Vajinusmus

Dunyamutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
800
585
VAJİNUSMUS KENDİ CABAMLA YENDİM..
Ben yaklasık 7 aydır evliyim ve bu konuyla ilgili cok sıkıntı cektim hep sıkıntıya üzüntüye düştüm herseferinde sağolsun eşim destek oldu. Ben hastaneye gitmek istedim eşim durdurdu sen yapıcaksın yaparsın dedi hep. En sonunda gidemiyorum da hastaneye utanıyorum burdan bi cok konu araştırdım ve bi arkadasımız kendi kendine yenmiş ve beni gaza getirdi oturdum söylediklerini yaptım ve başardımmm ( parmak egzersizleri) O kadar mutlu oldum ki sonrasında eşimle faaliyete gecirdim ve suan öyle mutluyumki, kızlar sıkıntı yapdıkcaa kafada büyüyor doktor da bana çözüm olamaz diye düşündüm ve o kadar zamanım ve maddi durumum olmadığndan bu işi kendim hallettim tabiki 7 ay gibi bi süremi aldı. anne olamıycam düşünceside beni yedi bitirdi cok kötü günlerdi Allaha şükür kurturdum Allah da kısmet ederse eli ayağı düzgün sağlıklı bir evladım olur inşAllah cinsiyet hiç önemli değil.. Pes etmeyin kızlar..

Tebrikler gözünüz aydın daha önceden bu sıkıntıyı yaşamış biri olarakdan yaşadıklarınızı hissedebiliyorum.mutluluklar

Bende 4aylık evliyim dün eşimle yendik her zaman her şekilde hep yanımda oldu onun sayesinde başardım.Kayganlaştırıcı kullanmadan hemde sevincimden ağladım inşallah rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip eder

Tebrik ederim darısı başıma inşallah

İsteyince oluyormuş emin ol seni anlıyorum inşAllah başarırsın istersen bende yardımcı olabilirim
Kızlar bende yeni yendim de ilişkiden sonra idrarımda yanma oldu, yaşayan varmı hangi bölüme gidicem acaba kadın doğuma pazartesi gidicemde o bakarmı bunada ?

Kızlar bende yeni yendim de ilişkiden sonra idrarımda yanma oldu, yaşayan varmı hangi bölüme gidicem acaba kadın doğuma pazartesi gidicemde o bakarmı bunada ?
İdrar yolu enfeksiyonu olabiliyor canım üroloji de olabilir

Kendime aparat siparişi verdim hala gelmemiş onu bekliyorum işaret parmagimin hepsi değilde birazını sadece koyabiliyorum
Harika bir adım atmışın aparat gelsin gene konuşalım bu arada nefes kegel egzersizlerini yap ben seni bir topiğe etiket yapmıştım ya orayı takibe al oku orda çok şey paylaşıldı birde doktor Müjdegül Karacanın videolarını izle vajınusmusla ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…