Vajinusmusu yendim

bayan muhendis

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
5
1
32
Arkadaslar hepinize merhaba,
2 yıldır evliyim ve benim ile aynı durumu yaşayan varsa diye tecrübelerimi yazmak istedim. vajinusmus sizi daha fazla yıpratmasın. Kendisi tam bir ertleme hastalığı, bu süreçte siz ve eşiniz çok fazla yıpranıyorsunuz. Bir an önce doğru bir tedavi almak çok önemli ben de canım hocam Nazife Ergen’den dermanımı buldum. Kendisi ilgili,güler yüzlü ve bu hastalık için nasıl yol göstereceğini bilen son derece profesyonel yaklaşım sağlayan bir doktordur.
Kendi korkularım yüzünden denemeye bile cesaret edemeyen benim için Nazife hocamla tedavi sonu mucize gibiydi. Evliliğimde yeni bir sayfayı sayesinde açabildim

Gözünüz aydın

Bende doktora gittim egzersizler denedim dilatör kullandım tek bir şey merak ediyorum henüz başaramamış birisi olarak ilk girişteki ağrıyı tarif edebilir misin bana senden rica etsem nasıl bir açıyla karsilacagimi bilmediğim için çok fazla geriliyorum yardımcı olursan çok sevinirim

Haklısın ben de geriliyordum ama inanki bu yaşadığımız strese değecek bir acı olmuyor.
Acı olarak da diyemem sızlama şeklinde oluyor genelde o da kısa süreli oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…