Voyage Belekte balayı yapanlarr.....

miracle06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
15
0
merhaba kızlar ben çok istiyorum burayı balayında.en büyük hayalim oldu nerdeyse :/...balayı yapanlar nasıldı biraz anlatabilir misiniz hangi odalarda hangi ay ne kadara kaldınız memnun kaldınız mı ?

merhaba kızlar ben çok istiyorum burayı balayında.en büyük hayalim oldu nerdeyse :/...balayı yapanlar nasıldı biraz anlatabilir misiniz hangi odalarda hangi ay ne kadara kaldınız memnun kaldınız mı ?

tatlım bizde balayımızı voyage bodrumda yapmıştık.voyage otelleri çok kaliteli inan pişman olmazsın.beleği bilmiyorum ama voyage şirlket olduğu için heryerde aynı kaliteyi yakalamaya çalışıyolar.erken rezervasyonla çok uyguna gelir.iyi eğlenceler şimdiden

cnm valla ben bi turdan arkadaşlarım vardı çok araştırmıştım biliyosundur onlar hemen hemen her otele gidip kalıyolar bana tavsiye etmemişlerdi balayı için en muhteşem yer 'adem eve ' demişlerdi onlara güvenip gittik bayıldık resmen harika bi otel sanki cennet herşey çok mükemmel ve zaten genelde hep balayı çiftleri vardı linkini koyuyorum bakmalısın bence :) pişman olmıcana eminim Adam & Eve Hotels, Belek - Antalya / Türkiye

çok teşekkür ederim.ya evet adam eveyi bende düşünmüştüm baştan ama açıkçası bişeyler duydum orası için yan odadan acayip sesler falan geliyo diyenler oldu sürekli seks içerikli bi yermiş bide yatakları çok rahatsızmış sanırım giden var mı acaba buraya?bir de maxxroyale bakmıştım ama 700 800 olunca geceliği vazgeçtim.gerçi yarın gitmiyorum ama :) o zamana da durumum o kadar iyi olmaz heralde bir sürü düğün masrafım olacak inşallaaah :))

Merhaba 21-27 temmuz arası balayımızı voyage belekte geçirdik. ETS tur ile erken rezervasyon yaptırmıştık. Öncelikle şunu belirteyim ETS tur bize söylediği herşeyi yerine getirdi fazlasıyla .. Zaten voyage belek ve maxxroyal ETS nin otelleri o yüzden tur şirketi elemanları sürekli oteldeler. Havaalanından klimalı arabalarla alınıyosunuz ve otele giriş yapıyosununz. ETS nin sizinle ilgilenen elamanı giriş işlemlerini yaparken siz dinleniyosunuz :) sonra golf arabalarıyla odanıza bırakılıyosunuz. Oeli tanıtıyolar ve eğer müsaitse balayı çifti olduğunuz için deluxe odaya ücretsiz geçiş yapıyolar .. Deluxe oda mükemmel :) En üst kat .. Terasta şezlonglar ve jakuzi var. İÇErde de jakuzi var .. Minibarınız hergün ücretsiz tıka basa dolduruluyo sabah kapıya gazateniz asılıyo ve hergün alacart restoranlardan yararlanabiliyosunuz.. Hergün Öğleden sonra tur elemanı arayıp tatilinizin nasıl gittiğini ve isteklerinizi soruyo.
Otelin personelleri inanılmaz güleryüzlü.. Lokantalar ve havuzlar çok güzel.. Adult havuz,adult restoran ve adult iskele çocuklu ailelere yasak 16 yaş üstü giremiyo .. Yemekler çok lezzetli,havuzlar tatmin edici boyutlarda.. Animasyonları hiç izlemedik zate animansyonlar dışı her gün eğlenceler oldu.. İstanbul Party,canlı müzik,neon sirk gibi..

Uzuuun uzuuun yazdım :) Eşim işi dolayısıyla sayısız 5 yıldızlı otellerde kaldı ve voyagedan çok memnun kaldı ben zaten bayıldım :)

kesinlikle tavsiye ediyorum ..

arkadaşım balayı için değil ama tatile gitti bu yaz voyage belek e çok memnun kalmış.tavsiye etti

kesinlikle tereddüt etme! hiçbir kusuru yoktu, ki ben memnuniyetsiz bir insanımdır böyle konularda ama ben bile bir kusur bulamadım herşey mükemmeldi... oradan geldiğimden beri her an tekrar gitmek istiyorum

kesinlikle tereddüt etme! hiçbir kusuru yoktu, ki ben memnuniyetsiz bir insanımdır böyle konularda ama ben bile bir kusur bulamadım herşey mükemmeldi... oradan geldiğimden beri her an tekrar gitmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…