Vajinismus

brnaerdil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2023
4
0
29
Merhaba. Bunu okurken neler hissettiğinizi anliyorm. Cunku bnde vajin8smustan yeni kurtulmuş bir bayanım. 8 aydır evliyim. Ağrılarım katılmaları nedeniyle iloskiye giremiyordum. Her denemem başarısızlıkla ve mutsuzlukla sonuçlanıyor du . Kendim bnde bole yorumlara bakarak araştırarak tedavi olmaya karar verdim. Bnm gibi bir çok vajinismus hastasını başarı ile sonuclandirdi. Terapileri birebir kendisi yapiyo. Onun için gerçekten başarısızlık diye bisey yok. Bana botoksta uyguladı ve şimdi gerçekten eşimle yeni bi başlangıç yapmış gibi hissediyorum onun sayesinde. İlk terapimde bile yapamicam dediğim şeyleri onun sayesinde yaptim. Güler yüzlülüğü ve verdiği güvenle Bn yendim. Bos zaman kaybetmeyin bnce arkadaşlar. Psikoloğu tavsiye etmiyorum. İşi uzmanına bırakmak gerekiyo bnce. Iyiki onu tercih etmişim. Hayatim onun sayesinde degisti. Iyiki varsınız hocam. Iyiki bulmuşum sizi..

Son düzenleyen: Moderatör:
Psikologu niye tavsiye etmiyorsunuz? Paylasiminiz samimi bir tavsiyesen cok reklam ruhunda

Psikologu niye tavsiye etmiyorsunuz? Paylasiminiz samimi bir tavsiyesen cok reklam ruhunda
Cunku tavsiye üstüne gittim. Ve ancak cevremdekilerin söylediklerini söyledi. Anladim değişen bisey olmicagini. İki haftadır atlattım Bn. Karar sizin tabi ama Bn kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak bu tavsiyede bulundum

Siz eğer bu hastalığı yaşıyorsanız doktor tercihi sizin tabi istediğinize gidersiniz. Ama bnm tavsiyem zaman kaybetmeyin ve iyi bir doktor bulup tedaviye başlayın. Tedavim başarılı sonuclandigi icin kendim tedavi olduğum yeri söylüyorum Bn. Ama muhakkak iyi bir doktorla tedaviye baslamk gerekiyo. Cunku kendiliğinden geçen bisey degil. Xbirkadin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…