VAJİNİSMUSU EVDE YENMEK

melosunuz06

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
174
28
27
KIZLAR VAJİNUSMUSU EVDE YENENİNİZ VARMI BİR ÇOK BAŞARI HİKAYESİ OKUDUM AMA BİR KISMI VEMCAİNE SPREY KULLANDIĞINI SÖYLEDİ BENDE ALDIM KULLANIM ŞEKLİNİ NASIL YAPACAĞIM KULLANAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ? LÜTFEN BU VAJİNUSMUS BELASINDAN KURTULMAM LAZIM ARTIK

Bebe yaği denediniz mi

Bende bebe yağıyla denedim hep hâlâ da kullanıyorum o spreyler yakıyor ve zararlı bi faydası yok bence. Kendi kafanızda bitirmeniz lazım öncelikle psikolojik bir sorun bu

Bende bebe yağıyla denedim hep hâlâ da kullanıyorum o spreyler yakıyor ve zararlı bi faydası yok bence. Kendi kafanızda bitirmeniz lazım öncelikle psikolojik bir sorun bu
Ben zeytinyağı artı o spreyle deniyorum şimdilik bugün parmakta aldım ama inşallah devamı gelir oralarda dolaştı eşim gerilmedim sadece saçma şekilde gülmeye başladım

Ben zeytinyağı artı o spreyle deniyorum şimdilik bugün parmakta aldım ama inşallah devamı gelir oralarda dolaştı eşim gerilmedim sadece saçma şekilde gülmeye başladım
Hergün devam edin tam alabilin iki parmak daha sonea rahat olduğunuzu hissettiğiniz an deneyin olur inşallah

İliskiye gireceğiniz zaman ıkınmak rahmi açıyor

Hergün devam edin tam alabilin iki parmak daha sonea rahat olduğunuzu hissettiğiniz an deneyin olur inşallah
Bu iyi bir gelişme o zaman öyle kabul ediyorum çok mutlu oldum böle bile eşim çok sevindi gözünde ışık gördüm o kadar bıkmıştık ki ikimizde bu bile çok iyi geldi

Evet ama önemli olan egzersize devam etmek bir kere parmak aldım oldu demeyin denemeye devam edin kendinizi rahat bir sekilde bırakana kadar artık

10 sene önce yaklaşık 6 ay vajinismus ile uğraştim.6 ay sonunda işin ehli bir Dr a gittim.
İlk muayenemde herşey normal dedi ve bir iki egzersiz önerdi 6 ay sonra 3 gün sonra düzenli egzersiz yaparak yendim

Ben yendim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…