Selülit Vichy Lipometric Selülit Giderici

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım uğraşabileceksen al
masaj yaparak yedirmen lasım vücuduna,
bende bi umutla almıştım bi zamanlar
hala duruyolar, masaaj yapcak vaktim yok açıkçası ve çok çabuk sıkılıyorum
böyle yani..

arkadaşlar bende şimdiye kdr bir sürü selülit kremi yağı kullandım ama banamısın demedi.
taki lipometric kullanana kdr. acayip etkili bişi. ki ben öyle masajla fln kullanmadıım halde sadece sürüp kuruduktan sonra giyiniyodum. ona rağmen acayip iyi gelmişti. bu kremi ender saraç da önermişti. adamın önerdii tek selülit kremi. ewet biraz pahalı ama çok etkili herkese tavsiye ediyorum ben:lepi::lepi:

arkadaşlar bende bu kremi almayı düşünüyorum ama kullananlara soruyorum benim cildim yaşım genç olmasına rağmen biraz özellikle kalça bölgem gergin yani sıkı değil bu krem hissedilir derecede sıkılaşma sağlıyor mu ??????? vereceğiniz cvplar için şimdiden tşekkür ederimmmm

merhaba arkadaşlar ben vıchy kullandım fakat çok memnun kalmadım. en son çare deracine selülit serisini deniyorum şu an. hem fiyat olarak daha ekonomik hemde sonuçları daha iyi... tavsiye ederim.

ya ben şu an almak üzereyim bir internet sitesinden ama çok kararsızım deracine mi almalıyım vichy mi bilemiyorum acaba ikisini bir arada kullansam bi'şey olur mu fisfisfis

bende hiç bi işe yaramamıştı..gitti 2 tüpe verdiğim paracıklarım..mafoldumben

bende kullanmıştım lipimetric te gecen sene çıkan danda dikkat ederseniz her sene farklı ürün çıkarıyor Buda endişe verici aslında...cellu vichy iyi fiyat suan mesela

Üzüldüm kızlar ya hiç bir kremde işe yaramaz mı cık cık Okadar paralar döküyoruz boşa gidiyor.Bende saffron gold gel aldım bugün denicem.Safron gold gel sayfasında yazarım gelişmeleri isteyen oradan takip edebilir.

Kremi bırakınca eski haline dönüyor, hiç boşuna para vermeyin derim ben. Spor yapın sporla daha güzel geçiyor.

walla paralar boşa gitti 2 şişe kullandım rejim ve spor yaptım kesinlikle fayda görmedim lipometricten söyleyim, evet spor en güzeli o sayde kilo verdim 1 bucuk ayda 9 kilo verdim spor ve rejim bir de bol bol yesilçay içtimzemuszemus

Arkadaslar eczacımın tavsiyesiyle bende bu kremden aldım 2 kutusu 90 tl ye. Daha kullanalı 1 hafta oldu ama ben masaj yaparken( galiba biraz fazla masaj yaparak sürüyorum kutuda 5 kere tekrar edin masajı diyor) böyle krem kalıntıları geliyor soyuluyor gibi siz bu durumla karsılastınız mı? yoksa benim krem mi bozuk anlıyamadım:KK43:

dün eczaneye sordum bu kremi antibiyotik gibi günde 2 defa muhakkak aynı saatlerde uygulamalısın dedi.

yoksa etkisini görmezmişiz.

nasıl olacak ki çalışıyoruz.

2008de ilk doğumumdan sonra kullanmıştım. Çokta düzenli kullanamamış olmama rağmen etkisini gösterm,şti. önce selülitlerimi daha çok ortaya çıkarmıştı. Yağ öbekleri şeklinde. Daha sonra tamamen yok etti ve inceldim. Tabi ben sporda yaptım. yürüyüş ve şu parklardaki aletlerle. Şimdi 2. doğumumu yaptım yine alıcam. memnun kalmasam tekrar almazdım. Sizede tavsiye ederim.
Ben uygularken aynı tavsiye edildiği şekilde masajları yaparak duştan sonra uygulamıştım.
İnş. işinize yarar...

Kızlar ben de aldım iki kutu masaj aletiyle birlikte bugün banyodan sonra başlıyorum kullanmaya

merhaba forum takipçileri.....bende kendimden bilgi vermek istedim.bir yıldır kullanmadığım selülit kremleri kalmadi.hemen her markayı denedim.en etkilisi lipometrik çıktı.o da cm olarak incelmedim ama bacaklarım müthiş gergin,sıkı oldu.selülitlerde gitti tabii.arkadaşlarım bacaklarımı çok beğeniyorlar artık ve mini elbiseleri giyebiliyorum.darısı başınıza.....En Büyük KK

Arkadaslar eczacımın tavsiyesiyle bende bu kremden aldım 2 kutusu 90 tl ye. Daha kullanalı 1 hafta oldu ama ben masaj yaparken( galiba biraz fazla masaj yaparak sürüyorum kutuda 5 kere tekrar edin masajı diyor) böyle krem kalıntıları geliyor soyuluyor gibi siz bu durumla karsılastınız mı? yoksa benim krem mi bozuk anlıyamadım:KK43:

bendede aynı sey oluyor:KK43: internetten almıstım acaba sahte yada bozuk ürünmü gönderdiler dedim ve bıraktım kullanmayı. cünkü sürdüğüm gibi tortu tortu oluyor deri gibi soyuluyor:s

bende almanyaya gittiğimde yazın vichy lipometrici kullanıyodum ve sporla etkisini görüyodum sıkılaştırıyodu ama tabi bi süre sonra geciyo etkisi tabi ben kışın spor falanda yapmıyorum :KK37: bu yazın gittiğimde hiçbir eczanede bulamadım kalkmış onu geliştirmişler yerine vichy cellu destock cıkarmışlar ben aynı etkiyi göremedim acıkcası eğer tr de hala varsa bende alırım yalnız üretimi kalktıysa eskileri mi satıyorlar diye aklımdan gecmiyo deil:44:

X