Vücud isim düsmedi acaba hamilemiyim???

elmas evet 3 martsa adet tarihin büyük ihtimalle gec yumurtlama olmustur testte negatif ciktiysa ama sen gene bekle bi kac gün gelmezse tekrar test yap yine negatifse ve regl in hala gelmezse doktora git bence baska bisey olabilir.

nezaman neyin olacagini bilemeyiz tabiki doktorlar bilirde allahim verince biliyosun hersey olabilir.allah isterse hersey olur insallah hamilesindir canim yaaa

düşmediği müddetçe ümit var demektir...bende uyguladım ve adet zamanında bile 37 lerdeydı...

benimde yumurtlamadan sonra atesim 36,6 derecelerde seyrediyordu ve hamileydim,insallah sizinde oyle olur.

hanimlar hala adet olmadim sancilarim devam ediyo ama adet yok yarin sabah test yapicam.insallah hamileyimdir atesim 36.8 di bu sabah

hayir olmadi maalesef sabah atesim 36.6ya düstü ve test negatif cikti ama hala adet olmadim kafaya cok taktigim icin gelmedi neyse yarin gelir kesinlikle cünki yarin etkisinden kurtulabilirim:))))

merhaba arkadaşlar,şu vücut ısısı konusunda benimde başım dertte,15.09.13 te adet oldum ama 4 gün geçikmeli,olmadan önçe yaklaşık 1 hafta ısı kontrolü yaptım 36,5 ile37.0 arası seyretti,adet olduğum gün bile vüçut ısım36,6 idi,şu an vüçut ısım yeni ölçüm yaptım 36,7
daha önçe hiç böyle olmamıştı adet olaçağım gün hatta 1 gün önçesi 36,0 düşerdi
tamamıyla kafa karıştırıçı bi durum

X