ve sonunda hamileyim

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
sonunda hamileyim arkadaslar cok uğraştım sonunda oldu ama suan bişey hissetmiyorum cok garip bir duygu cok sevinçliyim ama bişey hissedemediğim için duygularım karıstı yani sizede böyle oluyormu :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

• Konu Sahibi EU2
hayirli olsun cnm tebriklerrr:teytey::teytey:

• Konu Sahibi EU2
Tebriklerr... rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi EU2
tebrikler...:)) canım ben de bugün kan testi sonucumu aldım. henüz dr.a gösteremedim ama değerden belli pozitif olduğu. ve ben de garip duygular içindeyim. şaşkınlık var hala

• Konu Sahibi EU2
tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah..........

• Konu Sahibi EU2
hayırlı olsun canımsağlıklı,eli ayağı düzgün bi şekilde bebişini kucağına alırsın inş.:Saruboceq:

hayırlı olsunn tebriklerr................

meraba tebrik ederim kızlar allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.ne kadar zamandır istiyordunuz.ve bu ay ne denediz.

tebrik ederim cok seviniyorum hamileyim haberlerine valla

Gözlerin aydın olsun! Allah sağlıkla kavuştursun inş! Sitemiz yenilendi güzel haberler getirdi bizlereee:))

Tebrikler canım .hayırlı olsun

tebrikler canım,Allah tamamına erdirsin inş...

canım hayırlı ugurlu olsun inş rahat ve sorunsuz bir hamilelik atlatıp bebeğini sağ sağlim kucagına alırsın hiçbişey hissetmemen çok normal yavaş yavaş büyüsün hareketlerini hisset o zaman anlatırsın bizlere hissettiklerini ok :))) bir ömür boyu mutluluklar dilerim

ne mutlu sana .... babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucaklaman dileği ile hayırlı uğurlu olsun inşallah......

hayırlı evlat olsun canım allah kucagına almayı nasip etsin.mutlu kal.

tebrikler canım Allah tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…