ve çatlaklarda dolayı erkek arkadaşım olduğunda yakınlaşmaya çekiniyorum. Taş gibi kızlar varken ben kusurlarla dolu bedenimle karşımdakini hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Bu yüzden çok ilerlemeden ayrılık yoluna giriyorum ve bu beni üzüyor. Sarkıklar için tavsiye edebileceğiniz ameliyatsız yöntemler ve çatlaklar için önerebileceğiniz yöntemler var mı? Çok üzüyor bu durum beni. Çatlaklar ve sarkıklardan ne crop ne şort giyebiliyorum bu sıcak havalarda

Beden dediğin bi et parçası. Bi gün hepinizinki kara toprakta çürüyecek, önemli olan ruhunun kalbinin güzelliği. Seni kalbinle seven her halini beğenir zaten. Ne güzel sağlığın için bi adım atıp kilo vermişsin. Beden sağlığın düzelirken üç beş çatlak biraz deriyi kafaya takıp ruh sağlığını neden bozuyorsun? Canın sağ olsun, o da hallolur. Hallolmazsa da güzelsin merak etme. Kimsenin bedeni kusursuz değil, gözenekler çatlaklar hepimizde var. Ben mesela hiç çatlamazdım gebelikte çatır çatır gitti karnım, eee napayım bunun için canımızı sıkmaya değmeyecek kadar kısa hayat

Spor yapıyorum da allah bilir kaç yıla yanıt alırım. Teşekkür ederim teskininiz için
bir yıla kalmaz sonuç alırsınız. Çatlaklar da başta çok belirgin oluyor ama zamanla silikleşiyorlar. Ayrıca herkeste az ya da çok çatlak, selülit ve benzeri şeyler oluyor, kimse kusursuz değil. Siz kendi bedeninizle barışık olun, erkekler öyle şeylere bakmazlar.

Çok gençsiniz. Sizi gerçekten seven birinin bunları takmayacak, göreceksiniz. Bence işe kendinizi sevmekle başlayın. Sonrası illaki gelir. En kötü ihtimalle de her şeyin çözümü var. İlk önce sporla deneyin, olmazsa ameliyat olursunuz, zamanla para toplanır. Çözümü olan şeylere üzülmeyin. Erkek arkadaşlarınız da mükemmel değil. Biz kadınız diye bu yükü taşımak zorunda değiliz. Benim yüzümde bir yara var, ergenlikte saklamaya çalşır gören beğenmez diyordum, çatlaklarım, göbeğim var. Ben demeden sevgilim senin yaran sana çok yakışıyor dedi şok oldum. Ben ergenlikte göbeğime orama burama üzülerek geçirmişim yıllarımı ama seven göz güzek görüyor zaten. Diğer kızlarla da kendimi kıyaslamayı bıraktım. İllaki bizden güzeller olacak. Adriana limadan bile güzel var, ondan şundan güzel var. Kiminle yarış içindeyiz, ne gerek var? Adriana lima çok güzel diyen de var yok çirkin bence şu daha güzel diyen de. Bu yarış bitmez. Sizi diğerlerinden ayıran ruhunuz, karşıdakine hissettirdikleriniz yoksa güzel olup da 2 kelime konuşamadıktan sonra ne anlamı var. Sürekli nasıl göründüğünü düşünmekten put gibi duran, elinden aynayı eksik etmeyenler, insanları çok kafasına takan. Gerçekten insan büyüdükçe fark ediyor ki en güzeli doğal olmak, kendin olmak. Çok kafanıza takıyorsanız nasıl insanlar burun estetiği oluyorsa sizinki de bir operasyona bakar. Bunlar o güzel canınızı sıkmasın.

Vücudum çatlamaya çok meyilli. Lise yıllarımda ben de çok dert ediyordum. 26 yaşındayım şu an. Hepsini aştım. Şu an tatildeyim. Selülitlerim var kilolu olmamama rağmen. Çatlaklarım var. Ama biliyor musunuz? Herkeste var. Hiç kimse filtreli değil

Çok haklısınız ama sizde olan gebelik çatlakları bende doğum yapmadan her yerimde olunca insanın ister istemez morali bozuluyor. Keşke çocuktan kaynaklı çatlaklarım olsaydı her şeye değerdi. Ama boşboğazlıktan kilo aldığım için çatlayınca moralim bozuluyor. etme bulma dünyası. Dediğiniz gibi yolun sonu kara toprak can sıkmaya gerek yok teşekkür ederim

Çok kilo vermiş olarak, en başından beri spor yaptığım için çok sarkmam yok ama var da yani kollar göbek… Hatta göbekte olduğu için bebeğimi görmek için doktor cihazı çok bastırıyor, çatlak korkumda yok doğumdan sonrası için çünkü çatlak zaten çok… Hiç bir zaman sıkıntı haline getirmedim ben… Bunu da sıkıntı yapmayan aksine kusur sayılmaz ama bu şekilde seven bir eşe sahibim…

Sen sen olduğun için sevmeyen istemeyen insanın kendini belli etmesi daha iyi olur senin için… Ömründen gitmez.

Bir arkadaşımın kaynı o kadar takıkmış ki fiziğe bakıma eltisi sırtına kadar lazere gidiyormuş güzellik merkezinden çıkmıyormuş, adam kabul edeceksen evleniriz demiş kadın da kabul etmiş salak gibi… bir tel bıyık çıksın stresleniyormuş adam…

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için içime su serptiniz

Çok haklısınız teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…