visanne kullananlar yardım!!

dervis

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
1.244
12
Merhaba
3 aydir 4.5 cmlik bir kistim var,doktor baska bir ilac vermisti. Geçmeyince dün visanne verdi. Dün korkudan yan etkilerinin korkusundan baslayamadim. Bugun baslamam şart,ama cok korkuyorum. Kullanan arkadaslar kistiniz gecti mi bu ilacla? Ben zaten kiloluyum,kilo aldirir mi? Bir de ilacla sogan kuru yapilir mi? Yardimlarinizi bekliyorum.

Merhaba, bende 2 ay önce visanne kullandım çikolata kistinden dolayı.
Kistin çikolataysa tamamen ortadan kalkmıyor malesef sadece küçültür.
Bende kilo yaptı ama bünyeye göre farklılık gösterir. Herkeste aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok.
Ve adetimi geciktirdi. Her ay günü gününe oluyordum 20 gün gün gecikti bu ay.

Başka doktora gidiyorum şimdi önermedi visanneyi. Keşke kullanmasaydım.

Adetin 3. Gunu basla dedi doktor ama baslamadim korkudan,ne yapsam? Sogan kürüyle ilac olur mu acaba?

Merhabalar, ben de Visanne öncesi bu tip forumlarda yorumları görüp korkup kullanmıycam demiştim ama sonra aklımı başıma toplayıp kullandım tabii. Özellikle yazmak istedim çünkü yazılan hiç bir olumsuz yan etki bende olmadı, belki bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor ama korkulacak bir yanı yokmuş. Kistlerimden de biri yok olmuş diğeri 1 cm küçülmüş Geçmiş olsun, abartacak bie şey yok derim

merhaba ben 10 ay kadar kullamdim 3 kistim vardi gittiler 6 ay sonra kontrolum var arada sogan kuru uygulama planlari yapiyorum.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Ben de visanmlne kullaniyorum. 3aydir kullanıyordum 2 hafta önce evlendim fakat cinsel kaybı yaşıyorum bu ilaçtan dolayı mı acaba?

Merhaba arkadaşlar ben iki haftadır visanne kullanıyorum çikolata kistinden dolayı ama birşey soracağım ben ilk dört gün visanne kullanınca eşimle ilişkimiz oldu fakat o sırada kahve rengi yoğun lekelenme oldu sonra durdu bugün regl günüm fakat olmadım o ilişki sirasinda o kanama neden olmuş olabilir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…