Van da riskli gebelik doktor önerisi

Sevimsiz01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
419
236
34
merhaba herkese.
Eşimin işi dolayısıyla Van a taşınacağız. Ben yakın zamanda 2.düşüğümü yaptım. Biri 10 haftalık diğeri 12 haftalıktı. Normal bir doktora gitmek istemiyorum artık. Riskli gebelik uzmanlarına gitmek istiyorum.
Van da önerebileceğiniz bir doktor var mı ?

Bulunduğunuz şehirde üniversite hastanesinin genetik bölümüne gidip pıhtılaşma ve genetik testlerini yaptırın onların çıkmasi 1 ayı buluyor sonra Van da direkt tedaviye başlarsiniz

Bulunduğunuz şehirde üniversite hastanesinin genetik bölümüne gidip pıhtılaşma ve genetik testlerini yaptırın onların çıkmasi 1 ayı buluyor sonra Van da direkt tedaviye başlarsiniz
Daha çok yeni kendimi toparlayamadım. Taşınmamıza da 1 2 hafta var çok süre yok. Yine vaktim olursa giderim yine.

Onu ihmal etmeyin yeniden hamilelik olursa pıhtılaşma varsa iğne başlanması lazim
Pıhtılaşma üzerine yoğunlaşmadı ama bağışıklık sisteminde bir sıkıntı var dedi. Çnkü herşey yolunda giderken birden atıyor bebeği. Bebeğin gelişimi kalp atışı normalken birden kanamayla sancıyla atıyorum. Ama 6 7 haftadan snra lekelenmeler bazen kanamalar başlıyor. Vücut bir yerde sinyal veriyor

Pıhtılaşma üzerine yoğunlaşmadı ama bağışıklık sisteminde bir sıkıntı var dedi. Çnkü herşey yolunda giderken birden atıyor bebeği. Bebeğin gelişimi kalp atışı normalken birden kanamayla sancıyla atıyorum. Ama 6 7 haftadan snra lekelenmeler bazen kanamalar başlıyor. Vücut bir yerde sinyal veriyor
Kartizon tedavisi gibi bir şeye başlarlar ihtimalen

X