Varikosel

meftun33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
15
3
22
Merhaba arkadaşlar. Bende polikistik over var. Eşimde ise varikosel çıktı. İlerlemiş. Bu durumda olup da çocuk sahibi olan var mı?. Çok istiyoruz çocuk sahibi olmayı

Kalmaz insaallah cnm duzelen cok var amelyt olmadan kalanda var okudum burda, ama ilactan sonra cok beklemeyin ve ameliyat olunca tekrr denenir birsure ve en son care tup bebek demis dr u. Simdi aradim bir buyuk bardak suya 3 keciboynuzh kirip agzi kapali sekilde 5 dkk kaynatmis ilk bir hafta sabah aksam icmis sonraki haftalar sdce aksam tok. Bir ay yapmis bir hafta ara sonra bir ay boyle uc ay yapilirmis
Bende denicem, çok teşekkür ederim 🙏 allah razı olsun 🤲

Bende denicem, çok teşekkür ederim 🙏 allah razı olsun 🤲
Arkadaşlar fsh yüksekse benim bildiğim keçi boynuzu kürünü tavsiye edilmiyor.kabak çekirdeği,havuç kürü, l-arginin,e vitamini tavsiye edilir genelde birde arı sütü kahvaltıdan 1 saat sonra tok karnına içmek faydalı tavuk eti eşiniz yememeli.Ben o kadar çok araştırdım ki bu konuları saatlerce .Birde erkeklere özel vitaminler var onlar içildiğinde spermde dna hasarı düzeliyor dilerseniz isimlerini size özelden yazabilirim.İnşallah bir önce bebeğinizi kucağınıza almak nasip olur

Arkadaşlar fsh yüksekse benim bildiğim keçi boynuzu kürünü tavsiye edilmiyor.kabak çekirdeği,havuç kürü, l-arginin,e vitamini tavsiye edilir genelde birde arı sütü kahvaltıdan 1 saat sonra tok karnına içmek faydalı tavuk eti eşiniz yememeli.Ben o kadar çok araştırdım ki bu konuları saatlerce .Birde erkeklere özel vitaminler var onlar içildiğinde spermde dna hasarı düzeliyor dilerseniz isimlerini size özelden yazabilirim.İnşallah bir önce bebeğinizi kucağınıza almak nasip olur
Canım bana yazar mısın lütfen zor durumdayim bu saat olmuş araştırıyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Vitaminlerin isimlerini paylaşırsanız benimle çok sevinirim 😊

X