Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlarrr nasılsınızz biz 7 aylık olduk :) ama zor butun gunum onunla ıyıydı ıstahlıydı ıstahsızdı derken deviriyorum günleri hazal gokce zEALEA DOGUMLARINIZ GELMIS INANAMIYORUM DICEM NORMAL BIZ 7 AYLIK OLDUK:) Allah herkese nasip etsiiinnnn bu guzel yuce duyguyu hepınızı ozledım :)

Doğum yapan arkadaslar acaba normal mi yaptınız az kaldı ve korkuyorum

bende 1 aylık evliyim vajınısmustum buraya uye oldum konustum anlattılar bana ve 3 gun iiçinde yendim hamdolsun darısı basarmaya calısanların basına

selam bacımm doğurdun mu? nasılsın?

valla öylee az kaldııı bacımmmm son haftalara yaklaşıyoz ..sizede maşallah 7 ayy ha zaman nasıl akıp geçiyorrr
bizlere de dua edin hanımlar...şimdilik normal doğum olarak görünüyorrr bakalım ne olucak...

canım maşallah diyeyim önce...
rabbim tastamam sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.doğum anında yapılan dualar çok önemliymiş.o anda inşallah bizim içinde dua et.ne güzel mutlu günleri yaşamakta varmış.umarım bende ve isteyen herkes anne oluruz.bende bu güzel günleri görürüm inşallah...
hayırlı kolay doğumun olur inşallah gökçecim.Allaha emanet ol...

emin ol sadece doğum anı değil tüm hamileliğimde dua ettim... hiç bir zaman unutmadımmm sizleri ve o şekilde geçirdiğim yıllarımı ... rabbim tez vakitte bu dertten kurtulmayı ve anne olmayı nasip etsin isteyen herkese bacımmm...

selam arkadaşlar çooooook uzun bir aradan sonra ilk defa giriyorum. belki bir çoğunuza saçma gelebilir ama o kadar duygulandım ki giriş yapınca gözlerim doldu. ne günler geçirdik burada ve buraya gelmeden önce diğer topicte. Allah ıma binlerce kez şükürler olsun. oğlum la 7 ayı devirmek üzereyiz. ilgi isteyen ve uslu olmayan bi bebekti :) o yüzden ne kadar grmek istesem de giremedim. ama çok özlemişim burayı sizleri sohbetlerimizi dualarımızı. Rabbim herkesin dileğine cevap versin, gerçekleştirsin inşaallah.

sessizce ben yaramazpisi arka arkayaydı. sessizce nin oğluşu abi biz ortanca yaramazınki kardeş oldu :) aslında burda doğanlar doğacak olanlar hep kardeş olacaklar.
Allah ım sahip olanlara yavrularını bağışlasın. olacak olanlara kavuşmayı nasip etsin. hamile kalmak için bekleyenlere ise tez ve hayırlı zamanda nasip etsin inşaallah hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

Amin amin amin lutfen bana da yardimci olur musunuz bende bebek istiyorum artiknolur

Nolur bana da yardim edin bende bebek istiyorum allah rizasi icin nasil yendiniz zor durumdayim nolur

Mrb 10 kasimda yendim vajinismusu ve bebek istyrmm :)) Rabbim hepimize nasip etsn insallah

Cok şükür yenmisiniz bana da yardimci olur musunuz bende bu illetten kurtulmak istiyorum nolur yardim edin
Vajinismusu nasil yendik hikayelerimiz bolumunu oku once kendine guven hastalik olmadigini bil yanliz degilsin esin her zaman destekcindir eminim ne zamandir vajinismussin ?

3 yildir canim koca bir 3 yill
Ben 8 yil yasayani da gordum benim gibi 3 gumde yeneni de ben psikologa gitmedim buradaki arkadaslarla konusup onlari dinledim denedim ve basardim sende yapabilirsin once parmagimi sokmakla badladim işe oraya bisey girebilecegini kafamda yer yaptim daha sonra kayganlastirici kremle esimin parmagiyla denedim onuda yaptim ve 3. Gunde kayganlastirici kullanarak kendim elimle esiminkini almaya calistim esim ilerledikce derin derin nefes alarak ve ikinarak yarisini ve sonra hepsini alabildim ve eminim sende yapabilirsin sadece guven kendine kasma

Canim ne kadar suruyor bu egzersizler keske senin gibi olabilsem keskeee

Canim nasil yendin bana da yardimci ol allah rizasi icin bektim artik kendimi ezik gibi hissetmekten nolur
Kendini ezik falan hissetme cok normal ve dogal bisey bu burada olan herkes yasadi tipki senin gibi oncelikle egzersize hemen basla mesela ben ok markasinin kayganlastiricisini kullaniyorum sende alabilirsii bi kayganlasririciyi kullanarak once kendi parmagini oraya sokmaya calis ve organini tani oraya bisey girebilegini kafana sok daha sonra esinin parmagini dene ama bunlari hep ya vazelin yada kayganlastirici ile yap on sevismeni uzun tut korkma serbest birak kendini bilmiyorum sadece ben mi oyleyim ama sana tavsiyem yatagin ucunu kullan esin ayakta yatagin ucunda olsun sen yatagin yarisindan ayaklarin asagi asilacak sekilde uzan ve esin bacaklarini kendi bacaklariyla tutabilir ben boyle yapabildim ve sonra esininkini kendi elinle vajene yerlestir vee sonra kocam yaklassin sana saril ona derin derin nefes al beb yapabilirim yapabilirim de sakin pes etme biliyorum canim yapabilirsin bugun olmazsa yarin yarin olmazsa obur gun ama olucak guven kendine bu hastalik degil sadece psikolojik bi rahatlamaya ihtiyacin var basarabilirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…