Vajinoplasti ameliyatı olanlar...

Damla27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2020
49
10
31
Merhabalar. Ben 17 Kasım'da vajinoplasti ve labioplasti ameliyatı oldum. Sorum vajinoplasti ameliyatı olanlara. Cinsel perhiz kaç hafta sürdü. İlk ilişki nasıl oldu ve sonuçtan memnun kaldınız mı ? İstediğiniz darlık oldu mu? Ben 4 hafta oluyor ameliyat. Sonuç için birkaç haftam var .

Merhaba canım ben de hem labioplasti hem vajinoplasti oldum. İlk birlikteliğim bugün tamamen bi facia diyebilirim yalnız seni korkutmak istemem. Geneli memnun sonuçtan. Benim vajina girişinde uçuk gibi bşyler çıktı ameliyattan sonra Dr uçuk kremi verdi ama bugün orası çok acayip bir şekilde acıdı. Eşimi ittim üzerimden dayanılacak gibi bir şey deildi eşim de acayip kızdı. Bu şekilde devam ederse çok ciddi sorunlar yaşayacağım

Hadi ya üzüldüm sizin adınıza... Ameliyattan kaç hafta sonra birliktelik yaşadınız. Birde aslinda genellikle bu ameliyatı olanlar ilk denemelerin zor olduğunu söylüyor. Canınızın acıması darliktan dolayimi acaba ? Çok sordum kusura bakmayın. Kendinize iyi bakın...

Canım bugün doktora gittim yırtılma olmuş dikiş atmış anladığım kadarıyla ilişki ikinci bi emre kadar yasaklandı. Aslında ameliyat iyi geçmiş. Bu ameliyatı yapan bi doçent doktora daha gittim bugün. Doktorun ameliyatı mükemmel yapmış İlk ilişkide zorlanma olmuş dedi. Bide kişisel olarak geç iyileşen bi dokun var sanırım yırtılma dışında başka bir sorun görünmüyor ameliyatın tekniğinden kaynaklı geç iyileşme de olabilir dedi

Çok geçmiş olsun. Benim cinsel perhiz normalde 6 hafta ama ben 8 -9 hafta beklemeyi düşünüyorum. Sonuçta kesildi , dikilde iyice dikişler kaynasın sonra düşünüyorum. Gelişmeleri konuşuruz daha sonra. Sağlıklı günler.....

Sizin ilişki perhizi bittimi. Nasıl geçti. Ben de 10 gün önce vajinoplasti oldumda

Sizin ilişki perhizi bittimi. Nasıl geçti. Ben de 10 gün önce vajinoplasti oldumda
Hayır cnm. Daha iki hafta var . Bende merak içindeyim. Aslında doktorum 6 hafta dedi ama ben etin ete kaynaması için iki ayın dolmasını bekliyorum. İnş sonuç istediğimiz gibi olur. Sizide geçmiş olsun.

Hayır cnm. Daha iki hafta var . Bende merak içindeyim. Aslında doktorum 6 hafta dedi ama ben etin ete kaynaması için iki ayın dolmasını bekliyorum. İnş sonuç istediğimiz gibi olur. Sizide geçmiş olsun.
Teşekkür ederim. Ya benim doktor kesin 2.5 ay dedi. Dışardaki dikişler neysede icerdekiker sanki geç öyledir diye. Benim normal doğumda 4 dikiş oldu sadece onun için 40 günde iyileşti bu içerde baya var. Siz hangi kremleri kullanıyorsunuz. Erken e
İylesmesi için

Erken iyilesmesi kreme bağlı değil aslında. Kremler ağrılar ve mikrop kapmamasi için . Erken iyileşme için senin bol bol dinlenmen , uzanman gerekiyor. Vajinayı ıslak bırakma. Doktorunun verdiği ilaçları aksatma. Ben yanlış hatırlamıyorsam bana frucin ve anestol adinda iki krem verdi.

Banada furacin hametan verdi birbirine sur elinde sonra karıştır ve sur. İnşallah duzeliriz

Kızlar bu genişlemeniz normal doğumlarla alakalı mı?

Banada furacin hametan verdi birbirine sur elinde sonra karıştır ve sur. İnşallah duzeliriz
Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah istediğiniz gibi olur. Ben de olmak istiyorum ama hem korkuyorum hem de pek bilgim yok. Biraz anlatırsanız çok sevinirim. Normal doğumda 10 civarı dikişim oldu bir buçuk yıl geçmek üzere. Genel anestezi mi oldu, çok ağrı oldu mu, hangi ilde,hangi doktora oldunuz? Ve tabiki fiyatı çok merak ediyorum?
Cevap yazarsanız çok sevinirim

Teşekkürler inanın okadar zor değil doğum gibi aynı içten dıştan dikis yapıyorlar tek fark vajina güzelleşiyor ve 2.500 e yaptırdım doktorum doğum yaptığım doktordu. Bir kaç yere gittim ama hiç içime sinmedi. Bide belden aşağı uyusturdu. Eğer tam kararliysaniz. Sadece doktor önemli bütçem hiç yoktu ama artık eşime dedim olmuyor böyle ben rahatsızım İnce n için herhangi problem yoktu.

Cnm hiç korkma. Ameliyat olduktan sonra iki üç gün ağrı sızı oluyor , oda ilaçlarla diniyor. İlk bir hafta on gün dikkatli olmak gerekiyor, ne kadar dinlensen o kadar iyi. Ben belden aşağı uyusturuldum. Labioplasti ve vajinoplasti beraber oldu. Şimdi sonucu öğrenmek için iki üç haftam var. Şimdi 7 hafta oldu. Tamamen iyileştim....

İçimi rahatlattiniz. Eğer buradan yazamazsaniz özelden de olsa doktor ve hastane adı yazar mısınız çok sevinirim. Ben de zor durumdayım hem hissetmiyorum hem idrar kaçırma problemim oluştu

Merhaba gecmis olsun oncelikle ameliyat sonrasi herhangi bir sorun yasadinizmi acaba cogu kisiler iliskilerinde kuruluk problemlerini uzun sure yasadiklarini ve bunun agrili acili birliktelige sebep oldugunu yazmislar rica etsem benimle paylasirmisiniz surecinizi

Cnm ben ameliyatı oldum ilk iki gün içerisinde sizi şeklinde ağrılarım oldu. Süreci kolay atlattım. İlk iliskiye gelince de evt . Biraz zor oluyor ben doktorumun tavsiyesi ile kayginlastirici kullandım. İlk birkaç deneme de ağrı oluyor. Nasıl ki ilk birlektelikten sonra vajinanın alışmasında ağrı yaşıyorsak , ameliyattan sonrada öyle oluyor. Ama ben ilk birlesmeyi beklediğimden kolay oldu. Iyi ki yapmışım diyorum. Ins sizin içinde iyi geçer . Sağlıklı günler.....

Tesekkur ederim cevapladiginiz icin İliskide Agrisiz acisiz normale donme sureciniz ne kadar zaman aldi sorun yasayan cok oldugundan neyi nasil degerlendirmem gerekli inanin aklim karisti kusura bakmayin soru sorup durdum

Gecmis olsun, ben de olmak istiyorum da merak ettigim operasyondan sonra evde kac gün yatiyorsunuz , günlük isleri yapabiliyormusunuz? Küçük kizim var da ona göre annemi cagiracagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…