Vipdükkandan şikayetçiyim

kevser_tugba

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2013
2
0
Vipdükkandan
Vipdükkandan ben de bir sürü alışveriş yaptım ama Haziran'dan sonraki aldığım hiç bir ürün elime ulaşmadı yaklaşık 200 tl ye yakın DOLANDIRILDIM. Bir de bazen ürün üzerime göre olmuyor iade ediyorum parayı kredi kartıma geri yaptırmaları gerekirken parapuan diye bir yere yüklüyorlar yani zorunlu alışveriş yapmak zorunda bırakıyorlar.. Bugün bankaya ve karakola gittim şikayet için...

Vipdükkandan
Vipdükkandan ben de bir sürü alışveriş yaptım ama Haziran'dan sonraki aldığım hiç bir ürün elime ulaşmadı yaklaşık 200 tl ye yakın DOLANDIRILDIM. Bir de bazen ürün üzerime göre olmuyor iade ediyorum parayı kredi kartıma geri yaptırmaları gerekirken parapuan diye bir yere yüklüyorlar yani zorunlu alışveriş yapmak zorunda bırakıyorlar.. Bugün bankaya ve karakola gittim şikayet için...

geçmiş olsun vip dükkan kapanmadımı acaba???

Vipdükkandan

Arkadaşlar bende vipdükkan sitesinden yaklaşık 100TL'lik alışveriş yapmıştım. İflası duyunca ödeme yaptığım kartın bankasına başvurdum (garanti bankası)

Parayı onlardan tahsil edip hesabına geri yatırmaları için bir dilekçe yazıyorsunuz. Bende yazdım, şimdi bekliyorum bakalım ne olacak...

Vipdükkandan

Maalesef bende 3 ay önce kargo parası olmadığı için aldanıp 3 tane ürün almıştım 50 tl'ye. Ürünler rezil ötesi geldi, iade için uğraştım, ama müşteri hizmetlerine defalarca aramama ve dakikalarca bekletilmeme rağmen ulaşamadım. İade yapmadım, ürün öylece elimde duruyor. Gördükçe sinir oluyorum. Şuan site kapanmış, şikayetvar.com 'da yüzlerce şikayet yazılmış, geri dönüş yok. Resmen dolandırıldık kızlar ve bunun bedelini ödeyecek kimse yok anladığım kadarıyla. Muatap alınacak, derdimizi anlatacak kimse yok. Türkiyede insan dolandırmak işte bu kadar basit...

vipdükkanın kapandığını bu konuyu okuduktan sonra öğrendim.. Temmuz başından itibaren siteyi kapamışlar.. üzüldüm arkadaşlar.. çok geçmiş olsun..

X