Vajinusmus

En azindan yeneyim de bahanesi (yaptıklarına bahane olamaz ama) olmasin diyorummHem de kendim icin yeneyim en cok.Belki de anlayışlı ilimli baska biri olsaydi karşımda boylr bir sorunum bile olmayacakti maddi manevi bana yardimci olmuyor herturlu imkani varken ama ben yenmek ve gormek istiyorum degisirse duzelirse ne mutlu düzelmezse ben de yoluma bakarim hastaligimi da yenmis olurum insallah Allahn izni ile her turlu mucadelemi verdiğim icin de gönlüm kafam rahat olur.Ben elimden geleni yaptim tum kotu sartlara rağmen derim.Ama mucadele etmeden savasmadan gitmek istemedim
Hakkında hayırlısı olsun

Öncelikle merhaba ben 3 buçuk yıldır evliyim nalet bir hastalık vajinusmustum nerdeyse boşanmaya kadar gitmiştik eşimle hic bir şekilde yapamior ayaklarımı kapatıyor nefesim daralior eşimi itiyordum denemk istediğimizde yapmaya çalışırken ağlıyor çığlıklar atıyordum aşırı zor günler yıllar geçirdim hata 4 ay önce özel bir hastanede vajinusmus tedavisi dediler kandım bende 6 bin TL para verdim bakın o kadar adı var özel bir hastane olmasına rağmen beni inandırdilr vajinusmusu yeneceğime anestezi tedavisi oldum özel pembe oda var hastanelerinde belden aşağımi uyuşturdular hiç bir sekilde ayaklarım felç gibiydi eşim orda yaptı karısı oldum 3 gün denemedik eşimle özel bölgemde yanma olduğu için 4 ay oldu 4 aydır bidaha yapamadık hastaneden sonra şimdi iyiyim korkmuyorum ayaklarım kapanmıyor evet ama aşırı ağrı ve sanki süs biberi sürmüşler gibi yanma var ilişki ye gireceğimiz sırada yarısı giriyor ve sonra ağrı yanma başlıyor hepsini alamiorum eşim öyle yarisi bazen sadece başı için deyken boşalıyor yani sormak istediğin şu birincisi ağrı ve yanmam için ne yapmalıyım ikinci sorum ise yarısı ve bazen sadece başı için deyken boşalınca hamilelik olurmu?

X