Varmı gebelik

bu değer yükselmez direkt negatif. adet bitiminden sonra kaçıncı gün kan vermiştin?

ben anlamadım ya taksit taksit yazıyosun nasıl olmadında gebelik için kan veriyosun
ben anlamadım ya taksit taksit yazıyosun nasıl olmadında gebelik için kan veriyosun
Ya
Ya bu ay 16 sında sadece 1 gün lekelenmem oldu birdagisi gelmedi bende 12 daha bekledim kan verdim oda böyle çıktı

Ya
Ya bu ay 16 sında sadece 1 gün lekelenmem oldu birdagisi gelmedi bende 12 daha bekledim kan verdim oda böyle çıktı
tamam adeti geçtim 16sındaki lekelenmeyi yerleşmesi kanaması sandınız sanırım. üstünden 1gün geççmiş. döllenme olsaydı kesinlikle çıkardı. normal vajinal akıntı olmuş gebelik oluşmamış yani

Yardımınıza ihtiyacım var
Polikistikover teşhisi konuldu gebelik için klomen kullandım ve sonra çatlatma iğnesi yaptı doktor normalde dün adet başlangıcımdı hala olmadım gebelik testi yaptım ama tek çizgi sizce hamilemiyim ya da neden adet olmuyorum belirtiler var göğüs acıması ve kasık ağrılarım oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…