Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ne garip di mi resimlerde gordugunuz tum parfumler burada 20-25 dolar arasinda gidiyor..oysa TR'de nerdeyse bir servet oduyoruz...burada supermarketlerde satiliyor..heleki makyaj malzemeleri ve marka kremler 10-15 dolar bisi..hatta indirim gunlerinde 5 dolara satiliyor...ne olurdu sanki ulkemizde de buradaki gibi ucuz olsa...

evet pasifik.burada çok fazla ücret ödüyoruz kozmetiğe.ben yurtdışından 1£ 'luk saç spreyine aynı markaya türkiyede 9 tl. ödüyorum

Ahh..ahhh..sorma kanayan yaraya parmak bastın.mafoldumben.Vergisi,gümrüğü bize yansıyor kozmetiklerin..:sinifsinif:

1-nivea dudak koruyucum
2-max factor creme puff pudram
3-carmina likit concealer kapatıcım
4-bronz allığım
5-siyah göz kalemlerimm
6-loreal maskaram:asigim:

1) meybilline dream matte mousse köpük fondoten

2)meybiline likit göz altı kapatıcısı

3)gliss sıvı sac kremi

4)artistry yenileyici göz altı kremi

5)LOreal telescopic mascara carbon black

6)DKNY be delicious (green)

suan sıralama böyle fakat zaman gectikçe değişebilir yerimseniben

çok güzel bir konu olmuş . bende eklemek istedim vazgeçilmezlerimi..

emily göz kalemim

rimelim

far paletim

parlatıcım

ojem

parfümüm (oriflame delight)

1) göz kalemim=pastel siyah
2) rimelim=meybelline the colossal volume express
3) allığım=meybelline
4) parfümün=212sexy
5) parlatıcım=pastel
6) dudak kalemim=alix avien 333 number :))

bunlar bitse kesin alırım.farklı ürünler kullandıgım begendigimde oluyo tabi :lepi:

Son düzenleme:
1-excipial hydro nemlendirici
2-la roche posay+30ac güneş koruyucu
3-max factor creme puff pudra
4-glıss sıvı saç kremi
5-maybelline volume express lift-up rimel
5-maybelline ruj-flormar 113 no gloss

avon advange technıques kırık saç uçları için onarıcı serum
gliss sıvı saç kremi
arko nem tropik rüya el kremi
dove go fresh roll-on
acnecinamide yüz temizleme jeli
avon today edp

ben bıraz abartıcam ama anlayısınıza sıgınıyorum..bıraz moralım bozuk hem oyalanmak hem paylasım yapmak ıstıyorum..( hem minımum 6 urun dense cok guzel olmazmı ısteyen 6 ısteyen fazla yuklese sempatiksalakcinnivazgecılmezlerımız 6 dan fazladır emınım)
başlıyorum

saç urunlerımde:
ossıon+ saç serumu kuafor malzemesı satan yerlerden alıyorum ortalama 10 tl fıyatı var kokusu dokusu anlatılmaz ..her bayanın olmalı..

down under naturalsı bu yıl keşfettım ve vazgecılmezım oldu benım sacımı her şampuan ve krem yumusatmıyor cunku hıc yaglanmayan saclara sahıbım kıvılısıne aşık oldum bıle:sm_cool:

taftın yumusak ve parlak gosteren maşada kullandıgım kaşmir ozlu spreyı

olayın makyaj oncesı losyonu bunun bıde mandalınlısı vardı oda superdı anlatamam..vazgecılmezımdır..

herkesın sordugu max factorun lastıng performance natural beıge tonu asla vazgecemıycegım eşşiz dogal kapatıcı fondotenım..loreal true match kadar sevdımonu :jeyyar:

ışıltılı puff powderım pudrammm dokusu kokusu muthiş fıyatıda muthişyasakkelime

kıprıklerımı yumusak ve kocaman yapan kadıfemsı rımelım bıde cabuk kurumasa superolcak bendemı sorun acaba :uhm:dıor hypnose

flormar dıamonds eyelıner kahve ve sıyahım bu resımler ornek bendekıler bunlar deıl

loreal glam shine 502 no kesseler vazgecmem :umursamaz: 6 saat kalıcı ustune bıde golden rose 04 surdummu star oluverıom boshayallersmile

bana bakır ve altın rengı farlar oluyor genelde ondada tercıhlerım golden rose glıtterıng 206 ve cecıle 05

vacgemedıgım cok parfum var ama enıyılerı yazacagım
pudramsı kokusuyla sızı aşık edecek bır koku guccı by guccı

şekerlı tropıkal enfes bır koku jlo sun kissed

ve klasıgım olan ama vazgecemedıgım sexy deom..parfumu cok agır ondan tercıhım deosu..jagler

benden bukadar dayak yemeden kaçıyımkaydirigubbakcemile:mymeka:
[

valla foto eklemedim ama yazim buraya
1.panthene saç kremim
2.deep clean yüz temizleme jelim
3.golden rose mascaram
4.flormar allığım
5.avon pudram
6.chatherina arley eyelinerım

miriş:hulya:
rimelin lancome değilmi kuzumboshayallersmiledior yazmışındaboshayallersmile

Son düzenleme:
ana evet dogru dıgerıyle karıştrdm nedense hep dıor dıyesım gelıo ya lancomenın rımelıne hayret bıseyımsempatiksalakcinni

Bebakım bittiği için resmini netten ekliyorum :hulya:

6 dan fazla oldu ama...:hulya:

The Body Shop Brezilya fındığı saç nem maskesi (sanırım kaldırılmış bu, eğer öyleyse çok üzüleceğim):gitme:
The Body Shop E vit. göz kremi. 4. tüpüm sanırım. yedeklerim bunu hep.:asigim:
Givenchy Very Irresistable parfüm (arada başka da kullanıyorum ama gene buna geri dönüyorum. görüldüğü gibi bitti, boş şişe) mafoldumben
Excipial Lipo vücut nemlendiricisi. yine arada başka ürünler de kullanıyorum ama bunu eksik etmem hiç. çok seviyorum.kaydirigubbakcemile5
Dove iz yapmayan deodorant. ilk kez aldım ama çok memnun kaldım, sanırım artık değiştirmem bunu.bayanssulusmile
Loreal Vol. 5X maskara. senelerdir değiştirmediğim maskaram.:asigim:
Golden Rose 2000 serisi no 129 ruj. yine yılların müdavimi olumunekankayizsmile
Deborah IL Rosetto 516 şeftali rengi ruj. boshayallersmile

Diğer kategorilerden henüz bir 'vazgeçilmez' ürüne erişemedim henüz...a.s
Şimdilik bu kadar...

1. benim parfümüm... cacharel amor amor

2. RimeLim... bundan iyisi yok. Lancome Hypnose Drama

3. Lancome Fondotenim

4. vücut losyonum. Garnier...

5. Rexona deodorantim

6. Sac bakim setim. John Frieda

6 değil ama bir sürü var :) armani eyes to kill rimel, clinique şeffaf pudra, body shop kenevirli lip balm, h&m parlatıcı, clinique nemlendirici ve güneş koruyucu, armani eyeliner, hermes kelly caleche ve sebamed mavi şampuan, armani lipliner, clinique butter shine ruj bir de sephoradan beyaz ve kahve göz kalemi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…