Bölgesel İncelme Vichy Cellu Destock Bölgesel İnceltici

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadaşlar bu yeni ürünmüş,lipometricten sonra çıkan..var mı kullanan :S

Ben de eczanede gördüm. 7 günde etkiliymiş. Denemek istiyorum ama 28€ mu neydi :KK31:

İşe yarıyor aslında, ama öyle dehşete düşürecek sonuç beklemeyin. Hafiflik oluyor devamlı düzenli kullanırsan. Bir de kullanmadan önce sert kıl fırça ile iyice fırçalayıp öyle sürüyorum.

merhaba, vichy nin bu ürününü kullanmadım fakat clarins in, loreal in, nivea nın, lierac ın selülit kremlerini kullandım. nivea bende etkili olmadı ama diğerleri ayrı ayrı kullandığım dönemde işe yaradı. fakat tabi hiç biri 1 tüp kullanmakla işe yaramıyor. gözle görülür etkiyi ancak 4-5 ayda düzenli kullanımla görüyorsunuz. tabi bu arada tuz, çay, kahve tüketimini minimuma indirmeniz, yürüyüş ya da kalça ve bacakların üstünü çalıştıran cimnastik hareketleri yapmanız gerekiyor. bende kullanmayı bıraktıkdan 3-4 ay sonra illa ki eski haline dönüyor. bu kremler de az buz para değil. o yüzden artık bıktım hani belki işe yarar diye bu sefer kavitasyona gidiyorum. bakalım bu nasıl etki gösterecek.

Bende bugün aldım bu kremi. İşe yarar diye düşünüyorum. internetteki yorumları okudum. çoğu bayanlar memnundu yani.

bu ürünü değil ama vichy nin başka bir selülit kremini kullandım.selülitte etkisini görecek kadar kullanmadım ama çok güzel nemlendiriyor.yumuşacık yapıyor.

X