Var ya...

bu gidişle oturup şöyle ailecek seyredebileceğimiz bişeyler kalmıcak sanırım ... teşekkürler ablacım ... biçoğumuzun düşüncelerine tercüman oldun ...

Bilgegökçe,Cüvcüvüm,Havdur,Tatlıcadıarzu,Elif-isra
Var ya...Yorumlarınıza teşekkürler.İyi ki varsınız

Yeşilim eline sağlık canım.Sonuna kadar haklısın.Ama ben artık tv konusunda seçici davranıyorum.Haftada bir ya da iki dizi.Vazgeçilmezim Yaprak dökümü ve Bizim Evin Halleri. Anne baba ne kadar duyarlı olursa çocuklar da o kadar yönlendirilebiliyor.Benim çocuklarım her programı izlemezler mesela.O furya haline gelen sihirli annem falan var ya,mümkün mertebe izletmemeye çalışıyorum.Reklamlarda gördüklerini genellikle de istemezler çok şükür.Çünkü hakikaten zararlı şeyler olduğunu bilirler.Ama zararlı da olsa nefis bu arada almak zorunda kalıyorum ki üzülmesinler.Ama tv deki reklamlar her dakika gözümüze sokuyorlar unutturmuyorlar ki.Ben rahatsızlık duyduğum konuları RTÜK' e bildiriyorum.Umarım siz de bildirirsiniz.

Link Silinmiştir.

İşte Realist,isteğim bu sesimizi duyurmak ..Burası da çok izlenen yerlerden oldu İnan M.Alinin programını eleştirdik haftasına kalktı..RTUK evet var ama şikayetlerimizi sık sık yinelemeliyiz sağol canım

Yorumuna aynen katılıyorum..Teşekkürler Yalnız82.

hele şu günlerde bu kadar ciddi meseleler varken şıkkıdı şıkkıdı proğramlar sinir yaaaaa

Son düzenleme:
yeşilim yine dolu dolu yazmışsın duygularımızı yazılara dökmüşsün herzaman ki başarınla..ben rahatsız olduğum her programı her reklamı rtuk a yazıyorum ha bi işe yarıyormu bilmiyorum bi faydasını görmedim ama yazmamakta olmaz bişey olmayacak diye ya olursa... bazen bir şeye karar verdiğimizde amann ben yaptım sen yaptın 2 kişiyle 3 kişiyle olacak şeymi diyorlar bence değil benle başlar senle başlar belki 1 ken 1000 oluruz.yazıkki günümüzde saygı neredeyse kalmadı sevgimizide kaybedersek vay halimize...

Yeşilim iki konunu okudum ikiside hemen hemen geçen yılın yaz aylarında değindiğin konular. Ne var biliyormusun hiçbir şey değişmemiş.
Yine capulcuların yağma istekleri devam ediyor.
Yine medya bi yerden gözümüzün makyajını yeniliyor diğer taraftan
bilgilendiriyorum diyerek beynimizi yönlendiriyor.
Herşey aynı demek benim için, ülkem için gerçekten de çok yazık.
Teşekkür ederim inan bu konularına herşey geride kaldı demek çok isterdim.

Farkındamısınız tepki gösterdikçe,düzeleceğine bir sene öncesini arar olduk.Önce yüreklerden sevgiyi,saygıyı,merhameti sildik.Sadece kendini düşünen ve kendi için tüketen bir toplum olduk.Ne kadar kızsak da,söylensekte değişen hiç birşey olmuyor.Dilerim ki,bir sene sonra bugünlerimizi mumla aramayalım.
Pişirdiğimiz komşumuza kokmuştur diye tabak tabak dağıtırken,nerdeyse yenilenle ,içilenle nispet edercesine övünülür oldu.
Ne basında ne beyazcamda artık öğrenecek birşey kalmadı,sadece ve sadece iğrenileceklerle doldu.

Ben bir çok ünlünün bu siteyi takip ettiğini biliyorum. Açtığınız bir çok konuyu okuduklarına da eminim
Ona göre taleplerinizi güzel,yumuşak bir şekilde ifade edebilirsiniz . İstediğiniz konuları açın,yazın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…