Verip kötü olacağına vermeyip kötü ol!

Ben de ikinci kez yaşadım sevdipim arkadaştan ayrı düştüm.Sevgilisi iatemitor diye inst fotolarımızı hep silmiş.Görüşmemizi istemiyor ağır psikopat sevgilisi .Direniyorum diyordu ama fotoları silmiş nerde kaldı direnmesi.Az konuşuyoruz zaten.Şimdi çok sinirlendiğimden arayıp da silmişsin demedim daha..Diyecem ama cvpları bile beni sinirlendirecek...Yeterince boşluğa düşmüştüm zaten görüşmeler azalınca..Bu yaptığı çok ayıp.Ben ona iyi bir dost oldum.Kötü gününde yanında oldum..Yalnızluğa alışırsam bir daha kimseyle sık görüşmeyecem..İnsan kaybedince boşluğa düşüyor.
Seninkiside bi ayrı hayal kırıklığı

Dünyada ve bir insanın hayatında dostluk kadar güzel bir yer olamaz, şayet gerçekten bu dostluğu bulduysan. Bende buldum, çok uzun yıllar da yaşadım. Zaman insanı nasıl değiştirebilir, yıllar insanı nasıl bencil ve gaddar yapabilir çok ağır bir şekilde gördüm ve sessizce kapıyı çekip çıktım gittim. Bir daha çalmayacağım o kapının önünde bıraktım tüm yaşananları iyisi ve kötüsüyle. Aşması da kolay olmadı elbette,o boşluk tarifi olmayan, hakikaten insanı sarsan bir boşluk. Ama geçiyor, zamanla.

Velhasıl, ortada ihanet, kazık vb şeyler olmadığı müddetçe hoş görmek lazım bazı şeyleri. Neticede çok yakın arkadaşınız olsa da iki ayrı karaktersiniz. Aileniz yaşamıyor bu dostluğu, iyi ve kötü günde o samimiyeti vs karşılıklı bağınızı hissedemezler tüm bu baskıları bundan kaynaklı. Keşke kulak kapatsaydınız. Ama olsun, bence kapatın KK'yı ve onu arayın ya da sadece bir mesaj " SENİ GERÇEKTEN SEVİYORUM..." gibi.

Çok dua edicem düzelmesi için :)
Çok teşekkür ederim çok güzel cevap vermişsin ancak korkuyorum o şuan beni gözü görmeyecek gibi hergün arkadaşıyla dışarda ihtiyacı yok gibi terslicek diye çekiniyorum

arkadaşlıklarınıza para ilişkisi sokmayın
sonra böyle oluyor....
bizde borç ne alınır ne verilir
ha yemek yiyecek param kalmaz yol param yoktur ortada kalmışımdır anca öyle üç beş kuruş..
Ama mesela şimdi diyelimki tatil planı yapıyorsunuz oda son saniyede benim param yok gelmiyorum derse ne dersiniz herşeyi iptal mi edersiniz yoksa gel ben karşılarım sonra verirsin bana parayı mı dersiniz

Çok teşekkür ederim çok güzel cevap vermişsin ancak korkuyorum o şuan beni gözü görmeyecek gibi hergün arkadaşıyla dışarda ihtiyacı yok gibi terslicek diye çekiniyorum

Rica ederim, sen çok samimi yazmışsın. Yazdığın olaylar ve hissettiğin duygularda kendi yaşanmışlığımdan bazı anlar buldum sadece, hepsi bu:) bitmek zorunda değil, herkes kendince haklı. Anne baban kendince, arkadaşın kendince, sen kendince. Arkadaşın çalışma kaygısı taşımıyor demek ki, yapısı böyle elden ne gelir ki. Mühim olan, dostlukta üşenmesin kalanlar onun tercihidir :) borç konusunda daha dikkatli olarak olaya açıklık getirilebilir. Ben düzeleceğine inanıyorum açıkçası, ayrıca bende hep arkadaşlarımla buluşurdum o dönemde, ama eve her döndüğümde kimse o değil diyerek ağlardım. Eski sevgili özlemi gibi... :) ben dönüşünü kabul etmedim haklı sebeplerim vardı ama, arkadaşının o modda olacağını sanmıyorum. Ha şöyle bir şey yapmanı önerebilirim, ya sabah henüz uyanmamışkem mesaj atıp, mesajınla uyanmasını sağla, yada gece evde olduğundan eminken. Dışarıda çok odaklanamayabilir duruma. Ama uyanmadan mesaj atman çok hoş olabilir. Ve sonuçtan korkma, zaman kaybetmekten iyidir. Şimdi göreceğiz dost mu düşman mı misali... :) sonucu da mutlaka yaz e mi, dua ediyorum sana :)

Rica ederim, sen çok samimi yazmışsın. Yazdığın olaylar ve hissettiğin duygularda kendi yaşanmışlığımdan bazı anlar buldum sadece, hepsi bu:) bitmek zorunda değil, herkes kendince haklı. Anne baban kendince, arkadaşın kendince, sen kendince. Arkadaşın çalışma kaygısı taşımıyor demek ki, yapısı böyle elden ne gelir ki. Mühim olan, dostlukta üşenmesin kalanlar onun tercihidir :) borç konusunda daha dikkatli olarak olaya açıklık getirilebilir. Ben düzeleceğine inanıyorum açıkçası, ayrıca bende hep arkadaşlarımla buluşurdum o dönemde, ama eve her döndüğümde kimse o değil diyerek ağlardım. Eski sevgili özlemi gibi... :) ben dönüşünü kabul etmedim haklı sebeplerim vardı ama, arkadaşının o modda olacağını sanmıyorum. Ha şöyle bir şey yapmanı önerebilirim, ya sabah henüz uyanmamışkem mesaj atıp, mesajınla uyanmasını sağla, yada gece evde olduğundan eminken. Dışarıda çok odaklanamayabilir duruma. Ama uyanmadan mesaj atman çok hoş olabilir. Ve sonuçtan korkma, zaman kaybetmekten iyidir. Şimdi göreceğiz dost mu düşman mı misali... :) sonucu da mutlaka yaz e mi, dua ediyorum sana :)
Atıyorum şimdi mesaj Allah razı olsun

Geri konuşmayı denemedinizmi
Bide biz onun kocasi yuzunden küstük para konusu degildi. Kocasi surekli karisiyordu arkadslariyla görüsmesine oda hic hoc cevap vermedi kocasina. Ben de kavga ettim bu kadar boyun egme seni uzer ileride, arkadasligimiza karismasin dedim ve kustuk. Duydum ki hic mutlu degilmis. Kocasi kaynanasiyla birakip gidiyormus baska ulkelere. Bilioyrum cok mutsuz , üzülüyorumda onun icin ama yapacak birsey yok . Gurur......

X