Veda :((((

Rosca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
726
5
Kızlar herkese Gunaydın;

Bugun itibari ile izne ayrılıyorum buda demek oluyorki sizlerle uzunca bir süre ayrı kalacağım:a015:
Uzunca bir süre hatta bazılarınız ile 1 yılı aşkındır bir sürü paylaşımda bulunduk üzüldük sevindik sizleri göremesemde hep hissettim yanımda cinsiyet öğrenemediğim zamanlarda benimle birlikte merak ettiniz :asigim: her muayeneden sonra heyecanla kadınlar kulübüne yazmayı bekledim :dance: sanal aleme çokta fazla güvenmeyen ben hepinizin samimiyetine içtenliğine güvendim bugun hepimiz birer anne adayıyız kısa bir süre sonra bebeklerimizi kucağımıza alacağız :dance: birçoğunuzun sevincine ortak olamayacağım senağlama ama herzaman gönlüm sizlerle kızlar şimdiden tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar diliyorum :a015:
Allah yardımcımız olsun Sizleri çok seviyorum kendinize çok iyi bakın
:a015:
Hoşçakalınnnnn

a.s.

:enbuyukkk:

Günaydın Semra'cım.. Sen gelip raporunu aldın mı? Bu arada telefonunu maille at da haberleşelim, olur mu?

Aramızda bi kaç hafta daha olsaydı muhtemelen ben izne ayrılmadan doğururdun ve görürdüm seni burda ama yetişmez heralde bu durumda... kendine ve bebişine çok iyi bak. keep in touch...

Günaydın Semra'cım.. Sen gelip raporunu aldın mı? Bu arada telefonunu maille at da haberleşelim, olur mu?

Aramızda bi kaç hafta daha olsaydı muhtemelen ben izne ayrılmadan doğururdun ve görürdüm seni burda ama yetişmez heralde bu durumda... kendine ve bebişine çok iyi bak. keep in touch...

meralcim şimdi filiz hanım ile görüştüm 37 haftaya kadar çalışabilir raporu aldığım için ebru bana rapor veremezmiş dahiliye falan verir dedi onunda tüm randevuları doluymuş :KK43:(((
başka bir hastaneye gideceğim yada 3 gün daha geleceğim:KK43:(((
telefonumu birazdan atarım sana sende bana at canım okey irtibatı koparmayalım :)))
bana bir akıl ver meral ne yapayım:a015:

meralcim şimdi filiz hanım ile görüştüm 37 haftaya kadar çalışabilir raporu aldığım için ebru bana rapor veremezmiş dahiliye falan verir dedi onunda tüm randevuları doluymuş :KK43:(((
başka bir hastaneye gideceğim yada 3 gün daha geleceğim:KK43:(((
telefonumu birazdan atarım sana sende bana at canım okey irtibatı koparmayalım :)))
bana bir akıl ver meral ne yapayım:a015:

hay Allah yaaa... demekki benim bildiğim doğruymuş tüh... tüm dahiliye mi dolu. bi sürü dahiliye doktoru var... yarın için de sordun mu? dahiliye sekreteri Betül var. onunla bi konuş istersen. açıkla durumunu. aradan falan belki bişeyler yapabilir.

hay Allah yaaa... demekki benim bildiğim doğruymuş tüh... tüm dahiliye mi dolu. bi sürü dahiliye doktoru var... yarın için de sordun mu? dahiliye sekreteri Betül var. onunla bi konuş istersen. açıkla durumunu. aradan falan belki bişeyler yapabilir.

filiz gibi bir numarası var mı onunda Betül hanımın belki birsey yapabilir dediğin gibi sorma meral başıma gelenleri dün babanem vefat etti ben duyunca kötü oldum eve gittim tansiyonum 8/6 olmuş tam ayağa kalktım evde lavaboya giderken ayağımı çarptım tırnağım çıktı berbat bir gündü yani şimdide topallıyorum hiç gidemeyeceğim haftaya inşallah ayarlayabilirim birseyler

canım doğum izninemi ayrılıyorsun a.s.bunlar bebeğe ve beklicez burda Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin
gel gene olurmu bebeğide büyütürüz burda:)

canım doğum izninemi ayrılıyorsun a.s.bunlar bebeğe ve beklicez burda Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin
gel gene olurmu bebeğide büyütürüz burda:)

sağol canım Almış kadar olduk inan:)
evde internet yok ne kadar isterdim evdende bağlanayım kısmet tabiiki geleceğim sizlerden öğrenecek paylaşacak daha çok sey var
amin güzel dileklerin için hepinizi çok seviyorum Şeniz

sağol canım Almış kadar olduk inan:)
evde internet yok ne kadar isterdim evdende bağlanayım kısmet tabiiki geleceğim sizlerden öğrenecek paylaşacak daha çok sey var
amin güzel dileklerin için hepinizi çok seviyorum Şeniz
canım ya izne ayrılman iyi olmuş dinlenirsin bolcana bu arada başın sağolsun allah sabır versin dikkat et kendine de umarım sağ salim alırsın bebeğini kucağına herşey gönlünce olsun canım iyi bak kendine bizler de seni çok seviyoruz:)

Canim Hiç Girmiycekmisin Daha Nete Yine Takip Edersin Durumunu Haberdar Edersin
Gerçekten çok Güzel şeyler Paylaştik
Birde Sağlikla Alsak Bebişlerimizi Kucağimiza
Canim Kendine çok Iyi Bak Arada Girer Bize Durumunu Haberdar Et Oldumu şekerimmm

Canim Hiç Girmiycekmisin Daha Nete Yine Takip Edersin Durumunu Haberdar Edersin
Gerçekten çok Güzel şeyler Paylaştik
Birde Sağlikla Alsak Bebişlerimizi Kucağimiza
Canim Kendine çok Iyi Bak Arada Girer Bize Durumunu Haberdar Et Oldumu şekerimmm

ancak anneme gidersem girebilirim canım
ama en azından bir kırkımız çıkana kadar onlar bende olurlar zaten
ilk fırsatta girmeye çalışacağım Şeniz

filiz gibi bir numarası var mı onunda Betül hanımın belki birsey yapabilir dediğin gibi sorma meral başıma gelenleri dün babanem vefat etti ben duyunca kötü oldum eve gittim tansiyonum 8/6 olmuş tam ayağa kalktım evde lavaboya giderken ayağımı çarptım tırnağım çıktı berbat bir gündü yani şimdide topallıyorum hiç gidemeyeceğim haftaya inşallah ayarlayabilirim birseyler

canım internette sorun var o yüzden Betül'ün numarasını mailden attım sana... bi sayfayı görüntüleyebilmek için yüz kere refresh yapıyorum. başın sağolsun bu arada... üzme kendini çok.

canım semrascım başın saolsun.kendine dikkat et.bu arada sen nete gelemesende bize iyi haberlerini yolla.bu arada bende kocaelideyim.hangi hastanede doğum yapıcaksın?

canım semrascım başın saolsun.kendine dikkat et.bu arada sen nete gelemesende bize iyi haberlerini yolla.bu arada bende kocaelideyim.hangi hastanede doğum yapıcaksın?

dostlar sağolsun kızlar
canım ben ASM'de yapacağım Allah nasip ederse ya sen ?

Semracım oncelikle Allah cennete kavustursun babanneni canım.Sana da cok gecmi olsun tırnak acısı cok kotu olur içim bi hos oldu sen oyle deyince.Gorusemezsek Allah saglıkla bebegine kavusmayı nasip etsin kendine ve bebişe iyi bak.

cnm başın saolsun hayırlı haberlerini bekliyoruz bebişin resimlerinide bekliyoruz kendine çok dikkat et

semracım öncelikle başın sağolsun cnm...izne ayrılmana sevindim dinlen artık...gerçi çalışmaya alışanlar için evde oturmak pek rahatsız edici oluyor ama olsun bebeklerimiz için dinlenmek te şart...sen gene de arada bir nete girmeye çalış meral den de alırız haberlerini....kendine ve bebişine ççokkk ii bak...sana da şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum cnm...

semrascım..
Allah hep boyle hayırlı sebeplerle ayrılıklar versin..
inşallah yakın zamanda bize iyi haberlerini verirsin..
kendine ve bebise iyi bak, biz seni burada bekleyecegiz :)))

semrascim evine internet baglattirsana kuzum yha :KK43:(((((
esinden dogum hediyesi bi de laptop istedinmi tamamdir yerimseniben

ayrica ben sana veda felan etmek istemiyorum :eek:klava:
annenden felan bi yerlerden girersin ..
en gec 2 ay sonra görüsmek dilegiylee
kocamaaaaaaaaaannnnn mincikladimmmmmmŞenizŞeniz

semrascim evine internet baglattirsana kuzum yha :KK43:(((((
esinden dogum hediyesi bi de laptop istedinmi tamamdir yerimseniben

ayrica ben sana veda felan etmek istemiyorum :eek:klava:
annenden felan bi yerlerden girersin ..
en gec 2 ay sonra görüsmek dilegiylee
kocamaaaaaaaaaannnnn mincikladimmmmmmŞenizŞeniz

aşkito sağol canım bende seni mincıkladım ayrıca herzaman güldürdün beni ben gülünce bebişimde güldü tabiiki sende kendine iyi bak canım ilk fırsatta yazmaya calışacağım

Allaha emanet olun kızlar HOŞÇAKALINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

semrascımm başın sağolsun canımm..:çok üzgünüm:
ben daha yeni girdim nete anca yazabiliyorum
izine ayrılmana çok sevindim darısı başıma haftayada ben ayrılıyorumm..
ama ben sana veda etmiyorum...
girebildiğin her fırsatta gir bizler burdayız:1hug:
kendine çok iyi bak naz bebeğede...
seni çok seviyoruzz canımmm...:asigim:

X