Veee nihayet çeyizciklerimm :)

vuslata hasretim

En güzel dua "M"
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
282
402
Merhaba herkese arkadaşlar. Allah çeyiz dizmeye çalışan herkesin yardımcısı olsun al al bitmiyor eksikler :) Ama bir o kadar da eğlenceli oluyor alması. Daha çok eksiğim var ama aldığım kadarını paylaşmak istiyorum sizlerle. Yorum yaparsanız çook mutlu olurum

Ve geçiyorum çeyizlerime :)

İlk olarak çok beğenerek aldığım misafir yemek takımımı sunayım dantel kabartması olanlardan :)

Bu da misafir için çatal bıçak takımım

Bunlar günlük yemek tabaklarım ve tabi ki bunları da bayılarak aldım :)

Bunlar da günlük kullanmalık aldığım çatal bıçak (fotoğraftakinden daha kibar bir model aslında bilen bilir a101 e gelmişti güralın :) )

Kahvaltı takımım

Çelik tencere setim

Bunlar da rengine vurulup aldığım granit tencere setim :)

Baharat takımım

Çay bardaklarim

Kahve yanı su bardağım ( Henüz kahve fincanı almadım bu arada )

Reçellik ve saklama kaplarım

Pirinç süzgecim benimki pembe olan :)

Çok amaçlı karıştırma kabım

Canım tepsim :))

Bambum kesme tahtam

Kızartma tencerem de a101 den :)

Pişir sakla tencerem

Bir adet porselen tavam :)

Pasta servis setim

Porselen peçeteliğim

Ütüm

Evlenince sevdicekle kullanmak üzere aldığım anahtarlık :)

Takı koltugum :)

Yine sevdiceğimle ikimize aldığım tv battaniyelerimiz :)

İstikbalin sevgililer gününe özel hazırladığı nevresim takımı ( henüz bundan başka nevresimim yok:) )

Ve hediye olarak gelen battaniyem

Evet şimdilik bu kadar kalan eksikleri de yavaş yavaş tamalayacağım inşallah.
Bu arada düğünüm kısmetse ağustosta olacak :)

Son düzenleme:
herşey çok güzel :) mutlulukla kullan bende çeyiz için lif yapıyorum almak istersen yardımcı olurum :) modelleri özelden atabilirm ya da konularıma bakabilirsin :)

canım çok güzeller, güle güle kullan hepsini :)) düğün ne zaman?

Hayırlı olsun topiğin ve çeyizlerin maşallah çok güzel aldıkların bana hitap ediyor. Renkler uyum çok hoş. Devamını bekliyoruz canım

Merhaba canıım bende aldıklarına baktım şimdi hepsi çok güzeller güle güle aşkla kullan
Çeyiz alışverişi hiç bitmez benimde kısmetse temmuz sonu ağustos başı gibi bende çoğu şeyi aldım Allah yardım etsin hepimize ,takipteyiiiim bende

Çok teşekkür ederim canım güzel günlerde kullanmak nasip olsun hepimize :)

Ayy en çok bakmayı karıstırmayı sevdiğim seyler çok güzel ve çok kibar hepsi güle güle kullanınn mutluluklar dilerim şimdiden

Pembis seven bi gelin adayimiz daha gelmis aramiza canim hayirli olsun aldiklarin güzel gunlerde kullan hepsini misafir yemek takimini ve catal bicagini cook begendim ve o anahtarliktan bende istiyorum bulamiyorum ya sen askla kullan canim ama gözüm kalmis gibi olmasin

teşekkür ederim canım güzel dileklerin için :) o anahtarlığı aliexpressten aldım ama öyle beklediğim gibi de çokkaliteli bişey çıkmadı idare eder :)

Olsun canim onun anlamı bile yeter ben cesaret edebilsem neler alicam ordan ah ahh..
Güzel gunlerde kullan tatlim kocaciginla
bikaçarkadaşım da alışveriş yapıyor ordan şimdiye kadar bi sıkıntı yaşayan olmadı küüçük bişey alarak deneyebilirsin. Bu istediğin anahtarlık mesela kargo ücreti bile yok :)

bikaçarkadaşım da alışveriş yapıyor ordan şimdiye kadar bi sıkıntı yaşayan olmadı küüçük bişey alarak deneyebilirsin. Bu istediğin anahtarlık mesela kargo ücreti bile yok :)
küçük şeyler riske atiliyorda büyük parçalar ne bilim görmeden almak riskli geliyor burdan aldiklarimiz bile yeri geliyo ugrastiriyo Tr de alacaklarim bitsin en son çare orasi

Ceyizime yeni eklediklerim

Kahvaltı takımım

Baharat takımım

Aşık olduğum çay bardaklarim :)

Takı koltugum :)

Saklama kaplarım

Çırpıcı çay kaşıklarım ( ben de almazlar olmazdı :) )

Bitki Çayı demligim

A101 den aldığım kavanozlar (3 pembe 3 yeşil aldım )

Pişir sakla tencerem

Eklentiler

• Ekran görüntüsü_2016-02-02-17-35-14.png
    86,2 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…