Ve boşandım...

Mesajları diğer nişanlı tarafa göndermeyin. Konuşmaların gizliliğini ihlal etmiş ve suç işlemiş olursunuz. Sizinle uğraşmak isterlerse tazminat davası da açabilirler. Ama arayıp böyleyken böyle diyebilirsiniz delil sunmadan.
Bence gerek de yok aleni düşman kazanmaktan başka bir işe de yarayacağını düşünmüyorum, siz boşanmayı hazmedemediğiniz için onları da ayırmak istiyor gibi algılanırsınız...
Zamana bırakın önünüze bakın. Geçmişi silin, kurtulduğunuza şükredin. Hayat kimsenin yanına bırakmaz haksızlıkları merak etmeyin.

Konunu hatırlıyorum, en doğrusunu yapmışsın. Şu an acı çekiyorsun ama biraz zaman geçtikten sonra ve en çok da gerçekten seni seven biri hayatına girdikten sonra,bunların hiçbir önemi kalmayacak, hatırladığında da üzmeyen, içini acıtmayan anı olarak kalacaklar.

Kız seni bağlamıyor bence.
Sen kocandan sorumluydun, kız da nişanlısından.
Konuşmaları elbet yanlış ama bunun hesabını kızdan değil o gerzek eski kocandan sormalıydın.
Gerekte kalmamış çok şükür birliktelik bile olmadan boşanmışsın.
Başkasını sevdin mi hatırlamazsın bile.

Yeni hayatın da çok mutlu ol. :KK200:

Kız nişanlı ve hala ex sevgiliyle görüşüyor? Bunun hiç bir açıklaması olamaz. Kendi başına gelse napardi acaba kocana diyecek laf zaten yok

Kız evet suçlu.
Ama senin derdin eşinle.
Nişanlısı affettiyse konu kapanmıştır onlar için. Ama kız engellediği halde ona yazan eşin, özlemişim seni diyen eşin. Senin hakkına giren eşin. Bu hesaplarla uğraşmak seni yorar, bence ikisine de bulaşma. Herkes Allahından bulsun, sen kendini düzeltmeye bak boşver. Salak eşinde kızın mutluluğunu izlesin, en büyük ceza odur.
Keske onu üzebilen ben olsaydım. Hic affet özür dilerim bile demedi... aciz gözükmek istemiyorum ama neden o da ben degil.. madem oydu olsaydı onunla. Seviyordun da niye terk ettin sonra niye benle evlendin...

Tokat atana öbür yanağınızı çevirmişsiniz. Size de çok üzülemedim. Eğer kızın attığı mesajlarda daha başka birşey yoksa bence gayet medeni konuşmuş. Nişanlısını da sevdiğini belirtmiş zaten. Bununla geçmiş olsun.

Kadının nişanlısıda senin durumuna düşmesin bence. Sen uyar yerinde olsam.
Bilmiyorum kendimi düşürmek istemiyorum. Valla onlari da anlamıyorum zaten adamı gecen uyardım hiçbir şey yok gibi musmutlu yaşıyor dugun hazırlıkları yapıyorlar hayir kıza bakıyorum hakikaten mutlu duruyor bi de bize bakıyorum biz hiç öyle de olamamisiz. Buna ayri dayanamiyorum

Tokat atana öbür yanağınızı çevirmişsiniz. Size de çok üzülemedim. Eğer kızın attığı mesajlarda daha başka birşey yoksa bence gayet medeni konuşmuş. Nişanlısını da sevdiğini belirtmiş zaten. Bununla geçmiş olsun.
Belirtiyor ama eski esimi unutamadığını icinde hep kalacağını ama artık olmayacağını bildigini söylüyor. Eminim eşini benim eski esimle aldatır. Neyse. Bilmiyorum. O kızdan nefret ediyorum. Medeni degil pislik buluyorum ama diyorum ya esim daha beteriymiw

Keske onu üzebilen ben olsaydım. Hic affet özür dilerim bile demedi... aciz gözükmek istemiyorum ama neden o da ben degil.. madem oydu olsaydı onunla. Seviyordun da niye terk ettin sonra niye benle evlendin...
Muhtemelen kız bunu istemedi, nişanlısıyla mutlu ama seninkini unutamadı. Ama seninkiyle olmak işine gelmiyor. Aynı şekilde eski kocanda öyle. Onu unutamadı, en başta ona dönmek istemedi. Seninle evlendikten sonra asıl aşık olduğu kişinin o olduğunun farkına vardı. Yani ikisinden de bir cacık olmaz.

Belirtiyor ama eski esimi unutamadığını icinde hep kalacağını ama artık olmayacağını bildigini söylüyor. Eminim eşini benim eski esimle aldatır. Neyse. Bilmiyorum. O kızdan nefret ediyorum. Medeni degil pislik buluyorum ama diyorum ya esim daha beteriymiw
O kız da pislik zaten eski eşiniz kadar olmasa da.

Bence siz yine atın nişanlısına çünkü unutamadım falan yazmış bu sefer gözünü açar belki adam. Ben eşiniz kadar kıza da uyuz oldum nişanlısını düşürdüğü durum çok çirkin. Ve eminim evlenirlerse aldatır nişanlısını eski eşinizle sizin de dediğiniz gibi.

Kıza giderim teşekkür ederim böyle bir insandan kurtulduğuma vesile olduğu için.

Daha önce bunu yapmıştım. Bu kez yapmadım Allahtan bulsun dedim ama içim soğumuyor olan bana oldu o mutlu olmasın istiyorum.
Bence olan size olmamış, olan evlenip boşandığınız şahsa olmuş.Hem eski sevgiliden olmuş( kız sen ayrıldın diyor) hem de sizden olmuş.Üzülmeniz çook normal tabiki bir sürü emek,hayal,hazırlık,geçen zaman,aileler vs...Ama burada neler okuyoruz bir sürü sorun,evde çocuk,ailesi sıkıntılı bilmem ne.Durun bir bakın zaman neler gösterecek eminim çok güzel bir evlilik yaparsınız ve oh be iyi ki böyle olmuş dersiniz🙏🏻

Daha önce bunu yapmıştım. Bu kez yapmadım Allahtan bulsun dedim ama içim soğumuyor olan bana oldu o mutlu olmasın istiyorum.
Olan sana olmadi bence aksine o pislik durumun icinde onlar bogulacak.. sen kendini cekip cikarmissin kendini biraz toparlayinca sukretmeye başlarsın.
Debelensin dursunlar kendi igrencliklerinde. Senin tek yapcagin sey kendini dusunmek bu saatten sonra..
Zamanla yeniden seversin de güvenirsin de evlenirsin de.

Bilmiyorum kendimi düşürmek istemiyorum. Valla onlari da anlamıyorum zaten adamı gecen uyardım hiçbir şey yok gibi musmutlu yaşıyor dugun hazırlıkları yapıyorlar hayir kıza bakıyorum hakikaten mutlu duruyor bi de bize bakıyorum biz hiç öyle de olamamisiz. Buna ayri dayanamiyorum
Valla kız nişanlısını sevse eşinle konuşmazdı bir kere .Tabi konuşmada kızın bir açığı var mı yani eski kocana umut verici cümleleri falan .Çünkü sen söylediğinde inkar edebilir kız.Eğer gerçekten umut verici cümleleri varsa söylerim nişanlısına. Aslında söylemeklede olmaz bir kılıf uydurur direkt mesajları göstermelisin .Sen üstüne düşeni yaparsın vicdanın rahat eder gerisi kendilerine kalmış artık .

Nisanli bu konuşmayı bilmiyor. Öncesinde ulasmstim ama kiz orada unutmadım seni falan demiyordu. Başkasını sevdin mi diye soruyordu artik bir şekilde kiz kendini affettirmis. Kızı gizliden takip ediyorum o musmutlu pozlar veriyor nisanlisiyla. Bozmak istiyorum bunu ama benim derdim o mu ki diyorum. Adam olamayan benim esim ve o kiz layığını bulsun benden bulmasın diyorum bilmiyorum
Aynen bırak ne halleri varsa görsünler herkes hakettiğini yaşar... sende şimdilik bocaladın ama toparlayacaksın emin ol

Aylar önce buraya bir konu açmıştım. Nikah günü esim eski sevgilisiyle mesajlaşmiş diye. Orada benim gozumu açmak isteyen çok kisi oldu. Bense devam ettim. Onu affettim. Biz onunla çok kısa bir sürede evlendik. Acikcasi bana öyle cok da aşık olmadigini ve mantığıyla yaklastigini biliyordum. Ben de öyle ama ben sevmiştim. Beni de seviyor sanmıştım. Yanılmışım. O hala eski sevgilisine kor kütük aşıkmış... kiz onun peşinden bu kadar kosmusken aşık olsa onu bırakmazdı, benle olmazdı demiştim. Gercekten anlayamıyorum..

Görev icabiyla ayri yerlerdeydik. Düğüne kadar ayri olacaktık. Arada ben yanına gidiyordum arada o benim yanıma geliyordu. Zaten nikahtan sonra mesajlarını görmüştüm. Buraya konu açtım. Sonra öyle ya da böyle sindiririm dedim. Ama o günden itibaren zaten güvenim yıkılmıştı. Evine sonrasında gittiğimde eşyalarını karıştırmaya başladım. Bir kitap unutmus belli ki kütüphanesinde baktım fotoğrafları. Kaldır dedim fark etmemişim rahatsiz olduysan at dedi bana sen at deyip müdahale etmedim. Ama biliyordum ondan olan her sey o evde duruyordu. Uzatmadım. Yan yana geldiğimizde yakinlasmiyorduk. Bana cok ask dolu davranmıyordu. Neyse sevmiyordu iste ve ben zamanla olur diyordum.
Ama yine ve yine.. yine mesajlasmislar. Zaten yanına cok az gittigim için silme gereksinimi mi görmedi ya da beni artik o kadar mi umursamiyorfu bilmiyorum mesajlar duruyordu. Arşivlemis.. Ben zaten takipteydim ve cok da şaşırmadım bir ton mesaj..

Kıza beni neden engelledin ben sana naptim yazmis.. kız da engeli kaldırınca goruyor başlıyor yok senin derdin ne beni bırakıp giden sendin bana inat evlenen yine sensin benim sana sadece öfkem var hayatımı mahvettin simdi beni unutmamış gibi davranma karınla ilgilen ben bu degilim kendine macera arama vs vs. Ama tabi ahlaksiz terbiyesiz biyle dediğine bakmayin. Sonra bakıyorum ki gayet iyi konuşmuşlar. Ve benim o esim olacak haysiyetsiz. Seni ozlemisim, sana karşı hiçbir şey değişmedi. Ama sen değişmişsin. Onu gerçekten sevmişsin.. kiz da anlatıyor evet nisanlimi seviyorum yine de sen hayatımda cok değerliydin seni kaybetmek o hep acı verdi bana falan yazmis. Pislik. Her şeyi geçtim kiz diyor ki esin belli cok iyi biri yuvana sahip çık ben mutluyum falan. O pislik ne diyor peki bilmiyorum sen gibj deil kimse sen olamıyor cok düz biri. Sevdiğim yönleri var ama sende bulduğum şeyler yok onda diyor. Nasil rencide oldum anlatamam.

Ondan kalan her şeyi de saklamış. Ömrünün sonuna kadar saklayacakmis. Ben yokken hep onlarla zaman geçirmiş. Elbette sonunda bosandim. Zor olmadi. O da ısrarcı olmadk zaten.

Sessiz bitti. Yapim degil cunku kavga kıyamet. Ama bir yanım diyor ki yanlarına birakmayacaktin. Ben bosandim o kız hala nisanlisiyla.. hala... kin var nefret var içimde. Sonea Allah'ından bulsunlar diyorum...

Tek tesellim evli de olsak ne bir birliktelik oldu ne cocuk falan var.. yine de ben çok utandım ailemden.. o utanmalı ama ben utandım... umarım kendimi toplayabilirim. Bir daha nasil olur bilmiyorum hayata küsmüş bir haldeyim...
Valla tebrik ederim seni.Gercekten akilli hatunmussun.Kaderimdir deyip çekmek göz yummak kazanmaya calismakla ömrünü heba etmemissin.Seninde hakkin sevilmek deger görmek eşim diye sevinçle karşılanmak ve hayatında büyük bir yer kaplamak.O adam bu hisleri baskalarina hissediyormus.Onu hayatından atman en mantıklisi olmuş.Umutsuz olma bir gün güneş senin için de doğacak izin ver buna

O zaman da yazmıştım görüşmeleri nişanlısana gönder diye oda adam da kurtulsun bunlardan bir halt olmaz.

X