Vajinismus yenenler lütfen yardim

cihdemserttas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2023
9
0
28
Arkadaşlar merhaba 25 yaşında 6 aylık sevgililik sonrası çok aşık olarak severek nişanlandım nişanlım evlilik öncesi ilişkiye girmek istedi ben hep kaçtım ilk denemede kafasinin girmesi ile birlikte çığlık çığlığa inanılmaz bı acı yaşadım sonrasinda nişanlım boşaldığı için kısa sürdü eve geldiğimde kahverengi lekelenmelerim oldu 2. Denemede 2 saat uğraştık ama olmuyor kendimi o kadar çok kasıyorum ki bacaklarım ağrıyor nişanlım çok ısrar ediyo lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyo sanırım vajinusmus denilen rahatsızlıktan var bendede sanki bı duvar var girmiyor duruş nasil olmalı ne yapmalıyım hiç bı bilgim yok tek bildiğim cabim cok yanıyor şuanda herhangi psikolojik tedavi alicak durumumuz da yok lütfen yardım edin bilgisi olanlar

Evlenmediginiz için psikolojik olarak hazır hissetmiyor olabilirsin

belki biraz içkiyle rahatlayabilirsin. ilk kötü evet ilkinde mutlu olan hiçbir arkadaşım yok benim ama bazıları da hiç hissetmiyo. benim de canım yanmıştı ama sonra geçiyo asıl o zaman başlıyor herşey. bu süreçte eşinizin anlayışlı olması gerek.

Sıkıntı şu ki biz giriş bile yapamıyoruz canım çok yanıyor çığlık çığlığa resmen kafası giriyor sonra kaçıyorum ben

Sıkıntı şu ki biz giriş bile yapamıyoruz canım çok yanıyor çığlık çığlığa resmen kafası giriyor sonra kaçıyorum ben
canım inan benim de ilki kötüydü ve ondan sonra 1 buçuk sene kadar yapamamıştım korkudan. ondan sonra ne oldu dersin? 0 acı. ilk evet acıyacak biraz içkiyle gevşe kullanıyosan tabi onun dışında önsevişmeyi uzun tut penetrasyonu kısa belki bikaç gün bile acıyabilir ama sonra gerçekten geçiyor. bir daha asla öyle bi acı yaşamadım emin olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…