Vajinismusu yenenler yardim edin

Onikiagustos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
584
774
26
Merhaba ben 2 aylık evliyim ve iliskiye giremiyorum doktora gittim psikolojik bir şey olduğunu tedaviye başlamam gerektiğini söyledi. Ben burda evde kendi kendine yenen arkadaslari gördüm birbirine destek olarak yenmisler. Bu kadar parayı vermek yerine yardımınızı istiyorum. Önceden degdiremiyordum bile şuan degiyor hatta eşim zorluyor ama kastigim için bi türlü girmiyor. Yenen arkadaşlar yardım edin bana

Seni aktif olduğumuz topik var oraya etiket yaptım canım gel

Psikolojik kendini rahat bırak kasların gevşesin ilk birkaç saniye evet acı var ama inan dayanılır sonrası olmuyor vücut alışıyor işte o acı gözümüzde büyüyor inan bende 2 yıl evliyim 1 yaşında kızım var yeni yendm bende doktora da hc gtmedm bence sakinleş ve orası senin vücudun onun işlevi oraya brşey girebilir inan buna sonrası gelir

Seni aktif olduğumuz topik var oraya etiket yaptım canım gel
merhaba beni de alırmısınız

Önceden degdiremiyordun artık degdiriyorsun bu bile bir adımdır dilatör seti ile başlayabilir sin en ufagıyla başla kayganlastırıcı kullan mutlaka yeneceksiniz ☺ bol bol dilatör Le alıstırma yapın göreceksiniz çok kolay

Ben dilator kullanamam çok tiksindiriyor beni parmak egzersizi yapiyorum şuan. Siz dilatorle mi yendiniz

Parmakla yenebilir miyim 2 parmak yeterli olur mu sizce
Şimdi ben doktor değilim yanlış bişey söylemek istemem. Kendimden örnek verıyım. Ben doktorla yendim bunu. Doktorum dilatör çalışması verdi günden güne dilatörlerin boyutu büyüdü en büyüğünü alabildiğimi görünce eşli denemelere geçtim. Herşey kademe kademe ilerliyor bir anda olmuyor sabır lâ ilerleyin acele etmeyin ☺ siz benden daha cesaretlisiniz evde parmak egzersine başlamıssınız gerçekten bravo ben ucunu bile değdiremiyordum

Bana ve benim gibilere dua edin olur mu bizde yenelim sizin gibi

Bana ve benim gibilere dua edin olur mu bizde yenelim sizin gibi
Parmak egzersiz ı yapabiliyorsanız zor yeri geçmişsiniz buna inanın moral için söylemiyorum. Bir de müjde gül karaca diye bir doktor var youtube da vajinismus yapan mitler diye videolari var tavsiye ederim. Baska soracagınız bir şey olursa her zaman burdayım kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…