Vajinismusdan dolayi Ayrilcaz.

Kelebek12345678

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
28
2
25
Merhaba,
Belki bu soru cok soruldu evet ama danişmak istedim.
Yanlaşik 5 senedir Evliyiz. Severek Isteyerek evlendim 19 yaşindaydim. En baştan beri ilişkiye giremiyoruz. 3 kere Tedaviye gittim istanbulda. 1 kere de psikolojik online tedaviye başladim. Ama malesef hiçbiri tamamiyle sorunumu cözmedi. Evet dilatörü alabiliyorum ama korkuyorum acikcasi. Kasilmalarim devam ediyo. Ve artik bir Karar aldim Bu Konuyla ilgili Hic bir çaba göstermicem, cünkü inanin gücüm kalmadi. Kapattim bu Konuyu. HASTAYİM VE BÖYLE KALACAK. Yapcak birşeyim yok herseyi denedim. Eşime de bunu acikladim. Beni cok seviyor. Ama yinede aile kurma hayali var coçuk istiyo. Ilkşki istiyo ama ben ona bunlari veremicem. Aranizda ayrilanlar varmi ? Cevrenize neden olarak ne söylediniz?
Lütfen yardim edici bilgi verin dalgaya vurmayin. Teşekkürler

Merhaba,
Yanlaşik 5 senedir Evliyiz. Severek Isteyerek evlendim 19 yaşindaydim. En baştan beri ilişkiye giremiyoruz. 3 kere Tedaviye gittim istanbulda. 1 kere de psikolojik online tedaviye başladim. Ama malesef hiçbiri tamamiyle sorunumu cözmedi. Evet dilatörü alabiliyorum ama korkuyorum acikcasi. Kasilmalarim devam ediyo. Ve artik bir Karar aldim Bu Konuyla ilgili Hic bir çaba göstermicem, cünkü inanin gücüm kalmadi. Kapattim bu Konuyu. HASTAYİM VE BÖYLE KALACAK. Yapcak birşeyim yok herseyi denedim. Eşime de bunu acikladim. Beni cok seviyor. Ama yinede aile kurma hayali var coçuk istiyo. Ilkşki istiyo ama ben ona bunlari veremicem. Aranizda ayrilanlar varmi ? Cevrenize neden olarak ne söylediniz?
Neden pes ediyorsunuz ki. Bu psikolojik birşey ve aşabilirsiniz. Hastayım diyerek kabul etmenizin bir anlamı yok daha 24 yaşındasınız

Nasil? Varmi bir öneriniz? Benim yok herşeyi denedim, malesef pes etmek daha iyi geldi bana
Psikolojik tedavi almayı denediniz mi? Cinsellik alanında uzmanlık yapmış terapistler ile görüşmelisiniz öncelikle bir. Belki de sadece istediğiniz şey sizi anlayan birisinin sizi yargılamadan dinlemesi ve size çözüm odaklı konuşmasıdır

Psikolojik tedavi almayı denediniz mi? Cinsellik alanında uzmanlık yapmış terapistler ile görüşmelisiniz öncelikle bir. Belki de sadece istediğiniz şey sizi anlayan birisinin sizi yargılamadan dinlemesi ve size çözüm odaklı konuşmasıdır
Online tedavi aldim sacma geldi, yurdisinda yasiyorum burda öyle psikolojik yardim alabilcegim bir yer yok malesef

Hayir, bilginiz varmi?
tabii , Şöyle oluyor önce yine aparatlarla yapıyorlar baktınız ki olmuyor sizi biraz uyutup botoks yapıyorlar hiçbir şey hissetmiyorsunuz. 10 gün ilişki denemesi yasak oluyor çünkü botoksun kasları etkilemesi lazım. 10 günün sonunda ilişki denemesi gerçekleşiyor. Ben size kendi tecrübelerimi aktardım bu arada. Yaşınız daha çok küçük eminim ki ilişkiden de denemelerden de iyice soğumuşsunuzdur. ama pes etmeyin çünkü ilişkiye gire gire kasmamayı öğreneceksiniz.

tabii , Şöyle oluyor önce yine aparatlarla yapıyorlar baktınız ki olmuyor sizi biraz uyutup botoks yapıyorlar hiçbir şey hissetmiyorsunuz. 10 gün ilişki denemesi yasak oluyor çünkü botoksun kasları etkilemesi lazım. 10 günün sonunda ilişki denemesi gerçekleşiyor. Ben size kendi tecrübelerimi aktardım bu arada. Yaşınız daha çok küçük eminim ki ilişkiden de denemelerden de iyice soğumuşsunuzdur. ama pes etmeyin çünkü ilişkiye gire gire kasmamayı

Merhaba,
Canım merhaba. Evet bu bir rahatsızlıklık ama inan kalıcı değil . Yıllar geçtikçe daha da zorlamış seni

Bak bu sitede o kadar çok fazla kadına yardım ettim ki bende bu dönemden geçtim ve 5 gün gibi bir sürede yenmiştim.Sabahlara kadar forumda yazılanları okudum denedim.Dilersen yardımcı olurum sana kendini bırakma yeniden başlayalım🌺

Merhaba,
Yapma bunu ya dilatör penisten daha zor biliyosun dimi? Penis yumuşak doku diltör plastik . Eşin destek olmadığı için mi bu kadar uzadı süreç? Çünkü dilatörü yapan penisi hayli yapar

Canım merhaba. Evet bu bir rahatsızlıklık ama inan kalıcı değil . Yıllar geçtikçe daha da zorlamış seni

Bak bu sitede o kadar çok fazla kadına yardım ettim ki bende bu dönemden geçtim ve 5 gün gibi bir sürede yenmiştim.Sabahlara kadar forumda yazılanları okudum denedim.Dilersen yardımcı olurum sana kendini bırakma yeniden başlayalım🌺
Cok sagolun,nasil yardimci olabirsiniz ki?

Yapma bunu ya dilatör penisten daha zor biliyosun dimi? Penis yumuşak doku diltör plastik . Eşin destek olmadığı için mi bu kadar uzadı süreç? Çünkü dilatörü yapan penisi hayli yapar
Yok esim hiç karismiyo ben ne dersem o baski yapmiyo. Dilatörü sokabiliyorum ama öyle kolay degil korka korka ve hafif bir "agri" ile ve kasiliyorum korkuyorum gecmiyo bu

X