Vıpdukkandan asla alısverıs yapmayınn...

Vipdükkandan ben de bir sürü alışveriş yaptım ama Haziran'dan sonraki aldığım hiç bir ürün elime ulaşmadı yaklaşık 200 tl ye yakın DOLANDIRILDIM. Bir de bazen ürün üzerime göre olmuyor iade ediyorum parayı kredi kartıma geri yaptırmaları gerekirken parapuan diye bir yere yüklüyorlar yani zorunlu alışveriş yapmak zorunda bırakıyorlar.. Bugün bankaya ve karakola gittim şikayet için...

Para puan haline getir mesajını tıklamazsanız bir ay sonra hesaba yüklüyorlar :KK43: normalde sözleşmesinde alışveriş tarihinden itibaren 7 iş günü der ama bende ona uymadılar.birde iade olanları sistemde göstermezler neden çünkü alışveriş zamanınızı kontrol edemeyin ve şikayetçi olamayın diye. telefon ede ede anca bir ay sonra alabildim. Vip dükkan herşeyiyle artık olumsuz düşündüğüm ve bir daha mı asla dediğim mağazadır. Ürün geç gönderilir, sizin istediğiniz beden çıkmayabilir,para iadesi çok uzunnnn sürelerde yapılır.Alışveriş yaparsanız bunları göz ardı etmeyin arkadaşlar...

İnternetten trendyol,markafoni,hepsiburada,morhipo, hızlı aldan gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyorum beden olmazsa iade gönderiyorum, iki gün içinde param geri yatmış oluyor. bu sitelere de teşekkür ederim buradan

vip dukkan benımde para ıademı yapmadı...
hatta sıteyede girememeye başladım:S

X