Vajinismusu yenmek

Ben de 5.5 yıllık evliydim. 2-3 yere terapiye gittim. ama hepsi hüsran, para tuzağı en son gerçekten sadece bu işte uzmanlaşmış bir cinsel terapiste gittim. keşke ilk ona gitseydim. isim vermem reklam olur belki yayınlanmaz ama yardımcı olmak isterim. hiç umudunuzu yitirmeyin 5 yıllık evli ve kurtulmuş bir eski vajinismus hastası olarak bunu söylüyorum. Her gün dua ediyorum. şimdi bebek istiyorum. allah isteyen herkese nasip etsin.

Çok sevindim sizin adınıza bende yendim şükürler olsun

Özelden doktor ismi verebilir misiniz

ben de merak ettim nasıl yendiniz
Canım bende bir yıldır savaş veriyorum vajinismusla, artık beni çok yıpratmıştı bu durum korkumun üstüne gitmem lazımdı. Son günler de çok fazla deneme yapıyorduk dilatörlerle çalışıyordum ama bacaklarımı ve vücudumu öyle çok kasıyordum ki girişe hiç izin vermiyordum
Öncesinde Şubat ayında doktora gitmiştim 3 seans oda bana pek fayda etmedi Yendiğimiz gün ben üsteydim ama öncesinden ön sevişme yaşadık o sırada aklıma hiç getirmedim o anın tadını çıkardım ardından ben üste geçtim ıslaklık yeterince gelince kayganlaştırıcı bile kullanmadım ne o gün ne o günden beri yavaş yavaş bastır cek yaptım bir kaç defa vajenin genişlediğini fark ettim kendimi daha da rahat bırakınca giriş gerçekleşti. Abarttılan gibi bir acı yaşamadım aslında hiç acı yaşamadım evet bi yanma hissi ve baskı oldu oda çok normal daha sonrasında genel de misyoner pozisyonu uyguluyoruz bacak kasma gibi bir durumum da kalmadı çok şükür herşeyi önce kafa da bitirmek gerekiyor çünkü beyin ne derse vücut onu uygulamaya koyuyor İnşAllah sende ve diğer arkadaşlarımız da bir an önce yenersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…