Varmi anne olmak gibisi :))

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Dostlar dunden beri sevincten ucuyorum inanim hamile oldugumu ogrendim cok bekledik bu bebegi cok ugrastik onun icin ve sonunda Rabbim onu bana bagisladi...Cok mutluyum dostlar cokkkkk:sm_cool::sm_cool:

canim tebrik ederim...sag salim kavusursun insallah bebegine...rabbim bizede yasatsin insallah bu güzel duygularia.s.:nazar:

Tebrik ederim Mehaycım...
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin...

tebrik ederim canım rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah.....

:sm_cool::sm_cool:Mehayım hamişşşş allahımm mbu ne kadarr güzell bir haberrr...Canımmmm o kadar sevindimkii anlatamam.Allahımmm emeklerinin karşılığınıı verdiii.Tebriklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunu:sm_cool::sm_cool:

Tebrik ederim Mehaycım...
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin...
amin canim insallah
tebrik ederim canım rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah.....
aminnn insallah canim...
:sm_cool::sm_cool:Mehayım hamişşşş allahımm mbu ne kadarr güzell bir haberrr...Canımmmm o kadar sevindimkii anlatamam.Allahımmm emeklerinin karşılığınıı verdiii.Tebriklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunu:sm_cool::sm_cool:

canim benimmmm cok saol darisi en yakin zamanda basina insallah....ŞenizŞeniz

[ı]tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin...sende ekim annesi oluyosun sanırım..aramıza hoşgeldin[/ı]

tebrıkler mehaycım.a.s.
ALLAH saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.

tebrik ederim canım allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin..........:nazar:

sizi tebrik ediyorum bizde epeydir istiyorduk sonunda 4 haftalık hamileyim insan inanamıyor hala...

tebrik ederim
insallah saglikli bir hamilelik gecirip saglikla alirsin kucagina
cok uzuldun cok agladin rabbim sonunda sanada nasip etti cok sevindim
darisi butun istiyenlere insallah

evet anne olmak gibisi yok
daha dur onun ilk tekmelerini hisettiginde ilk kipirdadigini
hisettiginde dahada iyi anlayacaksin annelik duygusunu
seni cok cok tebrik ediyorum
allahim sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah

tebrik ederim arkadaşım allah hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah darısı tüm bebek isteyenlere

Hayırlı, uğurlu olsun canım, gözünüz aydın, Allah bebeğinize sağlıkla kavuştursun, darısı başımıza inşallah, Rab'bim isteyen herkese en yakın hayırlı zamanda nasip etsin inşallah.

mehaycım tebrik ederim canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım darısı isteyen herkesin ve benimde başıma inşallah

X