Ve Bursa yeniden buluştu....

güzel pazarlar arkadaşlar.nasılsınız,neler yapıyonuz.sayfamız aşşagılara düşmüş yukarlarda tutalım yahu.biz bursalılara yakışmıyor yahuuuuuu

gnydn011bq6.gif

gnydn011bq6.b55234a182.jpg

günaydın canım .nasılsınkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
görüşemez olduk kız

MERHABA TATLIMM İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR...
VALLA YA GÖRÜŞEMİYORUZZ ÖZLEŞTİK DİMİİ..
BİR BULUŞMA DAHA OLSA RAMAZANA KADAR NE KADAR İYİ OLUR:eek:
SEN NASILSINN BEBİŞ NASIL..:emir_bebek:
ÖPÜLDÜN CNMMŞeniz

MERHABA TATLIMM İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR...
VALLA YA GÖRÜŞEMİYORUZZ ÖZLEŞTİK DİMİİ..
BİR BULUŞMA DAHA OLSA RAMAZANA KADAR NE KADAR İYİ OLUR:eek:
SEN NASILSINN BEBİŞ NASIL..:emir_bebek:
ÖPÜLDÜN CNMMŞeniz

AY ÇOK İYİ OLUR PAPATYAM RAMAZANA KADAR BULUŞSAK
ARKADAŞLAR KARAR VERELİM HEMEN
BEBİŞİMİZ İYİ TEYZESİ TOSUN GİBİ KENDİSİ VE BEN KİLO ALMAYA DEVAM EDİYOZ
BENDE ÖPÜYORUM SENİ KENDİNE İYİ BAK BİTANEMŞenizŞenizŞeniz

selam herkese napıyonuz arkadaşlar

selam şekerkız .nasıl gidiyor hamişlik.cinsiyet bellii oldumu kız

slmm biz iyiyiz sen nasılsın asıl görünmüyorsun uzun zamandır ortalarda nasıl gidiyor hamilelik

cadım sen nasılsın kız görüşemez olduk,kızımız nasıl bakalım annesi ve kendi kilo alıyormu.bu arada isim düşündünüzmü canomŞeniz

cadım sen nasılsın kız görüşemez olduk,kızımız nasıl bakalım annesi ve kendi kilo alıyormu.bu arada isim düşündünüzmü canomŞeniz[/COLOR][/B][/QUOTE]

biz iyiyiz canım sen nasılsın asıl valla ben kilo alıyorumda onu bilmiyorum gr lı kilolarda olduğu için çok az geliyor bana ama ben maşallah iy kilo aldım şimdiye kadar 1 aydır aynı kilodayım iyi gidiyor herşey şimdilik inşallah hep böyle devam eder isim de daha henüz bulamadık valla çok zormuş isim aramak sen ne koyacaksın oğluna isim a.s.

cadım sen nasılsın kız görüşemez olduk,kızımız nasıl bakalım annesi ve kendi kilo alıyormu.bu arada isim düşündünüzmü canomŞeniz[/COLOR][/B]

biz iyiyiz canım sen nasılsın asıl valla ben kilo alıyorumda onu bilmiyorum gr lı kilolarda olduğu için çok az geliyor bana ama ben maşallah iy kilo aldım şimdiye kadar 1 aydır aynı kilodayım iyi gidiyor herşey şimdilik inşallah hep böyle devam eder isim de daha henüz bulamadık valla çok zormuş isim aramak sen ne koyacaksın oğluna isim a.s.[/QUOTE]

aynı kız bende iyi kilo aldım şu ana kadar tamı tamına 7 kilo aldım bebişte 750 grm oldu
isim gerçektende zor.ben barış olsun istiyorum fakat eşim bekarlımızdan beri metehan istiyor,kararsızız yani ama eşimin dedigi olcak galiba çünkü kızların ikisinide ben koydum oglan da ona düşüyor bu durumdaŞenizŞeniz
allah saglık sıhat versin hepimize canım bu arada özledimmmm seni kızzŞeniz

X