Vücud isim düsmedi acaba hamilemiyim???

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
Arkadaslar selamlar! Nerdeyse bir senedir forumu sadece takip ediyordum hamilelik belirtilerine nerdeyse bakmiyordum bile 1 bucuk hafta öncesine kadar.22 martta atesim 36.8 e yükseldi 21 martta daha 36.3.dü.
22 marttan bugüne kadar atesim hic 36.7nin altina düsmedi yani 36.7 ve 36.8 cikiyor hep bugün 1 nisan 2 haftadir yumurtluyor olamam herhalde.son adet tarihim 3 martti adetimin gecmesine 2 gün var ve ben aynen adet olacakmisim gibi vajinamda adet oldum olucam gibi his yasiyorum alt karin agrisida var yani tipki adet olacakmisim gibi herhalde olucamda ama benim kafami karistiran vücud isim neden düsmüyor normalde yumurtladiktan sonra isi tekrar düsmezmi 36.5lere test aldim bugün ama cekmeceye koydum;:))) pazartesiye kadar beklemek istiyorum bana yardimci olun adet olacagim biliyorum ama vücud isim beni her sabah ümitlendiriyo anlamadim.beklemelimiyim yoksa yarin sabah hemen test yapip rahatlamalimiyim.

canım bence pazartesiye kadar bekle derim çünkü adet günün henüz gelmemiş ve sen pazartesiye kadar ateşini ölçmeye devam et inş. hamilesindir canım

Canım sanırım adet olduğun zamanlar ısı derecen düşük ve senin şuan ısı derecen gayet yüksek ve düşmemiş.Bence test yap ama karar senin canım adetlerin düzenliyse ben olsam yapardım...Ben okuyunca yazını hamile olduğunu düşündüm...

adetlerim 32-35 gün aralari geliyor yani pazartesi günü 35inci gün oluyo ama adetten önce hamileligi tespit eden teslerden aldim yinede beklemek istiyorum birkac gün daha.birde arkadaslar yumurtladiktan sonra daha dogrusu o siralar iliskiye girdikten 2 gün sonra pembemsi beyazimzi bir akintim oldu herhalde yumurta catladigi icin oldu dedim üzerine düsmedim ve hala isimin düsmemesi ve onuda düsünüyo olunca süphelerim artiyo ama alt karnimin agrisida adet olacagimi gösterince allak bullak oluyorum:)))neyse bir iki gün daha bekleyeyimde test yaparim adet olmazsam agrilarima bakilacak olursa bugün yarin adet olacakmisim gibi gögüslerimde herhangi bir aci yok dolgunluk haric.benim gibi olupta sonra hamile oldugunu ögrenen varmi aranizda hanimlar.bu arada WELQOME insallah düsündügün gercek olur insallah allah o hissi vermistir icine:)))

bugün test yaptim negatif cikti ama atesim 36.9 du 2 3 güne adet olmazsamk tekrar edeyimmi testti?????

bugün test yaptim negatif cikti ama atesim 36.9 du 2 3 güne adet olmazsamk tekrar edeyimmi testti?????

canım inşlh hamilesindir...vücut ısısını nasıl ölçüyoruz kaç dakika bekliyoruz canım hiç bilgim yok yazarsan sevinirim...

merhaba bende 3 martta adet oldum..28 günde bir oluyorum ama daha olmadım bugün test yaptım negatif çıktı...bekliyorum bende bakalım...olmazsam yarında pazartesi tekrar deneyeceğim...
inşallah rabbim gönlümüze göre verir..benim bir kızım var 2.5 yaşında onun bir kardeşi olsun çok istiyorum...

elmas insallah olur.evet birkac gün daha bekleyelim bakalim belki ccanlarimiz gelmistir öyle bize gülüyolardir kendimi hemen belli etmicem diye saklanbac oynuyolar belki:)))))

merhabalar bende enson 3 martta adet oldum 1 nisan da adetimin gelmesi gerekiyodu ve hala yokk ama benim geçen hafta sağ yumurtalığıma ara ara kasılma şeklinde ağrı girdi ve değişik bi akıntım oldu şu an vucüdum çok rahat sadece göğüslerim şiş ve biraz akıntım var hayırlısı bakalım bende salı günü doktora gidip kan testi yaptırmayı düşünüyorum..inşallah hamileyimdir ...yüce rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın...

bende hala olmadım..sabah test yaptım yine negatif çıktı..bende yarını bekliycem artık olmazsam tabi...anlamıyorum yoksa neden adet olmuyorum onuda takıyorum kafama strestan herhalde benimki ya...hiçbir belirtim yok hafif akıntım var o kadar birde çok halsiz hissediyorum kendimi...

kizlar belirtileri bende cok yogun yasiyorum dün gece birden bir gaz olustu sabaha kadar uyuyamadim gazdan nane cayi ictim gecti.gögüslerim cok sistiler aciyorlarda haliyle ama uclarinda herhangi bir hassasiyet yok vede ara ara gelen 5 6 saniye süren adet sancim var 4 5 gündür bugün adet günüm normalde isi degerlerime göre bugün düsüsteyim biraz düne nazaran ama allah bilir gene.adet olursakta yapacak bisey yok umutlar birdahaki aya kalacak.stres yapmamak gerekiyor kizlar böyle yaptikca belirti aradikca bu beyin öyle biseyki istedigin neyse onu yaptiriyo sana ve adetin gelmiyo cünki gelmesini istemiyoruz:)elmas senin son adetin nezamandi????

ocean benimde adetim 3 martti ama benim adetim 32-35 gün arasi oldugu icin ve atesime göre yumurtlama dogruysa eger bugün adet olmam gerekiyo belki seninde bu ay gec yumurtlama olmustur bekle bakalim bi iki gün daha.

Benimde regl günümün geçtiği ay sanki regl olucakmışım gibi karnıma ağrılar giriyodu, her zaman ki gibi ağrıydı. Ben de regl olucam sanıyodum. Hatta ara sıra akıntı gibi bişey hissediyodum. Oldum sanıp wc ye gidiyodum. Sonra baktım 3 gün gelmedi test yaptım.Pozitif çıktı. opuyorumnanaktan Şimdi 21. haftadayım.

canım benim son adet tarihim 3 mart 28 günde bir oluyorum...dün senin gaz oluşmuş bendede aynısı oldu sabaha kadar uyuyamadım ama şimdi iyiyim sancım yok arada bir oluyor o kadar ama sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum..hayırlısı olsun bakalım..benim bebeğim tedaviyle oluyor ilk kızım aşılamayla oldu normal yolla beklemiyorum o yüzden bu kadar gecikmesine şaşırdım çünkü doktorlar dedi normal yolla olmayacağını...belkide dediğin gibi yumurtalıklarım geç çatladı ondan olmuyorum şuan sabah ta test yaptım çıkmadı yok diye düşünüyorum ben olsa çıkardı zaten....

bitki çayları sanıldığı kadar masum değildir düşüğe neden olabilir kekik çayı,yumurtlamadan ovulasyondan sonra içilen daçayı vs.gibi. gebelik düşünüyorsanız bitki çaylarını netten araştırıp ona göre kullanın bence inş hamilesindir buarada

evvvveeet aynen bendee bi sanci giriyo sonra akinti gibi bisey oluyo aha diyorum adetim geldi wcye kosuyorum bakiyorum hic bisey yok akinti haric tuvalet kagidina dolu dolu akinti geliyo.buarada bugün adet günüm ama hala gelen giden yok ayy insallah hamileyimdir ama bu sancilar ne bilim adet olucam gibi 4 5 gündür böyle gidiyo normalde adet olacagim gün böyle sancim olurdu adetimde gelirdi yarin test yapsammi diye düsünüyorum????

hakli olabilirsin bilmiyorum ama internette okumustum hamilelikte gaz sorununa nane cayi iyi geliyo diye evdede vardi uyuyabilmem icin ictim bende:)))allah korusun bebegimi eger hamileysem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…