Selülit Velasmooth'u Tercih ve Tecrübe Edenler Buraya

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

chee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
32
2
Arkadaslar Velasmooth'u benden baska uygulatan yok muu? Memnun kalıp kalmadığınızı paylasırlarsanız sevinirim cünkü devam edip etmeme konusunda tereddütteyim..

Ben Lpg uygulatmadım hiç.Velasmooth diye bir aleti uygulatıyorum bildigim kadarıyla Lpg'den daha yeni bir alet.Infrared ışınlarıyla ısıtırken aynı zamanda da vakum masaj yapıyor.Yapılırken bu alet etki etmezse hiç bir alet etmez diyorsunuz,çok iyi olduğunu hissediyorsunuz.Eğer selülitleriniz başlangıç aşamasındaysa veya ayakta dururken çok az görünüyorsa işinize yarayacaktır zaten selüliti az olanların işi çok kolay ama benim için aynı şey geçerli değil. Selülitlerim ayaktayken de fazlaca görünür olduğundan ve yağ dalgalanmaları şeklinde olduğundan 8.seansımın bitmesine rağmen (ve 48 kilo olmama rağmen) kayda değer bir fayda göremedim ve merak ediyorum ;Velasmooth'u uygulatanlar var mı,kaç seans uygulattılar ve ne kadar faydasını gördüler ?
Her bir uygulamanın fiyatı 100-120 ytl arasında değişiyor pahalı bir tedavi yöntemi olduğundan devam edip etmeme konusunda sizin yorumlarınıza ihtiyacım var.
--------------------------------------------------------------------------------

canım bende denemek istiyorum fakat fiyatı çok pahalı geldi bana:1shok:
Haftada iki seans gitmek gerekiyor bildiğim kadarıyla buda ayda 1000 ytl gibi bi rakam yapıyo yanılmıyosam:bbo:
5,seanstan sonra düzelmenin farkedileceğini okumuştum farklı yerleri araştır istersenfisfisfis
bu arada aynen bende senin gibiyim ayaktayken dalga dalga duruyo yaa çok kötüsenağlama

Farklı yerleri araştırsam da bir sonuç alabileceğimi sanmıyorum çünkü cihaz internet sitelerindekiyle aynı cihaz ve benzer cihazlardan ayıran vela markası da üzerindeydi inceledim.Uygulayan bayana da çok güveniyorum çünkü normalde 45 dk olan seansları 55dk'a kadar çıkarıyordu yani sonuç alsam alırdım gibi geliyo ama dediğim gibi çok az bir gelişme var yok değil sadece yeterli değil :1no2:
Fiyata gelince evet pahalı bir yöntem haftada 2 kez uygulanıyo bide Mezoterapi ile alınırsa sonuçlar çok daha iyi görülür diyorlar gittigim güzellik merkezinde ama bu da haftada 2 kez Velasmooth,haftada 1 kez Mezoterapi oluyo ki ekstra pahalı bişi oluyo mezoterapinin fiyatı da 100-120 arası değişiyor çünkü.
Bir dee yine güzellik merkezinin doktorunun bana verdiği bir hap var Arkopharma isimli ilaç firması üretiyormuş ilacın adı ''pineapple(ananas)'' içindeki etken maddenin yani bromelain'in selülitlerin oluşumunu engellediği,azalmasına yardımcı olduğu söyleniyor.Yarın alıp kullanmaya başlıcam fiyatı 32ytl'ymiş.
Suna Dumankaya'nın selülit çayını da içiyorum yaklaşık 2 haftadır.Henüz bir değişiklik yok olursa yazıcam.Olmasa da bu illetten kurtulmanın duydugum yeni yollarını yazarım artık..:bbo:

Arkadaşlar ben bu başlık altında ilk mesajımı yazdığımda çok umutsuzdum bu alet işe yaramıyor gibi geliyordu ama beni en son 2 ay önce gören kardeşim suan selülitlerimin neredeyse %50 azaldığını söylüyor.Bu konuda başka bir başlık altında yazdığım şeyi buraya kopyalıyorum:

''Bu arada benim için süper bi gelişmeyi aktarmak isterim: Üniversite öğrencisi olduğum icin ankarada yaşıyorum 2 aydır ankaradaydım memleketime döndüğümde evdekiler yani annem ve kardeşim selülitlerimin en az %50 azaldığını söylediler :sm_cool: ki benim selülitlerim zayıf olmama rağmen çok fazlaydı,dalgalanmalar vardı. Şunları yaptım:

_Velasmooth denen cihaz 8 seans ( cihazın içinde radyofrekans ve vakum var ama radyofrekans alanında daha yeni cihazlar cıktığını duydum 'accent fr' gibi bir araştırın isterseniz.)
_Üstüne 1yoğun mezoterapi
_Suna Dumankayanın selülit çayı (yaklaşık 3 haftadır içiyordum.)

Ben sonucların bu kadar iyi olduğunu farkedememiştim taaaki kardeşime sorunlu bölgeleri 2 ay sonra tekrar gösterene kadar.. dalgalanmalar resmen ütülenmiş gibi görünüyor dedi..çaya,elle masaja devam edicem tekrar yazarım.''

velasmootu bende kullandım hem de ıkı kür bır 12 seans aldım bırde 10 tabı arada en az 6 ay olması gerekıyor 6 aydan önce dr.seansa almıyor
kısaca söylıyım ben çok faydasını gördum seanlar bıttıkten bır 10 gun snr bacaklar acayıp düzelıyor ve zamanla daha ıyı oluyor fakat beslenmenıze dıkkat etmez su içmezsenız bırazda genlerınızde varsa ne yazıkkı tekrar oluyor ben tekrar almak zorunda kaldım hatta bu yaz başı 3.kürü almayı planlıyorum kısaca şöyle dıyım işe yarıyor yaramasına ama en fazla 7-8 ayda tekrar oluyor( bende ölee oldu en azından

bende suna dumankayanın çayını içiyom bednde çok az bide çayla birlikte ananasta yiyom

bende suna dumankayanın çayını içiyom bednde çok az bide çayla birlikte ananasta yiyom

fisfisfis senin gibi ananasın kendisini yemek daha doğal daha güzel tabi.. ben de ananasın içinde bulunan,selülitlere iyi gelen madde olan bromelain içeren haplar almaya basladım 1 haftadır kullanıyorum.Sonuçları erçekten yazıcam kızlar öyle yazarım diyip de aylar sonra haaalaaa bişi yazmayanlar gibi sizi bekletmicem değişiklik görmeye başladığım an yazıcam

ben 2 gün önce 5. seansa girdim bence gayet güzel ilerliyorum kendimde farkındayım bunun tavsiye ediyorum

bende bu hafta başladım. 2seansıma girdim bugün. bakalım neler olacak. benim aslında bacaklarım gayet sıkı ancak üst bacaklarımda ayakta dururken farkedilen çukur halinde selülitler var. bide kalçamda hafif selülitler var. insallah iyi bir sonuç alırım. ilgilenen olursa gelişmeleri yazarım ama gözle görülür bir sonuç için enazından 6 seans geçmesi gerekir die düşünüorum.

Sonuçları yazarsan çok sevinirim

ben anadolu yakasında bir spor merkezinde yaptırıyorum herkese tavsiye ederim ancak selülitleriniz ileri boyutta değilse ,1yıl düzenli spor yaptım ve baktım bacaklarım daha fit görünmesine rağmen selülitlerim gitmiyor velasmooth a başladım toplam 20seans aldım ve 11.seans sonunda basenlerde 3er cm incelme selülitlerde de ciddi iyileşme var ,kesinlikle yok olmadılar ancak cildim de en azından kan dolaşımının arttığına inanıyorum daha önce dokununca ya da bir yere vurunca çok acıyan basenlerimde sertleşme ve deride ciddi bir gerginlik hissi var,özetle tavsiye ediyorum ben faydasını gördüm

çok net ve açıklayıcı tabırler kullanmıssınız teşekkur ederım tavsıyelerınıze uyucam

evet teşekkürler gerçekten güzel anlatımlı bilgiler için. ben de bu aleti bugün internetten öğrendim. Habibullah Aktaş diye internette insanlara her fırsatta faydalı olmaya çalışan bir dermatalog var. onu okudum. (Bu arada bu bey gibi doktorları alkışlamak lazım gerçekten. kar amacı gütmeden insanların sorularına sabırla yanıt veriyorlar.)

Merhaba Chee,

Size Velasmooth hakkında birşey sormak istiyorum. Ben dün ilk seansıma girdim ve eve geldiğimde tüm bacağımda kesik şekline kırmızı çizgiler olduğunu gördüm. Biraz kabardılar. Tüm gece yandı, bırakmayı düşünüyorum. Sizde böyle şeyler olmuş muydu?

Teşekkürler

Bu bölgesel zayıflama aleti yalnızca selülit gidermekle kalmayıp aynı zamanda sorunlu bölgelerde zayıflatıcı ve vücut şekillendirici özelliğe sahip.Açıkçası ben güzellik salonlarından ziyade bu tarz işlemlerin hastane ortamında yaptırılmasını daha sağlıklı buluyorum.İstanbul Küçükyalı E5 çevreyolu üzerinde Delta Hospitala başladım.Fiyatı da uygun geldi.15 seans 700 lira. Benim selülitlerim çoğu kadındaki gibi bacak ve basende değil, yan karın tarafında yukarı doğru yani belin yan taraflarında .1.seans sonunda dahi farketti durum.Memnunum 15 seans sonunda geldiğim noktayı ve yağ kaybını bildireceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…