Vajinusmus

Hasibeamamutsuzzz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2021
33
10
Veeee o kadar çabadan sonra bende vajinusmusu yendim 1 sene uğraştım ağlama krizleri evlillikte baya sorun yaşadım kendimi eksikli gibi hissediyordum benden sonra evlenen kişiler hemile.bile kalmısti çok kez denedik ama çok kasıyordum baya bı uğraş sonucu çabaladım ama.yendim 3 defa özel hastanede doktora gittim hiç bişey olmadı psikologla görüşmedim evet iyiki de görüşmemisim bir dünya para bence başka bı hastalık için gittiğim devlet Hastanesinde ki kadın doğum doktoruna sordum kızlık zarım kalın mi ilişkiye giremiyorum diye ve evet biraz kalın istersen alırız dedi özel hastanede yaklaşık olarak 6 7 bin tl arası istemişlerdi devlet hastanesinde bu işlemin yapıldığını bilsem ilk evlendiğim zaman giderdim kesin ameliyatım sorunsuz geçti ve şuan rahatlıkta ilişkiye girebiliyorum evet hala bazen kendimi kastığım oluyor ama bı şekilde ilişkiye giriyorum benim gibi olanlara tavsiyem eğer özel hastanede fiyat yüksek olursa bı devlet hastanesine de sormaları gerçekten büyük bi rahatlık dilatör sette almıştım ama hiç bı ise yaramadı bende yapamadım ve ben bu hastalığı böyle yendimmm 🤗

Kızlık zarının kalın olması vajinismus değil ki? Psikologlara bi ton para deyip kötülemişsiniz, zaten vajinismus olan biri bunu yaşayan başka birinin derdini anlar, işin uzmanından yardım almayı da garipsemez sizin yaptığınız gibi. Sevindim atlattığınıza ne diyelim.

Kızlık zarının kalın olması vajinismus değil ki? Psikologlara bi ton para deyip kötülemişsiniz, zaten vajinismus olan biri bunu yaşayan başka birinin derdini anlar, işin uzmanından yardım almayı da garipsemez sizin yaptığınız gibi. Sevindim atlattığınıza ne diyelim.
Ben kimseyi kötülemedim.bence diyerek orda belirttim zaten herkesin kendi kararı benim için biseyler konuşularak bu konuda atlatilacagina inmadigim için öyle söyledim. Sizin de bu kibar bı dille anlatışınız için teşekkür ederim yinede 🙃

X