Vakıa Suresi Okuyoruz

Tabiki canim duzenli bildirim yapabilirim dersen eklerim. Bu gunluk listrmizi bitirdik yeni listeye aksam namazindan sonra baslariz.
Teşekkür ederim canım yok yaparım

Herkes okurken niyetini kendi içinden mi belirtiyo veyada sonunda dualama mi oluyo o kısmı anlayamadim sadece canım

Birde Aksam namazindan sonra mi okunması gerekiyo şuan okuyabilir miyim

Herkes okurken niyetini kendi içinden mi belirtiyo veyada sonunda dualama mi oluyo o kısmı anlayamadim sadece canım

Ben söyleyeyim
Oncelikle bu sure zenginlik suresi o amacla okunuyor ornek vereyim ev sahibi olmak istiyorsunuzdur ya da iste para falan
Dualar bittikten sonra mesela size okundu ya,sizin niyetinize..
Kendi duanizi ediyorsunuz

Evet aksam namazindan sonra sonraki gün aksama kadar bitirmeye calisiyoruz genelde gece sürüyor yani okuma 9 10 12 1

Canim suan da okunur tabi ki ama biz aksam listeyi bitirdigimiz icin aksam baslayacagiz.
Simdi okursak bir gunde 2 defa 41li okuma yapmis olacagimiz icin aksam baslayacagiz.
Niyetini icinden de yapabilirsin burdan da paylasabilirsin canim nasil icinden geliyorsa.

41 li okuma vakianin hatim sayisi oldugu icin sayilarimizi okudukca okudum seklinde yaziyoruz ki duasi okunan arkadas duasinin bittigini gorsun. Duan bitince sen de gonlunden gectigi sekilde duani yaparsin canim.

Ben söyleyeyim
Oncelikle bu sure zenginlik suresi o amacla okunuyor ornek vereyim ev sahibi olmak istiyorsunuzdur ya da iste para falan
Dualar bittikten sonra mesela size okundu ya,sizin niyetinize..
Kendi duanizi ediyorsunuz
aa öyle mi internette her türlü dilek icin yaziyodu benim farklı bi duam vardi onun için dusunmustum ama

Canim suan da okunur tabi ki ama biz aksam listeyi bitirdigimiz icin aksam baslayacagiz.
Simdi okursak bir gunde 2 defa 41li okuma yapmis olacagimiz icin aksam baslayacagiz.
Niyetini icinden de yapabilirsin burdan da paylasabilirsin canim nasil icinden geliyorsa.

41 li okuma vakianin hatim sayisi oldugu icin sayilarimizi okudukca okudum seklinde yaziyoruz ki duasi okunan arkadas duasinin bittigini gorsun. Duan bitince sen de gonlunden gectigi sekilde duani yaparsin canim.
Teşekkür ederim canim
Benim daha farkli bi dilegim var rizkin dışında peki o niyetle okusam olur değil mi

:) yok canim ne özel olcak evlilik niyetiyle :))

Canim evlilik niyeti ile yasin suresinin daha cok faydasini gorursun. Vakia okumak istersen de eklerim tabi ki sonucta niyet onemlidir.
Vakia ile zengin bir evlilik yaparsin :) saka bir yana vakia daha cok is, rizik, borc, mal mulk,para gibi seylere daha cok okunur canim.
Listede kalabalik olursak arada bir 41 yasin de okuruz dualarimizin kabulu icin.

Rabbim guzel bir evlilik nasip etsin hem sana hem isteyen herkese insAllah.

Canim evlilik niyeti ile yasin suresinin daha cok faydasini gorursun. Vakia okumak istersen de eklerim tabi ki sonucta niyet onemlidir.
Vakia ile zengin bir evlilik yaparsin :) saka bir yana vakia daha cok is, rizik, borc, mal mulk,para gibi seylere daha cok okunur canim.
Listede kalabalik olursak arada bir 41 yasin de okuruz dualarimizin kabulu icin.

Rabbim guzel bir evlilik nasip etsin hem sana hem isteyen herkese insAllah.
Canım ya çok tatlısın :)) doğru diyosun önemli olan niyet sizleri çok sevdim hemde yari yolda birakmamak için varim bende sonuctq bu da rabbimin kelamı ve niyetimi biliyo olmazsa bile dua her daim şart kulluk gorevi

Güzel dileklerin için çok ama çok teşekkür ederim❤

Canım ya çok tatlısın :)) doğru diyosun önemli olan niyet sizleri çok sevdim hemde yari yolda birakmamak için varim bende sonuctq bu da rabbimin kelamı ve niyetimi biliyo olmazsa bile dua her daim şart kulluk gorevi

Güzel dileklerin için çok ama çok teşekkür ederim❤

Biz seninle daha once de ayni topikte okuma yaptik diye hatirliyorum canim :)
Simdilerde aktif olmayan bir Ya Latif topigi vardi yanlis hatirlamiyorsam orada okuduk :)
Hafizam kuvvetlidir ama yaniliyor da olabilirim :)

Rabbim hepimize dileklerimizi yasamayi nasip etsin insAllah.

Bu gun ben de musait olamadim canim benim yarin okuruz.

Biz seninle daha once de ayni topikte okuma yaptik diye hatirliyorum canim :)
Simdilerde aktif olmayan bir Ya Latif topigi vardi yanlis hatirlamiyorsam orada okuduk :)
Hafizam kuvvetlidir ama yaniliyor da olabilirim :)

Rabbim hepimize dileklerimizi yasamayi nasip etsin insAllah.

Bu gun ben de musait olamadim canim benim yarin okuruz.
eevt canim bende seni hatırlıyorum bi an emin olamadim benzettim mi dedim yanilmamisis ❤🙏
Ben dun 3 tane okudum canım okudukça yazicam :)

X