Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

chocolatestar

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
1.628
377
39
Merhaba arkadaşlar, burada olmazsa olmaz 6 ürünümüzü resimleriyle paylaşalım ve neden onlardan vazgeçemediğimizi kısaca açıklayalım. Ben böyle tematik çalışmaları yabancı sitelerde görüyorum, gerçi orada video şeklinde ama biz burada resim koyarak uygulayabiliriz diye düşündüm.

Seçeceğiniz ürünlerden biri mutlaka saç ürünü, biri mutlaka cilt ürünü olmalı. Geri kalan dört tanesi ise makyaj ürünü, makyaj aksesuarı vs. olabilir.

İşte benim vazgeçemeyeceğim 6 ürün:

1) Selective Professional Magic Control Saç Serumu
5-16.jpg

Kuaförümün tavsiye ettiği bir ürün, saç ıslakken sürünce hem taranmasını kolaylaştırıyor, hem elektriklenmesini ve kabarmasını engelliyor, hem de saçı parlatıyor.

2) Uriage Creme Lavante Temizleme Kremi
6-13.jpg

Bu kremin yapısı çok yumuşak ve süt içeriyor, aynı zamanda bebek şampuanı ve vücut temizliği için de kullanılabiliyor, göz çevresinde de kullanılıyor ve makyajın tüm kalıntılarını çıkarıyor. Cildimi bir ayda inanılmaz değiştirdi.

3) Givenchy Phenomen'eyes Mascara
4-20.jpg

Kirpikleri hem uzatan hem de kıvıran bir maskara, fırçasının top şeklinde olması her yöne rahat bir şekilde hareketini sağladığı için tüm kirpiklere rahat bir şekilde uygulanıyor, ağırlık yapmıyor ayrıca göz altına da akmıyor.

4) Too Faced Kabuki Fırça
3-21.jpg

Çok yoğun ve yumuşak bir fırça, üstelik sentetik olduğu için hayvanlara boşu boşuna zarar verilmemiş oluyor, allığa ya da pudraya sadece dokundurmak bile yeterli. Ürünü fazla kaçırma riski var yoğunluğundan dolayı, ama çok güzel dağıtıyor.

5) MAC 4'lü far seti
2-25.jpg

İçindeki farlar sırasıyla Stars'n Rockets, Trax, Tilt ve Vex. Herhangi bir kıyafetimle uyumlu olacak renkler seçtim alırken. Stars'n Rockets pembe/lila arası bir renk, Trax sedefli bir bakır, Tilt yeşil içeren bir mavi ve Vex pembe ışıltısı olan bir gri.

6) Stila Convertible Color Allık - Fuschia
1-25.jpg

Krem allık, dudağa da uygulanabiliyor. Elmacık kemiklerine biraz dokundurup yaymak yeterli, doğal bir kızarıklık sağlıyor, yapışkan değil, hem de gün boyu kalıcı.

Evet seçmek biraz zor oluyor, ama siz de katılırsanız eğlenceli olur bence, hem hepimiz fikir sahibi de oluruz... =)

Son düzenleme:
aaa cok güzel yaa sen cok yaşa iyiki böyle bir bölüm açmışsın kendi adıma teşekkür ederim bence cok faydalı :lepi:

tatlim cok güzel düsünmüsün, bende düsünüp karar verip eklicem
bu arada givenchy rimelinden memnunmussun bende gördüm gecenlerde deneyimmi diye tereddütte kaldim rahat sürülüyormu

tatlim cok güzel düsünmüsün, bende düsünüp karar verip eklicem
bu arada givenchy rimelinden memnunmussun bende gördüm gecenlerde deneyimmi diye tereddütte kaldim rahat sürülüyormu

canim surumu cok rahat acayip uzatiyo ama kivirma konusunu bilemeyecegim cunku benim kirpiklerim asyali yapida yani uzun ama cok hafif kivrik o yuzden inatci kivrilmiyor... eger aradigin iyi kiviran bir rimelse yorum yapamiycam ama kirpik kiviricisiyla kullanilinca guzel oluyor =)

canım ürünlerin çok güzel fakat ürünleri koyarken fiyatlarını da yazsak daha iyi olmaz mı :uhm:
en kısa zamanda bende eklicem :içelim:

tabi fiyatlari da yazilabilir niye olmasin? ben bazilarini buradan almadim bazilarini ebayden falan ismarladim o yuzden yazmadim... resimler internetten de konulabilir bu arada onemli olan resim olmasi =)

kremim.jpg
Cildim bunun sayesinde yumusacik oluyor : ) birde makyaj temizlemek için cok faydali oluyor.. Parasini bilmiyorum. :$ Babam aliyor hep hihi..

mascaram.jpg
Bourjois rimelim.. Cok rimel degistirdim.. Bunda sabit kaldim. € 15,49 euro..

kaskalemim.jpg
Max factor Siyah kas kalemim.. parasini bilmiyorum ama en az € 5 euro olmasi lazim..

sampuan.jpg
Loreal Elvive sampuanim ile kremi.. Cabuk yaglanan uzun saclar için.. kokusu cok guzel bayiliyorum..

loreala2.gif
buda saclarin ucunda kiriklarin olusmamasini önlüyor.. saclarimda tek bir kirik bile yok : ) fiyati teki yani kremsiz € 3,69.. üstteki ekledigim sampuaninda fiyati ayni..

kremim+rimelim+gozkalemim+kaskalemim+sampuanlarim olmazsa olmazlarim...

kremim.jpg
Cildim bunun sayesinde yumusacik oluyor : ) birde makyaj temizlemek için cok faydali oluyor.. Parasini bilmiyorum. :$ Babam aliyor hep hihi..

mascaram.jpg
Bourjois rimelim.. Cok rimel degistirdim.. Bunda sabit kaldim. € 15,49 euro..

kaskalemim.jpg
Max factor Siyah kas kalemim.. parasini bilmiyorum ama en az € 5 euro olmasi lazim..

sampuan.jpg
Loreal Elvive sampuanim ile kremi.. Cabuk yaglanan uzun saclar için.. kokusu cok guzel bayiliyorum..

loreala2.gif
buda saclarin ucunda kiriklarin olusmamasini önlüyor.. saclarimda tek bir kirik bile yok : ) fiyati teki yani kremsiz € 3,69.. üstteki ekledigim sampuaninda fiyati ayni..

kremim+rimelim+gozkalemim+kaskalemim+sampuanlarim olmazsa olmazlarim...

5 olmus canim ama olsun =) istersen bisey daha ekle =)

tatlım iiki böyle bir bölüm açmışsın bayıldım =)yalnız cok zorlandım karar vermekte =)
vazgecemeyecegim 6 urun .....

her gun banyodan sonra tum vucuduma surdugum vucut yagım ...
dsc00081x.jpg

sac sabitleyicim
dsc00085h.jpg

clinique pudram cok beyaz oldugum için biraz koyu geliyor aslında =)
dsc00082a.jpg

dsc00083for.jpg

max factor farım
dsc00084.jpg

max factor rujum
dsc00086v.jpg

max factor hassas gozler için maskaram
dsc00087.jpg

153344370.th.jpg

mb19052180795r1.th.jpg

Gece ve gündüz kremlerim....

oc190x130axgecf.jpg

Fondotenim....

p1564b0.th.jpg

Rimelim...

93382043.th.png

Parfümüm....

5996175232931.jpg

Duş jelim.... :nazar:

Son düzenleme:
chocolatastar merhaba convertible color allığından memnunmusun? bugün almayı düşünüyorum. acilen tavsiyeye ihtiyacım var. birde ben buğday tenliyim hangi rengini önerirsin, sendeki fuşya bana olurmuki acaba?

ayy denizcim tatlım ben yeni gördüm bu topiği akşama hemen çekip ekliycem bendeeehihoyyyt
bu arada o allık nasıl bi renktir öyle ya bende bulmalıyım ondan:Saruboceq:

maybelline rimelim
flormar allığım
flormar pudram
match parfümüm
bebak acıbadem sütüm
elidor saç kremim

Son düzenleme:
1)avon gece gündüz kremim
2)tırnak eti gidericim avonun o da..
3)loreal maskaram
4)nivea kırışıklıklara karşı makyaj temizleicim
5)avon kırık saç uçları için serumum
6)ayva çekirdeği göz jelim (bunu gurbik tavsiye etti bana evde kendim yaptım gülsuyu ile acciip gerdiriyor .. kırışıklıklar için birebirmiş şekerlerr...)

1) clınıque renkli nemlendirici

2)body shop göz çevresi canlandırıcı jel

3)golden rose 212no ruj:asigim:

4)clınıque allık

5) mineral farlarımın hepsii

6)akos saç spreyi

X