Var mı duaya ihtiyacı olan? Nazar, Evlilik ve Eşlerin muhabbeti için...

_BaByLoVe_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
154
8
34
Arkadaşlar merhaba,
Sizlerle yeni öğrendiğim ve denenip işe yaradığını duyduğum iki duayı paylaşmak istiyorum.
Birincisi üzerinizdeki nazar,büyü, kötü göz, kaza,bela gibi musibetlerin kalkması için. Kısmetin açılması niyetiyle evlenmek yada çocuğunu evlendirmek isteyenler de yapıyor. Bu niyetle yapılan bir duadan tam 15 gün sonra bir kişi sözlenmiş..
Unutmayın bunları yaparken kalpten inanmak ve herşeyi gerçekleştirecek ve lütfedecek olan Allah'a niyazda bulunmak çok önemli, bu dualar O'na ulaşmamız için sadece birer araç...

3 hafta üst üste sadece perşembe geceleri yatsı namazının ardından 2 rekat niyet namazı kılınacak, ardından evde bir kenara bir miktar sadaka bırakılacak. Ve imsak vaktine kadar 1000 felak, 1000 tane de nas suresi okunacak. Tabi bunu tek başına yapmak çok zor olabilir. Yani tek başına bir kişinin yaklaşık 5 saatini alır. Bu durumda başkalarına paylaştırabilirsiniz. Yalnız her seferinde niyet sahibinin namazı kılması ve sadakayı bırakması gerekiyor. Bunu 3 perşembe yaptığınızda duanız tamamlanıyor Allah'ın izniyle..3 perşembe sonunda topladığınız sadakayı ihtiyacı olan birine veriyorsunuz ve üzerinizdeki belalardan böylece kurtuluyorsunuz...

Bir diğeri de aniden bozulan evlilikler, boşanma noktasına gelen evliliklerde eşlerin arasını düzelmesine yardımcı bir dua.. Üzeri açık bir suya Taha suresinin 39. ayetini 41 defa, Duhan suresinin 25. ayetini 21 defa okuyor ve 786 kez de besmele çekiyorsunuz. Bu suyu eşinize ya da arasının düzelmesini istediğiniz çiftlere içiriyorsunuz. Yalnız karıştırmayın, ayetlerin numaraları sonlarında yazıyor.Çok denenmiş ve sonuç alınmış.

Umarım denemek isteyenler için de faydalı olur. Allah kabul etsin şimdiden:)

Taha 39. ayet yazdım nete ''Enıkzifîhi fît tâbûti fakzifîhi fîl yemmi felyulkıhil yemmu bis sâhıli ye’huzhu aduvvun lî ve aduvvun lehu, ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.'' Çıktı doğrumudur çünkü bazı yerlerde ''ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.'' yazıyor

Duhan 25. ayet yazdım nette Kem terekû min cennâtin ve uyûn(uyûnin).

Taha süresinde hangi şekli doğrudur

sanırım uzun zamandır kimse uğramamış canım ama inşallah biri yazar

güzel paylaşım ama 1000 tane okumak gerçekten zor olur bi kaç kişi yapsa daha iyi

786 defa “Bismillahi’r-Rahmani’r-Rahim.”ve 613 defa “Selamün kavlen min Rabbin Rahim.”

Bu tertip niyet edilerek 3-5-7-11 veya 21 gün okunursa,bir kimsenin kalbini istedigin yöne çevirmek sevgisini kazanmak mümkündür.Özellikle aileler arası sevgi ve bağlılıklar için daha etkilidir. Diye bir yazı okudum bunu uygulayan varmı ve hiç konuşmadan bir keredemi okumam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…