Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
O kadar mutlu oldum ki okuyunca
Bu konudaki mutluluğunuzu anlıyor ve hissedebiliyorum çok şükür Allah a
Size ayrıca çok teşekkür ederim kimseye demeden yalnızca kendinizde kullanabilirdiniz. Allah razı olsun serumu çok beğenip bol keseden sürünce dün bitti. hatta açmaya falan çalıştım dibinde kalanı kullanayim diye mümkün deil açamadım Allah'tan 2 adet almışım dediğiniz de haklıymışsınız

Allah sizden de razı olsun
Yaa ben pense, kerpeten, bilimum aletlerle parçaladım resmen serumu ancak helal olsun adamlar öyle güzel yapmışlar ki zaten tüm serumu pompalayacak bir mekanizma düzenlemişler içinde bir gram birşey kalmamış yani kimse endişe etmesin içinde kaldımı biraz birşey diye.. Bomboş

Merhaba bu setı yaz aylarında kullanabılıyormuyız acaba..bilginiz varmı

Merhaba bende almayı düşünüyorum..olumlu sonuç aldınızmı acaba..yaz ayları kullanıma uygunmu acaba..hazıranda başlasam..cevaplarsanız sevınırım
Merhabalar
Ben olumlu sonuç ziyadesiyle aldım. Yazın kullandım evet, gündüz kremi içinde 30 spf koruması olan bir krem.. Ben bulunduğum yerden kaynaklı ve de geçmiş hatalı cilt uygulamalarının sonucu yıpranmış cildim den dolayı risk almamak adına dışarı çıkarken 50 spf koruması olan bir güneş kremi kullandım yine de..
Umarım sizin cildinize de olumlu sonuç verir

Teşekkur ederım bende mersindeyım o yüzden sordum

Teşekkur ederım bende mersindeyım o yüzden sordum
Güneş kremini kremi uyguladıktan sonramı sürdunuz

Merhaba bu setı yaz aylarında kullanabılıyormuyız acaba..bilginiz varmı
Mrblar yazın kullanılıyor mu bilmiyorum ama şyle tahmin ediyorum agresif bir ürün değil daha çok tedavi edici gibi. Ben kullanmayı düşünüyorum en azından serum kulkanılmalı. Ben 4 ürünü de aldım kullanıyorum lekeleri de açılma var bariz ama tamamen gitmedi kullanım süresi uzadıkça gider diye düşünüyorum ya da en azından artmaz inşallah. Ben memnunum mlkydn hanıma çok teşekkürler Allah razı olsun.

İyi gelmesi mutlu etti
Allah sizden de razı olsun

Merhaba cildinizdeki sorunu çok güzel yazmışsız bende sizin sorunların aynısını yaşıyorum. ve hala devam etmekte benimkisi 3 yıl önce güneşe maruz kalma sonucu çıktı hiç önemsemedim. Geçer diye aksine daha da berbat oldu yüzüm şuan halan daha lekerle savaşıyorum desem yeridir. Almanyada bir tanıdık var resmini attım bakalım bulabilecek mı? Allahtan hayırlısı diyelim nasipse bulur beni diye düşünüyorum. Sizin lekelerde mı koyu kahve tondaydı acaba?

Hic vakit kaybetmeden ve baska hic bisey kullanmadan bu kremlere başlayın derim bulunur almanyada merak etmeyin.

Arkadaşlar covid dolayısıyla bayramda gördüğüm sayılı kişi oldu her gören çabukkkk kullandıklarını söyle dedi yani bisey mi kullandın sende değişme var falan gibi değil ama bi sorun var ben buğday tenliyim yüzüm beyaz oldu onu napcaz cok mutluyum. Lekelerimde tamamen giden bölgelerde oldu siliklesen yerlerde oldu böyle kalsada yeter hepsi giderse harika oteki olur .

Birde kullanan arkadaşlar.. mlkydn hanım bu kremler bitince sürekli getirme imkani oldukca kullanmak mi lazim acaba yoksa baska bi urun araştırmasına girdiniz mi ? Ne kullanalım ne yapalım sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…